Sayfa 92/519 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon
Arama sonucu : 4148 madde; 729 - 736 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Çoğu hisseler dolar bazında çok ucuzladı...Bunun farkına varanlar karlı şirketlere yönelecektir...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

2. Geliri dolar gideri TL olan şirketlere yarayacaktır, Ced onayı geldiğinde bu şirket edebileceği en yüksek değerlemeyi yapma potansiyeli bulundurmakta ,1-1,250 teu ellecleme potansiyeli hizmet bedellerinde artış illa ki olacaktır telafuz etmeyim çok ilginç fiyatlamalara gidebileceğini gösterir.Ben açıkcası ümitliyim..

3. Gübre fiyatlarına 16 ayda 35 kez zam geldi. Üre gübrenin fiyatına sadece Cuma günü 600 ile 1000 lira arasında zam geldi. Çiftçiler ya ekim yapmayacak ya da az gübre kullanacak. Çiftçiler “Herkes kan ağlıyor. Çiftçi bu yıl domates, biber, kavun karpuz gibi ürünlerden uzak duracak. Bu nedenle üretim yarı yarıya düşer. Bu da fiyatlara yansır†diyor. Geçen yıl haziran ayında tonu bin 800 lira olan üre gübrenin peşin fiyatı 19 Ekim Cuma günü 11 bin 700 TL'ye çıktı. DAP gübre geçen yıl haziranda 2 bin 250 liradan satılırken, bugün 9 bin 750; 2020 kimyevi gübre ise bin 680 liradan 7 bin 250'e yükseldi. TÜİK verilerine göre bile gübre fiyatlarında yüzde 71 artış yaşandı. Hükümetin çiftçiyi üvey evlat gibi gördüğünü söyleyen üreticiler, “Böyle giderse herkes çiftçiliği bırakacak†dedi.

4. hayvan gübresi gibisi yok... devamm

5. Haftaya iyi başladık, iyi bitirmek dileğiyle, herkese iyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Hadi hayırlısı bakalım. Çoktandır yerinde sayıyordu. Hakettiğinin altındaydı.

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haftaya iyi başladık, iyi bitirmek dileğiyle, herkese iyi haftalar.
    Hadi bakalım inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ortaklar çok sabrettik ben kemerleri bagladım sanırım bu uçak kalkışa hazırlanıyor gibi geldi bana birazcık daha kısmetlendik bakalım hayırlısı cümle sabretmiş ky dostlara.
    tahminim yanıltmadı beni cuma -perşembe hareketler geliyorum der gibiydi riski artırmıştım kısmete hele 220 yi bir kırsın sonrasına sonra bakacagım.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 92/519 İlkİlk ... 42829091929394102142192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •