Sayfa 324/522 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4171 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Bizim kizgınlığımiz bu tip kasıtlı hareketleredir.
    Üstadım; ruhu bozuk olanlara bu sözleriniz ekmek üstü kadayif gibi geliyor.
    Ahlaksizlar bu sozlerden zevk alırlar.
    Çünkü şeytan küfür yemekten hoslanır.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın aslanselim! Ben artık iyice emin oldum;bunlar burada yazılanları anında okuyor ve yediği küfürün acısıyla senmisin bize küfür eden diyerek tahtayı daha da aşağı basıyorlar.

Diğer konu sermaye artırımından sonra piyasada ki lot sayısı dört katına çıktı.Fakat işlem miktarı son iki gündür sermaye artırımından önce ki miktarın altına düştü.....

2. Ben , Ege gübre'nin patronu olsam son iki haftalık fiyat hareketinden dolayı utanç duyar, insan içine çıkamazdım......

3. Arkadaşlar! Ege gübre şu an ki 62.70 fiyatı fiyatı ile bölünmeden önceki 250 fiyatına denk geliyor.Bu fiyat geçen yıl dolar 7 TL de iken gördüğü fiyatlar.Bankalar dahi üçe katladı.Ege gübre hala yerinde sayıyor.Bunların bir planı vardır,ama ne zaman ?

4. ins yakinda daha dusuk vergi odeme karsiligi zorunlu degerleme kanuni cikar da goruruz pqteon olacak ahlaksizi

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Ege gübre şu an ki 62.70 fiyatı fiyatı ile bölünmeden önceki 250 fiyatına denk geliyor.Bu fiyat geçen yıl dolar 7 TL de iken gördüğü fiyatlar.Bankalar dahi üçe katladı.Ege gübre hala yerinde sayıyor.Bunların bir planı vardır,ama ne zaman ?

Valla samimiyetle söylüyorum sizi tebrik ediyorum bu sabır massallah çok ama çok kazanmayı hak ediyorsunuz Allah gönlünuze göre versin

6. vrupa'da doğalgazın ardından bu sefer de gübre krizi gündemde
    Çekya Tarım Bakanı Zdenek Nekula, Avrupa'da yeterli miktarda gübre olmadığını ve bu durumun tarımsal üretimde belirgin düşüşe neden olabileceğini söyledi.
    Nekula, Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin tarım bakanlarının AB dönem başkanı Çekya'nın başkenti Prag'da gerçekleştirdiği toplantı bitiminde açıklamalarda bulundu.

Toplantıda, AB'de gıda güvenliğinin koordinasyonunu görüştüklerini belirten Nekula, "AB'de yeterli miktarda, kaliteli ve sağlıklı gıdanın sürdürülebilir bir şekilde üretimini sağlama sorumluluğumuz bulunuyor." diye konuştu.

Nekula, bu hedefe ulaşmak için dayanıklı ve rekabetçi bir tarımla birlikte balıkçılık ve gıda endüstrisine de ihtiyaç duyulduğunu anlattı.

"Ekonomik ve çevresel hedeflerimizi gerçekleştirebilmemiz için enerji ve ham maddeye ihtiyacımız var." diyen Nekula, bu süreçte tarım sektörüne daha fazla destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Nekula: Yeterli gübre yok
    Nekula, Avrupa'da aşırı hava olayları ile birlikte kuraklık yaşandığını anımsattı. Yeterli gübre yok. Bu durum AB'nin tarımsal üretimde belirgin bir düşüşe yol açabilir." ifadesini kullanan Nekula, enerji ve gübre fiyatlarının rekor seviyelere çıktığını, bunun çiftçiler için "varoluşsal bir sorun" halini aldığını vurguladı.

Nekula, "Yüksek gübre fiyatları ve gübre kıtlığıyla mücadele etmeliyiz." diye konuştu.

Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle Avrupa'da enerji fiyatlarının hızla artması gübre üretimini de olumsuz etkiledi. Ayrıca, yaptırımlar nedeniyle Rusya'nın Avrupa ülkelerine gübre tedariki azaldı.

Bu durumda, AB gübredeki ithalat vergilerini kaldırmayı ve Kanada gibi çeşitli ülkelerden gübre tedarik etmeyi planlıyor.
    https://www.bloomberght.com/avrupa-d...ndemde-2315207
    Sonuçta değil, yoldadır erdem.

7. // Ama bizim senet yükselmiyor , uyutma işleri mi acaba 😎

8.  Alıntı Originally Posted by thot10 Yazıyı Oku
    // Ama bizim senet yükselmiyor , uyutma işleri mi acaba ��
    55 lerde alıma geçeriz şu anda 1 ileri 2 geri tukaşı değerlendir istersen yinede karar senin kardeş

Sayfa 324/522 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •