Sayfa 438/519 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488 ... SonSon
Arama sonucu : 4152 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Amacim tartışmak değil ancak izmirdeki büyük işletmelerin çoğu aile şirketi ve profesyonellik yok denecek kadar az...örnek mi vestel...pınar grubu...batı grubu...mazhar zorlu grubu...gencerler...vs...aile şirketi gibi gördüğü için küçük yatırımcı sevmezler...çalarlar...kendilerine hak görür bu hırsızlar...büyüğünden ne gördüyse aynısını yapar...benim hatam bu şirketi yıllar önce seçmek oldu...hatamin cezasını çekiyorum...

Ben bu sözlerimi şirketi arayıp defalarca söyledim...pek rahatsız olmuyorlar...yaptıklarını bildikleri için...

SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : miper; 15-11-2023 saat: 17:04.

2. Şirkette beklentiler olmasına rağmen bir kaç gün içerisinde 28 liralık düşüşü anlamlandıracak bir gerekçe var mı, yoksa tahtayı bu hale getirenleri şikayet edin.
    Üç kuruş için kendilerine bu kadar laf söyletmemeleri lazım, hissenin ve yatırımcının arkasında durmaları lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirkette beklentiler olmasına rağmen bir kaç gün içerisinde 28 liralık düşüşü anlamlandıracak bir gerekçe var mı, yoksa tahtayı bu hale getirenleri şikayet edin.
    Üç kuruş için kendilerine bu kadar laf söyletmemeleri lazım, hissenin ve yatırımcının arkasında durmaları lazım.
    Yoksa bunlar da İsrail yanlısı mı da bu defa bu kadar düştü onlara mal mı gönderiyor?
    Son düzenleme : Filozof; 15-11-2023 saat: 17:05.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Yoksa bunlar da İsrail yanlısı defa bu kadar düştü onlara mal mı gönderiyor?
    Kimin kuyruğu kimin elinde belli degil bir kaç asırdır. İcraatlara baktığımızda kendini belli eder.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Ne demek şimdi bu! İzmir'e hasmış ta ... mış ta ne demek istiyorsanız açık söyleyin arsız her yerde arsız, hırsız her yerde hırsız, ******** her yerde ********. Bu arada ben İzmir li falan değilim, sadece bir bölgenin insanları hakkında ileri geri konuşmanız hiç hoş olmamış.
    Kardeş şahıs olarak algılama şirketlerden bahsettim... bak bana katılan miper Kardeş te aynı fikirde... Hangi şirketin hissesini aldim ve tasidiysam hepsinde aynı sorunu yaşadım. Adamların tabiatı bu.... yıllardır vestel taşıdım oradada aynı durum ile karşılaştım.... geçmişe bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

Selamlar

6.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    Amacim tartışmak değil ancak izmirdeki büyük işletmelerin çoğu aile şirketi ve profesyonellik yok denecek kadar az...örnek mi vestel...pınar grubu...batı grubu...mazhar zorlu grubu...gencerler...vs...aile şirketi gibi gördüğü için küçük yatırımcı sevmezler...çalarlar...kendilerine hak görür bu hırsızlar...büyüğünden ne gördüyse aynısını yapar...benim hatam bu şirketi yıllar önce seçmek oldu...hatamin cezasını çekiyorum...

Ben bu sözlerimi şirketi arayıp defalarca söyledim...pek rahatsız olmuyorlar...yaptıklarını bildikleri için...

SM-G780G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sizin bu görüşlerinize katılırım veya katılmam ama tepki göstermem. Benim tepkim İzmir deki bütün insanları kendince aynı kefeye koymasıydı.

7.  Alıntı Originally Posted by ugurcan001 Yazıyı Oku
    Kardeş şahıs olarak algılama şirketlerden bahsettim... bak bana katılan miper Kardeş te aynı fikirde... Hangi şirketin hissesini aldim ve tasidiysam hepsinde aynı sorunu yaşadım. Adamların tabiatı bu.... yıllardır vestel taşıdım oradada aynı durum ile karşılaştım.... geçmişe bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

Selamlar
    Vestel'i yıllar önce, biraz da acemiliğimiz zamanı sürekli zarar yazdığı yıllarda, 5 yıla yakın ben de taşımıştım. Borsadan kendi hisselerini topladıktan sonra kar açıklamaya başlamıştı. Bir dahada hiç yanına yaklaşmadım. Benim de hazetmediğim şirketler ve patronlar var borsada tepki olarak milyar kazanacağımı bilsem yine de hisselerini almam. Ama o şehirde yaşayan bütün insanları aynı kefeye koymam. Tepkimi biraz fazla abarttıysam kusura bakma, bir an düşünmeden yazdım galiba.

8. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim arkadaşlar, finansalları iyi olan, borçluluk durumu makul, büyüyen şirketler çarpanları da uygun ise eninde sonunda ederini bulur. Sadece sabırlı olmak gerekiyor.

Sayfa 438/519 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •