Sayfa 514/521 İlkİlk ... 14414464504512513514515516 ... SonSon
Arama sonucu : 4165 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Burada sözüm ona Nasrettin Hoca siz mi oluyorsunuz!

2. selamlar...bu forumda kimliğini gizleyen kişiler var...her yazana inanmayın ya da muhatap almayın....

bu arada kafama takılan bir durum var...bunu şirkete yazacağım ve cimer üzerinden bilgi isteyeceğim...aynı bilgiyi siz de isterseniz kap açıklaması yapmak zorunda kalırlar....

iskele uzunluğu

2023 12 aylık faaliyet raporu...

genel kurul tutanak...

bilgi karışıklığı var...iskele kaç metre ve ne kadar uzatılacak....dünyanın en büyük konteynır gemisi 400 metre....yanı eğer 430 metre iskele varsa ve dip derinliği yeterliyse uzatmaya gerek yok...ama bunların da kafası karışık...yalan dolan alavere dalavere yapmaktan bir türlü işlerine odaklanamıyorlar...hicbir yerde 500-530 metre yok..bunların asıl mesleği hırsızlık gerisi lafı güzaf......

şuan iskelede 367 metrelik bir konteynır gemisi var...sanırsın daha büyük gemiler izmire gelmek istiyor da gelemiyorlar....niye uzatmak istiyorlar onu anlatsınlar...biriyle anlışma mı yapmışlar...ya da izmire yanaşmak isteyen var da yanaşamıyor mu...

3. Evet Nasrettin hoca ben oluyorum kimse genel kurula katılmamış üstelik bana bilmeden yanlış haksız eleştiri tanımadan keşke orda tanışşa imişiz ben sadece izleyici katıldım kimse katılmadığını görünce salon zaten 80 yaş üstü şimdi ben zaten eloktronik ortamda soru soran arkadaşa destek oldum o soruları hazırlamasına yardımcı oldum ama siz bilip bilmeden üstelik siz el kaldırıp olumlu oy verdim diyorsunuz ama beni tanımıyor görmediniz hayal uydurma güya arkadaş ben ne el kaldırdım ne de ret çünkü izleyici olarak gözlem yaptım üstelik benim eleştirim yanlış giden şeylere oradaki insanlar yöneticiler ile yapıcı tatlı dille sohbet ettim ha iş başka tatbiki eleştiri yapacağız ama oradaki insanlar düşman değil patron da hata yapıyor olabilir biz ona tatlı dille dilek ve temenniler zaten mail attık aradık yatırmcı ilişkiler ilettik siz toplantıda ben el kaldırdım onayladım diyeceksiniz ama bana saçma sapan saldırı böyle sözlü anlamsız haksız şeyler sizleri anlamak mümkün değil ben görevimi yaptım siz katılmadınız kimse elini taşın altına koymafı blr de utanmadan uydurma kafanızda ne yaşıyorsunuz anlamak mümkün değil ben tüm dediklerimi ilettim siz ne yaptınız kendiniz onayladım diyeceksiniz sonra bana niye ben orda arıza çıkarayım medeni insanlarız ben size üst düzey bilimsel bilgi yazıyorum buraya varlık analiz i ama sizler bu nankörlük ve kötü niyet patrona eleştiri ama hiçbiriniz yapıcı diyalog a girmeyi düşünmüyorsunuz ben mail attım siz toplantıya katılmadınız bile siz neler ile uğraşıyorsunuz benle uğraşıyorsunuz amacınız nedir ben. Bilgi birikimlimle aydınlatmaya çalışıyorum siz bana eleştir ki ben hatam yok ama zaten ben yüzde 90 Petkm deyim yüzde 10 hatıra bu kalmıştı bu son yazılarım böyle yatırımcı kitlesi olan hisseden hayır gelmez son bir iki tespitimi yazıp ayrılıyorum ama sizleri medeniyete ve saygıya davet ediyorum

Yüzde 10 hissesi olan genel kurula katılmıyor vede izleyici oluyor,
    Patronla tatli tatlı sohbet ediyor.
    Biz
    Keşke önceki yazıları hiç yazmasaydiniz,ama şahsım adına sizi inandırıcı vede güven verici bulmadım,hakkinizi helal edin Allah yolunuzu açık etsin.
    Sagliklar

5.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Evet Nasrettin hoca ben oluyorum kimse genel kurula katılmamış üstelik bana bilmeden yanlış haksız eleştiri tanımadan keşke orda tanışşa imişiz ben sadece izleyici katıldım kimse katılmadığını görünce salon zaten 80 yaş üstü şimdi ben zaten eloktronik ortamda soru soran arkadaşa destek oldum o soruları hazırlamasına yardımcı oldum ama siz bilip bilmeden üstelik siz el kaldırıp olumlu oy verdim diyorsunuz ama beni tanımıyor görmediniz hayal uydurma güya arkadaş ben ne el kaldırdım ne de ret çünkü izleyici olarak gözlem yaptım üstelik benim eleştirim yanlış giden şeylere oradaki insanlar yöneticiler ile yapıcı tatlı dille sohbet ettim ha iş başka tatbiki eleştiri yapacağız ama oradaki insanlar düşman değil patron da hata yapıyor olabilir biz ona tatlı dille dilek ve temenniler zaten mail attık aradık yatırmcı ilişkiler ilettik siz toplantıda ben el kaldırdım onayladım diyeceksiniz ama bana saçma sapan saldırı böyle sözlü anlamsız haksız şeyler sizleri anlamak mümkün değil ben görevimi yaptım siz katılmadınız kimse elini taşın altına koymafı blr de utanmadan uydurma kafanızda ne yaşıyorsunuz anlamak mümkün değil ben tüm dediklerimi ilettim siz ne yaptınız kendiniz onayladım diyeceksiniz sonra bana niye ben orda arıza çıkarayım medeni insanlarız ben size üst düzey bilimsel bilgi yazıyorum buraya varlık analiz i ama sizler bu nankörlük ve kötü niyet patrona eleştiri ama hiçbiriniz yapıcı diyalog a girmeyi düşünmüyorsunuz ben mail attım siz toplantıya katılmadınız bile siz neler ile uğraşıyorsunuz benle uğraşıyorsunuz amacınız nedir ben. Bilgi birikimlimle aydınlatmaya çalışıyorum siz bana eleştir ki ben hatam yok ama zaten ben yüzde 90 Petkm deyim yüzde 10 hatıra bu kalmıştı bu son yazılarım böyle yatırımcı kitlesi olan hisseden hayır gelmez son bir iki tespitimi yazıp ayrılıyorum ama sizleri medeniyete ve saygıya davet ediyorum
    Bende katılmadığım bir toplantıya katıldım diyecek bir kişilik bozukluğu yok. İzleyici olarak katıldım diyorsunuz madem benim nasıl katılmadığımı iddia ediyorsunuz. İsmim Bülent, eşimle birlikte katıldım, ortaklar bölümünün en ön kısmında oturuyorduk. faaliyet Raporu gündem maddesi görüşülüyor iken söz istedim, sorularımı üslubunca sordum, Ahmet Bey uzun uzun bana göre ikna edici cevaplar verdi, siz ikna olursunuz veya olmazsınız orasını bilemem, herkesin kendi görüşü. Hatta sorduğum soruya; tutanakta benim ismim yerine, yanlışlıkla, adaşım olan elektronik ortamdan katılan bir hissedarın ismini yazmışlar ama ben sorun yapmadım ve şirkete bildirmedim. Önemli olan sorduğum sorulara cevap almamdı. Açın KAP ta yayınlanan genel kurul tutanağına ve hazirun cetveline bakın bakalım katılmamış mıyım. Birde beni yalancı konumuna sokuyorsunuz, ayıp değil mi!

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Yüzde 10 hissesi olan genel kurula katılmıyor vede izleyici oluyor,
    Patronla tatli tatlı sohbet ediyor.
    Biz
    Keşke önceki yazıları hiç yazmasaydiniz,ama şahsım adına sizi inandırıcı vede güven verici bulmadım,hakkinizi helal edin Allah yolunuzu açık etsin.
    Sagliklar
    Aynen Sn. cinali, dediğim gibi tutarsızlık diz boyu..

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Aynen Sn. cinali, dediğim gibi tutarsızlık diz boyu..
    Sn, bağbozumu elektronik ortamda katılan arkadaş birçok maddeye ret ve muhalefet şerhi vardı.
    Bunlar okunmadimi yoksa okundu da tutanaklarami yazılmadı.
    Sizin katıldığınızi tutanaklarda ki hazirun listesinden biliyor ve samimiyetinize inanarak soruyorum.
    Sagliklar

8. Smile

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Sn, bağbozumu elektronik ortamda katılan arkadaş birçok maddeye ret ve muhalefet şerhi vardı.
    Bunlar okunmadimi yoksa okundu da tutanaklarami yazılmadı.
    Sizin katıldığınızi tutanaklarda ki hazirun listesinden biliyor ve samimiyetinize inanarak soruyorum.
    Sagliklar
    Valla Sn. cinali, benim hatırladığım maddelerin oylaması sırasında hem salonun hem elektronik oylamanın sonucu beklendikten sonra, oy birliğiyle veya oy çokluğuyla denildi ama; tek tek şu kadar oy kabul, şu kadar oy red diye salona belirtilmedi ancak tutanakta belirtmişler. Muhalefet şerhi konusunda yanlış olmasın ama salonda ben bir şey duymadım, tutanak tada belirtilmemiş zaten. Hatta muhalefet şerhi vardı diye önceki paylaşımınızı okuyunca şaşırmıştım ve size de sormuştum, meğer elektronik ortamdaki katılımcının şerhiymiş
    Biz çok eskiden beri sizinle forumdaşız, bende sizin samimiyetinize inanıyorum. Özellikle işbir topiğinde birlikte çok yorumlar yaptık. Saygılar..

Sayfa 514/521 İlkİlk ... 14414464504512513514515516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •