Sayfa 488/522 İlkİlk ... 388438478486487488489490498 ... SonSon
Arama sonucu : 4175 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Olumsuz bir durum olmadığı gibi,
    Olumludur karar teyit edilmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    https://mobil.egedesonsoz.com/haber/...-karar/1175845

Sirkete mail atıp bilgi isteyin bence...

Umur GÜVEN • [email protected]
    [email protected]
    Şükrü ÖNDER • [email protected]
    [email protected]

Ben bunu yazdım...

Bu haber ile ilgili şirket kapa bir açıklama yapacak mı acaba...faaliyetlere olumlu olumsuz bir etkisi var mıdır...limanin uzatılma calismalarinin gecikmesi bu sebepten miydi?

SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Malumun ilanı olmuş, zaten 1 den 3. Dereceye yıllar önce düşmüştü, yatırım planları her türlü mahkemeden geçti, son söz söylendi artık, yüksek mahkeme de onadı zaten. Ama bugüne kadar başlamadılar, gübre üretimi de yapmıyorlar, ben burada başka şeyler olabileceğini düşünüyorum, hayırlısı deyip full malda sonuna kadar bekliyorum , ytd

3. Söz konusu alana ilişkin İzmir 2 Numaralı Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu'nun 02.09.2015 tarihli ve 5624 sayılı kararı ile uygun bulunan 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ile aynı Kurulun 05.04.2017 tarihli ve 7991 sayılı kararı ile uygun bulunan 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planının geçerli olduğuna, Yürürlükteki Koruma Amaçlı Uygulama Imar Planı doğrultusunda imar uygulamaları tamamlanarak oluşacak parseller tapuya tescil edildikten ve 22 a kadastro çalışmaları tamamlandıktan sonra Kyme Antik Kenti sit sınırlarının bütüncül olarak güncel kadastral harita üzerine işlenerek sayısal hale getirilmesine, karar verildi.

https://www.egedesonsoz.com/haber/ky...-karar/1175845

4. Konu tam anlaşılmamış galiba. Arkeolojik sit kapsamında olan 700 dönüm denize sıfır arazide imar çalışmaları başlamış.

1/1000 çalışma yapılıyor. Yani konut ve ticari imara sahip olacak terkleri yapılınca.

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Konu tam anlaşılmamış galiba. Arkeolojik sit kapsamında olan 700 dönüm denize sıfır arazide imar çalışmaları başlamış.

1/1000 çalışma yapılıyor. Yani konut ve ticari imara sahip olacak terkleri yapılınca.
    Tahtacı geç anlıyor ama olumsuz bir haber gelseydi duman ederdi, değerlendikçe değerleniyor ama bize bir faydası yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtacı geç anlıyor ama olumsuz bir haber gelseydi duman ederdi, değerlendikçe değerleniyor ama bize bir faydası yok.
    Denize sıfır 700.000 m2 yere konut-ticari çıkacak istediği kadar kasabilir varyemez

50 milyar piyasa değerine kadar beklemek lazım bunu 2-3 yıl içinde görülebilir

Batıcim de gördük ne oldu. Aynısı burdada olacaktır bence

7. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından hazırlanan “Kyme-Bozhöyük 1. ve 3. Derece Arkeolojik Sit Alanı 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Değişikliği” askıya çıkarıldı.

Askıya çıkarılan planlarla birlikte birinci derece arkeolojik site komşu ve üçüncü derece arkeolojik sit üzerine kurulu bulunan liman ve liman geri sahasının genişletilmesinin önü açıldı.

Sayfa 488/522 İlkİlk ... 388438478486487488489490498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •