Sayfa 440/519 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Duruyor kardes kendimi övmek icin yazmiyorum,
    16 tl aldigim thy var onlarda duruyor
    bu borsada bizim gibi yatirimcilar baska türlü para kazanamaz,

benim ünv ev arkadasim oda almisti sonra borusani maliyeti 26 rakamlarda 1000 lotu vardi 44 lerde verdi.
    tuta bilseydim diyor altima bir tane Volkswagen cekmistim diyor.
    bir müsibet bir nasihattan iyidir ...
    oda artik UV oldu cikti ))

Rahmetli Yasar Erdinc videolarinda bunu defalarca anlatti,
    Bir sirket inceliyorum diye cekerken bilgisayar ekraninda sasa vardi 1 tlden nerelere geldi,

Su bu bir gercekki paranin azi coğu yok iyi bir hisse ve beklemek lazim,
    Borusanda Kartopu isimli forumdas var o bendende eski borusanda , KY nasil kazanacagi yazmis,
    hikayesi olan hisseyi al tut bekle iste..

bazen yanildiklarimizda oluyor ,

o yüzden 1-2 hisse yerine 7-8 hisse olsun iki tanesinin inanilmaz rally yapmasi zaten digerlerinin zararini giderir yada karlarini katlatir.
    Aynen bende de 6-7 bazen 1 aşağı yukarı olabilir. Mgros var bende de 44 lerden beri 77 lerde yarısını verdim sonra arttirdim tekrar 130 larda portföyün yüzde 45 i migros tutacağım. Tutmadan kazanç olmuyor.. yani topigi meşgul ettim ama bu al yat olayını daha önceki yıllar yapsam farklı olurdu portföy gene de kendi çapımızda iyi diyelim.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç bir aracı kurum al ya da hedef fiyat vermiyor.
    Hisseler toplanmadan yapmıyorlar bu alçak aracı kurumlar.
    Turkiyedeki aracı kurumlar hepsinin çoğu alçak.
    Televizyonlarda beş paralık yorumlar yapıyorlar.
    Ülker i aylarca süründurdüler.
    Şimdi hedef fiyat veriyorlar.
    İçimizdek siyonlar.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Hissenin üstüne ölü toprağı serpilmiş gibi, bir tepki verse de yaşadığını anlasak.
    147 hareketini yapıp sonra da vere vere buralara getirenler ıktır olup gitti, yeni birileri gelinceye kadar sürünmeye devam, gencoların umurunda değil yatırımcı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Hiç bir aracı kurum al ya da hedef fiyat vermiyor.
    Hisseler toplanmadan yapmıyorlar bu alçak aracı kurumlar.
    Turkiyedeki aracı kurumlar hepsinin çoğu alçak.
    Televizyonlarda beş paralık yorumlar yapıyorlar.
    Ülker i aylarca süründurdüler.
    Şimdi hedef fiyat veriyorlar.
    İçimizdek siyonlar.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İşte bu çok ilginç hiç bir aracı kurum görmüyor ama farz edelim bu hisse ilk defa borsaya açılacak aracı kuruma başvuru yapacak ve Expertiz vs sizce siz aracı kurum olsanız bu hisseyi ki öyle bir dönemdeyiz ki patron halka arz ediyor çok hayırsever ya borsa kitlesi ya patron yanlış değer ile bize hayır yaptı ucuz diye 5-10 kat halka arz üstüne prim öyle bir iklimde siz Eggüb ü kaç para dan halka arz ederdiniz sizce kaç milyar dolar dan bu yeni halka arz lara hala aç piyasada bu liman İpekyolu hattı Çinliler ve 20 yıldır güncellenmeyen maddi duran varlıklar ile böyle bonkör piyasaya siz aracı kurum olsanız eggub e 4-5 milyar dolardan aşağı halka arz etmezdiniz sanırım ama bu aracı kurumların bu yeni halka arzlara hücüm eden kitlenin piyasa oyuncularının üvey evlat gibi eggub te ne ki algısı akil tutulması hani bu hisseyi gizli kalmış bu değeri birileri keşfetse oluşacak potansiyeli düşünemiyorum böyle bir şey nasıl bir cehalet böyle bir değer emsalleri milyarlarca dolar iken piyasa bunu görmezden gelecek hiç ar ge olmayacak ve liman üstüne gübre fabrikası promosyon hediyesi olacak ve tüm bunlar 170 milyon dolar olacak bu nereye kadar böyle hayatın olağan akışına aykırı ama sanki film başlamak üzere ok yaydan çıkmış gibi çünkü sizler piyasa spekülatörü fon yöneticileri yeni yatırımcı kitlesi keşfetmede bence Çinliler keşfetmeye başlamış olabilir diye düşünüyorum çünkü haberlerde vardı Ege o civar Alsancak va gezmişler idi isim yoktu ama muhtemelen bunu da gezmiş ve bizim gördüğümüz bu tabloyu görmüş keşfetmiş olsalar gerek diye düşünüyorum o vakit keşfetmeyen çok pişman olurlar inş ama müstehak kumar hisseler Peşinde koşup ta bu piyasa değeri yerlerde sürünen eggub e üvey vebalı muamelesi öyle ahlar vahlar içinde baka kalacaklar çok yakında inş

5. Endeks 8 bine dayanmış, TLMAN tavana dayanmış ama gencoların hissesi çıkmamak için kıvranmaya devam ediyorı, 140 üstü sattıklarını yerine koyamadılar galiba, bu hafta bedelsiz onayı gelse de malsız kalsalar keşke.
    Bu fiyatlardan bölünse bir işe yaramaz, en azından 150 üstü bölünse de bedelsizin bir faydası olsun.
    İy haftalar.

6. Bir günümüzü daha heba etti gencoların hissesi, 130 üstü de bugün için çöp oldu, perşembe günkü bültene kadar baskıya devam gibi.

7. Tlman aylıkta %45 prim yapmış, 114'lere dayandı, yakında geçer bunu, Eggub ise %1 kaybettirmiş hem mal mülk de onların değil, diyecek söz bulamıyorum.

8. Kahpe bunlar...
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tlman aylıkta %45 prim yapmış, 114'lere dayandı, yakında geçer bunu, Eggub ise %1 kaybettirmiş hem mal mülk de onların değil, diyecek söz bulamıyorum.
    SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 440/519 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •