Sayfa 319/520 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Her türlü küfrü hakediyorsun spek ama senin seviyene düşmeyeceğim. Yazık. Allah korusun endeks sert bir düzeltme yapsa halimiz ne olacak.

2. Patron trolude olabilir bunlari diyenler ve bu sebeple serefsiz namussuz ahlaksiz herifin yiyecegi halti onden yaziyorlar belkide. Yemek nasip olmasin hicbirine. Su endekste yaptigi alcaklik, Allah mustehakini tez versin artik ins

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Burada önce ki günlerde Spek İş yatırımdan diğer hesaplarına satış yaparak fiyatı düşürürken;Yok 64,yok 58 boşlukları var diyerek yorum yapan,speğin değirmenine su taşıyanlara bugün yapılan dönüş hareketi kapak olsun.

Umarım yatırımcı arkadaşlardan onları dinleyerek satış yapan olmamıştır......

3. Arkadaşlar! Piyasada ki hisse sayısı dörde katladı.kademeler hala 500,1000 lottan fazla değil.Sermaye artırımında gelen hisseleri neden ortaya çıkmıyor acaba? Spek hala anlayamadın mı,kimse sana bu fiyatlardan mal vermiyor.Hele şöyle 100 lü fiyatlara çek bakalım!!!!!!

4. Kapakçı arkadaş biraz erken konusmus olsa gerek ����

5.  Alıntı Originally Posted by burakdemır Yazıyı Oku
    Kapakçı arkadaş biraz erken konusmus olsa gerek ����
    Sayın Üye! Benim yaptığım normal şartlara uygun yorumuma cevap yatiştireceğine , sabahtan bu yana tahtada aşağılık işlemleri or.spu çocuklarına bir şeyler yaz!!!!!!

6. Onlara yazacak bir şey olduğunu düşünmüyorum herkes oyunu kurallarına göre oynuyor. Üzücü olan taraf siz ve sizin gibi bir çok arkadaşın kuralların neler olduğunu bilmemesi.

Kumar gibi oynamayı kural olarak algılıyorsanız burda elestirmek gibi yazılara dahil olmanın anlamı kalmamıştır.

Hatta forumda yazmanın geregi yoktur.
    Oynayıp oynayıp durursunuz.
    Bizde bakarız.

Yatırımdan söz etmenin gereği yoktur.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Piyasanın temel dinamiklerini ve çalışma mekanizmasını kavramadan burada spekülatörlere sallamak çok gülünç ve cahilce. Yatırım dediğiniz şey “Hisse aldım yatırımcıyım, uzun vadeciyim, kar realizasyonu da yapmam†gibi mottoları benimseyip böyle para kazanılacağını düşünmekse bu metodla hiç bir kimsenin enflasyonist ortamda para kazandığını görmedim. Derinlik denilen şey çeşitli kuralları barındıran arz ve talebe dayanan ilkel bir oyun, siz ise buna kumar diyorsunuz )))))

Sayfa 319/520 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •