Arkadaşlar bu hafta genel kurul haftası şimdi tarihi bir görev herkes burdan yazıyor atıp tutuyor Nasrettin Hoca filler hikayesi gibi şimdi herkes elini taşın altına koyma zamanı üşenmeyip herkes genel kurula katılmalı ama genel kurul öncesi toplantı gündeminde olmalı o kritik bir ayrıntı mesela temettü revlze talepleri bugün yarın iletmek lazım ki toplantı gündeminde yer alsın ve 1080 tl çok az zaten mağduriyet var 2000 en az diye düşünüyorum ama bunu iletelim iyi niyet ve tatlı dille konuşalım lütfen nezaket ile inş yatırımcı dostu olarak davranırlar Ayrıca toplantıda bu gübreden zarar masaya yatırmak lazım şimdi üretirken zarar üretmiyor zarar ticaret yapıyor zarar al sat nasıl zarar eder zarara ticaret ve 10 yıldır liman faaliyet e başladığımdan beri zarar bu soru sorulunca blr genel kurulda patron o beğenmediğiniz gübre işinden blz bu dev limanı yaptık demişti şimdi bir gariplik var eskiden gübre fiyatları artınca kar patlaması olurdu stok değer artış vs mesela geçen sene onca zam geldi hani ticaret olarak ta hep yükselen trend gübre fiyatları nasıl olurda aldıktan sonra sürekli zam gelen bir ürünü nasıl zarara satar bu sorgulanmalı bu gübre ticaretini kimlerle yapıyor kim zarar ettiriyor veya basiretli bir finansal yönetim muhasebe profesyonel yönetici yok mu hani 1 sene zarar eder ama bu sürekli böyle havuz problemi gibi havuz limanla doluyor ama gübreden çatlak ama ilginç olan bu özel sektör aynı piyasa koşulları aynı ürün ama kar amacı gütmeyen tamamen çiftçi sübvanse eden gübrf bile tarım kredi kamı hizmeti ticareti anlayış yönetim fiyatlama ama onlar yıllardır kar ederken bu Eggub özel sektör nasıl oluyor da zarar ediyor