Sayfa 287/521 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 4164 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Mercek üstad emekli mi oldu acaba, yoksa isim mi değistirdi?
    Görünmüyor da.
    Özledik laflarını

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    slm sevgili aslanselim kardeşim diyorum yaş olarak benden küçük oldugunu tahmin ederek kusura bakma neyse ben uzunca bir süredir karadeniz yaylalarında kafa dinlemedeyim bu yüzden ekranları tv yi genelde kapalı tutup biraz moral depolamak ve bunaltıcı sıcaklardan serin yerlere kaçtım inan çok iyi geliyor akşamları soba yakıyorum dersem gülerler mi bilmem ama hakikat bu .
    sevgili aslanselim tahtacı ve patron aynı kefenin cambazları olduklarından göle yatmış camış gibiler ne sütünden ne etinden faydalanmamıza müsade ediyorlar tam puşt bunlar sermaye artırımına giden bir hisseyi mındar eşege çevirip mındar mındar kendileri yeme peşindeler ben de attım bir kenara 1000 lot kadar ne haliniz varsa görün dedim taaa ki en az bir sene beklemek kaydiyle bu puştlar sarı arı gibiler ne bal yapar ne faydaları dokunur yaklaşanı sokarlar der hayırlı sabırlı kazançlar dilerim boş ver kafanı dinle er geç bu yumurtalardaki civcivleri çogaltıp büyütecekler yoksa bunların her yatırımcı hemde erkek olanları akrabaları olurlar.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    slm sevgili aslanselim kardeşim diyorum yaş olarak benden küçük oldugunu tahmin ederek kusura bakma neyse ben uzunca bir süredir karadeniz yaylalarında kafa dinlemedeyim bu yüzden ekranları tv yi genelde kapalı tutup biraz moral depolamak ve bunaltıcı sıcaklardan serin yerlere kaçtım inan çok iyi geliyor akşamları soba yakıyorum dersem gülerler mi bilmem ama hakikat bu .
    sevgili aslanselim tahtacı ve patron aynı kefenin cambazları olduklarından göle yatmış camış gibiler ne sütünden ne etinden faydalanmamıza müsade ediyorlar tam puşt bunlar sermaye artırımına giden bir hisseyi mındar eşege çevirip mındar mındar kendileri yeme peşindeler ben de attım bir kenara 1000 lot kadar ne haliniz varsa görün dedim taaa ki en az bir sene beklemek kaydiyle bu puştlar sarı arı gibiler ne bal yapar ne faydaları dokunur yaklaşanı sokarlar der hayırlı sabırlı kazançlar dilerim boş ver kafanı dinle er geç bu yumurtalardaki civcivleri çogaltıp büyütecekler yoksa bunların her yatırımcı hemde erkek olanları akrabaları olurlar.
    Eyvallah üstadım. Seni üzlemistik.
    Arada bir ugra. ihmal etme burayı.
    Selâmlar.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Karayoluyla Taşınan Yüklerin Denizyoluna Aktarılmasının Desteklenmesi Hakkında Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

4. Bu haber en çok Eggub,Gsdho,Gsdde'ye yarar.

5. Bakanlıktan alınan bilgilere göre, kara yoluyla taşınan yüklerin deniz yoluna aktarılması ile Türkiye limanlarıyla diğer ülke limanları arasında düzenli seferlerin frekansları arttırılarak, ihracatçıların daha kısa zamanda ve daha ucuz maliyetlerle ürünlerini sevk etmeleri sağlanacak.

6. Bu güzel haber'den sonra gübre işini Bağfaş'a satsa ço iyi olmaz mı..? EGLM...!

7. Şu zamanda gübre işi altın yumurtlayan tavuk , hiç bırakılır mı 😎...Satmam lotlarımı ..🙂..Yemez😉

Sayfa 287/521 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •