Sayfa 20/520 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 4157 madde; 153 - 160 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Ege gübrenin gerçek değerini çoğu kimseler farkında değiller...Olmasınlarda para geçtikçe almaya devam edeceğim,ayrıca başka hisseden de kazandıklarım olursa gübreyi çoğaltacğım...İşbiri 4-5 yıl önce keşfettim maalesef royalde zararda olduğum için büyük ikramiyeyi kaçırdım...450 lerden ful gircektim yakın bir abim kapalı kutu işbir deyince almamıştım...Nasip değilmiş nasip olsa çoktan almıştım.Gübreyi geçen sene keşfettim liman olayını geçen sene öğrendim..Kekonun hisseyi tanıtması araştırması daha da iyi oldu..Gelelim patrona patronu zor belli ama hangi hissenin patronu kolay ki maalesef aile şirketlerinin çoğu böyle..Bakınız egeene,yeşile,yazılarına investingde okuyun hepsi beddua ediyor.Eskiden Ateks vardı yıllardan beri süründürdü şimdi kaç lara çıktı..Ege gübrede pandemide 20 lerden 270 lere geldi..Jantsa nın patronuda yıllarca süründürmedi mi...Sonrası uçtu gitti kim sabredip 10-20 lerden bekledi..Binde 1 dir..Gelelim Gübrenin 270 lerden 150 li fiyatlara gelmesi olayına;maalesef endeks in gazabına uğradık..Bryat alcar 600 lerden 250 lere gelmedimi şimdi bile 400 civarı!Çelebi 340 lardan 150 lere gelmedi mi hala çıkamadı kaç tane hisse aynı seviyesine geri geldi ki toplasan 3-5 tane...Egeene bakın herkesin övdüğü egeen 1840 lardan 1196 lara geldi...Egegübre bu fiyatlarda dirensin bu endeksde bence gayet iyi...İnanıyorum ki zamanı gelince gideceği yere gidecektir...İşbiri kaçırdığın gibi bunuda kaçırmak istemiyorum..Tabi Rabbim nasip ederse...Sadece hisseyi ikiye böldüm diğer hissemden kazanırsam Ege gübreye aktarmayı düşünüyorum...Beklenti fiyatım yüksek...Fakat son söz Rabbimin...Düşüncem bu yönde Nasip ederse kazanmayı Yüce Allah ım.gerisi teferruat...Umarım herkes kazanır...Hayırlı Cumalar!!!
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

2. 170 üstüne atıp kalabilirse iyi, bayılttı iyice.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Yeniden değerleme yalan olmaz umarım. Bi duyum geldi ama hayırlısı. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu endekste niye kuyruğu dik tutuyor kap falan mı gelecek acabaaa

5.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Bu endekste niye kuyruğu dik tutuyor kap falan mı gelecek acabaaa

Hocam böyle şeylerin şakası olmaz. Tahmin mi duyum mu ?

6.  Alıntı Originally Posted by palermo328 Yazıyı Oku
    Hocam böyle şeylerin şakası olmaz. Tahmin mi duyum mu ?
    Şaka değil tabiki. Ciddi bir duyumum var. Hoş Ben bu kağıdı 225 lerden aldım 400 olacak diye o zamanda güvendiğim kaynaktan almıştım. Aldıktan sonra 270 leri gördü vermedim. O gün bu gün bekliyoruz kaç aydır. Üstüne yeniden değerleme için kanun çıktı. Ben 31 ağustosta açıklama bekliyordum kanunun süresi 1 ay daha uzadı. Buda bu iblislerin işine yaradı tabi.

Sayfa 20/520 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •