Sayfa 507/519 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon
Arama sonucu : 4151 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Ben bir aksilik olmaz ise katılmayı düşünüyorum. Sormamı istediğiniz sorular var ise iletmeye çalışırım.
    Gübre işinde imalat olmadan ticaretinden neden zarar ediyorlar? Yani bir şeyden zarar etmeden pazar kaybı yaşamamak için net kar olmayacak şekilde versinler anlarım. Birde limanı halka arz ederler mi ? Yani başkada aklıma gelen yok zaten bunları ila ki birileri sorar. İyi bayramlar.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Ben bir aksilik olmaz ise katılmayı düşünüyorum. Sormamı istediğiniz sorular var ise iletmeye çalışırım.
    Bağfaş ın borcunu kapatmak için Liman ı halka arz etmeyi düşünüyormusunuz?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku

Ya da yabancı bir ortaklık olabilir, darphane gibi şirket ama koklatmıyor, dün diğer limancı tavandı, hisse çok problemli yahu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    merhaba sayın bağbozumu,

benim de sorularım var ancak bunlara cevap verirler mi bilimiyorum....

9 aylıkta 13.650.000 olan danışmanlık ücreti 12 aylıkta nasıl 29.900.000 olmuş....

liman geliri dövizle mi yoksa tl olarak mı alıyorlar...dövizle alıyorlarsa başka bir liman şirketi bunu ihracat olarak matriks şirket tablosunda gösterebiliyor ama bunlar neden göstermiyor

liman kar marji neden düştü....

liman cirosu dolara endeksli olmasına rağmen neden düştü....(msc anlaşması neden bitti)

liman uzatıldığı zaman yeni hat ile ilgili planlamaları neler...sonuçta liman tam kapasite çalışmıyorken limanı uzatmak demek daha önceden limana giremeyen buyük gemilerin gelmesi demek....

telefondaki yatırımcı ilişkileri yöneticisi çalışıyoruz demekten başka bir cümle kuramıyor mu...( bunu kendisine de sordum...)

5.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Gübre işinde imalat olmadan ticaretinden neden zarar ediyorlar? Yani bir şeyden zarar etmeden pazar kaybı yaşamamak için net kar olmayacak şekilde versinler anlarım. Birde limanı halka arz ederler mi ? Yani başkada aklıma gelen yok zaten bunları ila ki birileri sorar. İyi bayramlar.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Liman halka arz edilebilir mi bilmiyorum ama halka arz edilirse, biz nasıl kar edeceğiz

6.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku

Limanın halka arz edilip-edilemeyeceği ayrı bir mevzu; Bağfaş'ın borcunu, ayrı ve halka açık bir şirket olarak Ege gübrenin bağlı ortaklığını halka arz ederek kapatabilmesi sizce mümkün müdür!

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Limanın halka arz edilip-edilemeyeceği ayrı bir mevzu; Bağfaş'ın borcunu, ayrı ve halka açık bir şirket olarak Ege gübrenin bağlı ortaklığını halka arz ederek kapatabilmesi sizce mümkün müdür!
    Recep gencer ve holdinge ait paylardan veremezler mi?
    Böylece şirketin degeri ortaya çıkar.
    Sayın narklovy nin yukarda dediği gibi bunlardan herşey beklenir.
    Her olumluyu olumsuza çevirmekte, bunlar çok mahirdirler.
    Zarar yazan gübreden koca liman yapmıslar.
    Ustaca

Neyse.
    Herkesin bayramını tebrik ediyorum.
    ALLAH, yar ve yardımcımız olsun.

Sayfa 507/519 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız