Sayfa 69/519 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 4145 madde; 545 - 552 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Artık tahtacının burada tutması nasıl olacak bilmiyorum.. Ölü dediğimiz gübrede artık çok değerli oldu...

2.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Artık tahtacının burada tutması nasıl olacak bilmiyorum.. Ölü dediğimiz gübrede artık çok değerli oldu...
    Tutar dostum tutar...
    Bu fiyatlara rahmet bile okutturur...
    İş ki Bist düşmesin, bilanço kötü gelmesin..

Gübre kısmının bu çeyrek destek vermesiyle,
    3. çeyrek 50 M getirir mi diye umut etmekten öte bir tahminim yok..
    9 aylıkta 125 M eder...
    Akşama fed in faiz kararı varmış, önce ondan sıyrılmak lazım kazasız belasız...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

3.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Artık tahtacının burada tutması nasıl olacak bilmiyorum.. Ölü dediğimiz gübrede artık çok değerli oldu...
    Her yerde tutar hocam, bu konuda kimse onun eline su dökemez, endeks uçarken de mlim oynatmadı, bu tür hareketler kesin emirle olur ancak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Her yerde tutar hocam, bu konuda kimse onun eline su dökemez, endeks uçarken de mlim oynatmadı, bu tür hareketler kesin emirle olur ancak.

yalnız yaklaşık 10 milyon eurluk vinç bu 3 aylıkta vergiden düşüleceği için ben iyimser olarak 140 üzeri kar gelir gibi bir tahminde bulunayım..Bundan sonrada gübre den her yıl 1 milyara yakın ciro yapar.eşşek değilse 100-150 kar yapması lazım gübreden önümüzdeki sene..limandan da o kadar gelse berden baksan finansman gideri yazmazsa 250 -300 kar potansiyeli barındırıyor benim hesabıma göre...yanlış mı yapıyorum acaba..

5.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    yalnız yaklaşık 10 milyon eurluk vinç bu 3 aylıkta vergiden düşüleceği için ben iyimser olarak 140 üzeri kar gelir gibi bir tahminde bulunayım..Bundan sonrada gübre den her yıl 1 milyara yakın ciro yapar.eşşek değilse 100-150 kar yapması lazım gübreden önümüzdeki sene..limandan da o kadar gelse berden baksan finansman gideri yazmazsa 250 -300 kar potansiyeli barındırıyor benim hesabıma göre...yanlış mı yapıyorum acaba..
    Liman için eyvallah ama şu gübre işinden pek hayır görmedik daha, umarım dediğiniz gibi olur, şaşırttır bizi.
    Endeks tekrar ralliye geri dönerken %2 ekside hisse, emrivaki resmen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Dokuz aylık kar 102,9 milyon
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

7. Bilonço geldi 109xxx
    Son düzenleme : a.teke61; 03-11-2021 saat: 19:46.

Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    Uçun bakalım uçun

9 aylık karımız 102 milyon 905 bin TL.

Hayrını görelim.

YTD.

Benim tahminden 7 milyon az.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 69/519 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız