Sayfa 56/519 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Ege gübreyi aradım...Songül hanımla görüştüm.yuksel.tukenmezegegübre .com.tr mail atın dediler...Yüksel bey ilgileniyormuş...Öncesinde Çınar mühendislikle görüştüm.Çok kişi arıyor sahte sahte kişiler arıyormuş.Kendimi işimi tanıttım...Mail adresimi aldılar.Dönüş yapacağız dediler...Görüştüğüm kişi Atilla bey...Sonuc gelirse paylaşacığım....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Doğalgaz kıtlığından ve fiyatların aşırı yükselmesinden birçok gübre fabrikası üretim kısmış yada durdurmuş.
    https://www.icis.com/explore/resourc...igh-gas-prices

Bizde durum nedir acaba? Doğalgaz azotlu gübrelerin ana girdilerinden. Kış soğukları arttıkça doğalgaz fiyatları da daha çok tırmanacak.
    Fabrikalar yeteri kadar gübre stokları oluşturamazsa, baharda dünyayı gübre krizi bekliyor demektir...
    Akabinde de tarımsal rekolte düşüşü ve gıda krizi.

https://panorama-news.de/toplum-sagl...ubre-krizinde/

Baharda sıkıntı var gibi.....

Üre gübresinin tonu 10 bin olmuş diyorlar.
    Yani yazın 250 lira olan torba fiyatı şimdi 500 lira olmuş.
    Yandı gariban çiftçi.
    Metropoldeki gariban domatesi kaça yesin. Hadi kışın yemesin yazın nasıl yesin.
    Çiftçi zararına ekerse yer.
    Çiftçinin gübre atacak mecali kalmadı.
    Bill gets in yapay etini kilosunu 200 dolardan yedirecekler bu gidişle.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sagolasin, kopyala yapistir yazilardansa bu sekilde ilerleme kaydedebiliriz...

Sirketi ben de cok aradim ilgisizler.

Is cinar muhendislikte..

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Ege gübreyi aradım...Songül hanımla görüştüm.yuksel.tukenmezegegübre .com.tr mail atın dediler...Yüksel bey ilgileniyormuş...Öncesinde Çınar mühendislikle görüştüm.Çok kişi arıyor sahte sahte kişiler arıyormuş.Kendimi işimi tanıttım...Mail adresimi aldılar.Dönüş yapacağız dediler...Görüştüğüm kişi Atilla bey...Sonuc gelirse paylaşacığım....
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Gölge Yazıyı Oku
    Sayın dadaş çok haklısınız . Ben de bu yüzden takip ediyorum Ege'yi bakalım ne zaman bunlar para edecek.Bu bilgiler değerli ve zamanı gelince ilgili kişiler tarafından kullanılacaktır. Beklentinin olması dahi yeterli. Hiçbir şey vermesine gerek yok.

Sayın Gölge takdirleriniz için çok teşekkür ederim şimdi o potansiyeli taşıyor olması yeterli ve şimdi bu hisse uzun vadeli değil limana gelecekte sahip olmayacak hali hazırda emsalleri malum ortada bir liman var böyle bir llmana sahip olması fiyatlanmalı bu limanı gübre gelirleri ile yaptı patron öyle diyor o noktada gübre fabrikası da potansiyeli yabana atılmamalı yani zaten var olan bir değer var bunu fiyatlamak için geleceği beklemeye gerek yok böyle bir değeri halka arz edilecek olsa bırakın geçmişi gelecek te yaratacağı nakit akımları büyüme potansiyeli bile
    Halka arz piyasa değeri analizi ne katarlar böyle bir potansiyeli görmezden gelmek finansal okur yazarlık eksikliği yetersizliği ve piyasanın fark etmemesi belki ismi bile eggub olması çoğunluk limanı bilmiyor ismi Ege liman ve gübre olsa belki fark eden olur şimdi çed raporu bekleniyor önemli daha da büyüme orda gelecek büyüme nin fiyatlanmalı tabi zamana yayılabilir ama çed gelmese bile sayın Gölge sizin dediğiniz gibi gerek yok zaten mevcut yeterli bir şey beklemeye gerek yok zaten henüz geçmişi bile eldeki emsallere göre fiyatlanmamış bir liman var mı var hiçbir haberi beklemeye gerek yok piyasa mevcut sahip olunan varlıkları fiyatlasın yeterli ha üstüne çed raporu keşke gelse büyüme çok önemli bir gelişme ve katalizör de olur ama velevki gelmedi veya bilanço zayıf geldi var olan liman gerçeği değişmez biz emsalleri milyar dolarlık bir limana şu an şimdi sahibiz zaten gelecek te çok güzel limanlar ihracat kapısı konjonktür Çin yerine bizim lehimize İpekyolu vs limanlar her geçen gün stratejik olarak ta kıymetleniyor geleceği de ayrıca fiyatlanmalı ama var olan değeri piyasa nasıl olur da fark etmiyor işte bu akıl tutulması

6. Cumhurbaşkanı da bir ara limanların öneminden bahsetmişti. Böyle bir ortamda dışarıya açılan kapıları yani limanları göz ardı edeceklerini sanmıyorum. Nakite ihtiyacın fazla olduğu bu dönemde limanları geliştirip büyütmek istemeleri şaşırtıcı olmaz.
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

7. Daha önce üç kez yaptığı gibi; Tepeden verip aşağıdan alalım dedik, kaptırdık.
    Geçmiş olsun...

Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Daha önce üç kez yaptığı gibi; Tepeden verip aşağıdan alalım dedik, kaptırdık.
    Geçmiş olsun...
    Bundan ötürü bu hareketlere cesaret edemiyorum.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 56/519 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •