Sayfa 521/521 İlkİlk ... 21421471511519520521
Arama sonucu : 4166 madde; 4,161 - 4,166 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Ekim 2023 tarihinde şimdinin parası ile 67 TL hisse fiyatı görmüş biri olarak

7 ay sonra yani üstüne %40 daha koymamız ve 94 TL’de olmamız lazımken

%2.5 arttı ve 46.75 gördü diye mutluluktan ağlıyorum bir kaç saattir…

Allah sonumuzu hayır etsin ….

Asla ytd

Bunun üstüne %100 artsa Ekim’i yakalayamıyoruz…

Olursa Ekim’e …

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Elimde 7 tane kagit var açık en ara en kötü performans sergileyen bu sabırlıyımdır neyse ki

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Liman taş toprak derken ilk yazımdan 5 yıl geçmiş Allah hepinize uzun ömürler versin lazım olacak

3.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Ekim 2023 tarihinde şimdinin parası ile 67 TL hisse fiyatı görmüş biri olarak

7 ay sonra yani üstüne %40 daha koymamız ve 94 TL’de olmamız lazımken

%2.5 arttı ve 46.75 gördü diye mutluluktan ağlıyorum bir kaç saattir…

Allah sonumuzu hayır etsin ….

Asla ytd

Bunun üstüne %100 artsa Ekim’i yakalayamıyoruz…

Olursa Ekim’e …

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ben bu zubugu boşuna terk etmedim o patron spek ortaklığından bir bok olmaz dedim koptum okirli beyini finanse etmekten çok yorulmudtum bedelsiz verdi bir halt olmadı limanim alsancaktan değerli dedi bir halt çıkmadı evine götürsün kaynatıp şerbetini içsin milis patron ondan koptugumda bu fiyatlardaydi aşağı yukarı ama Bfren egeen 1500 lerdeydi onlar Tirana bu mezara götürür adami
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Liman taş toprak derken ilk yazımdan 5 yıl geçmiş Allah hepinize uzun ömürler versin lazım olacak
    Biz ölümüne sevdalıyız Nilkiz abi.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Biz ölümüne sevdalıyız Nilkiz abi.

Hâ bi de karşılıksız aşığız.

6.  Alıntı Originally Posted by dadaş3525 Yazıyı Oku
    Bu ilan çok ama çok önemli bu olağan üstü İskontoya somut delil ki bizim araa daha kıymetli 1. Si liman imarlı ve blok 700 dönüm bulmak zor 2. Si denize sıfır ki liman yapılabiliyor ve 3. Sü bizim arsayı daha da değerli kılan su derinliği 28 ye kadar yüksek
    4. Sü blr başka böyle doğal korunaklı alan benzeri yok

Emsale bakarmısınız 66 dönüm 950 milyon
    Bizim 700 dönüm e uyarlarsak
    350 milyon dolar yaklaşık ediyor

Ama tam emsal değil bence bizimki en az 700 milyon dolar eder Çünkü eşi benzeri yol bir Çinli liman arsası bulun dese aynı özelllikte bulunmazsınız Eggub arsası nitelikli ve değeri anca Expertiz ile değil müzayede ile belirlenir çünkü eşi benzeri yok

Şimdi bu sadece arsa ham arsa böyle kıymetli iken

Sıkı durun an itibari ile Eggub borsa değeri 130 milyon dolar şaka gibi ama gerçek ve gören yok gerçi Alaska fonu vs yabancı ufaktan görmeye başladı genel kurul a katıldı ama işte hal vaziyet böyle akıl tutulması hayatın olağan akışına aykırı

Demekki toplantıda patron blz arsa çok değerli biliyoruz ama olaki güncellesek siz blr de bedelsiz isterseniz diye ondan öyle söyledi düşünsenize arsa güncellense oluşacak bedelsiz potansiyeli ile belkide Egeen Konya bfren vs gibi olacak defter değerli bile mevcut değerin onlarca katı olabilir ama işte velevkl patron güncelleme yapmasın ama diyor ya biz bu değeri biliyoruz adam haklı ama siz piyasa spekülatör fonlar aracı kurumlar halka arz peşinde çılgın talepte bulunan 8 milyon yatıırmcı neden bilmiyor

Arsa kıymetli biz biliyoruz diyor un üstüne patron eski genel kurullardan birinde liman içinde en az ama bakın en az Alsancak limanından daha değerli demişti yani milyarlarca dolar demek ama daha ne yapsın ipucu kopya vermiş bir malın değerini en iyi sahibi bilir
    Arsa çok değerli güncellersek yüksek bedelsiz potansiyeli oluşacak a tekabül eden siz blr de bedelsiz isterseniz ifadesi sonra Alsancak limanı kıyaslaması daha ne olsun birileri artık keşfetsin şu arsayı limanı

Şimdi sahibinden com da Eggub e emsal arsalar mecbur enflasyon ortada güncelleniyor

Şimdi size bir soru değeri 2004 yılından kalma unutulmuş gizli kalmış bir ilan bulmak gerçek hayatta mümkün olabilir mi eşyanın tabiat ına aykırı bulamazsın ama borsa ne demek ikincil pazar yani hep sahibine laf ediliyor ama sahibinden ger gün alan satan sizsiniz hani patron size satın demiyor benim gizli kalmış değerimi ben biliyorum güncelleme ye gerek yok diyor çok değerli diyor güncellesem siz bedelsiz isterseniz diyor yani hani velevkl yapsın yapmasın siz malınızın değerini bilmiyorsunuz ki satan sizsiniz böyle emsalleri milyarlarca dolar edecek ama siz sahibinden her gün satacaksınız sonra patron şöyle böyle ilk bende böyle patron filan diye düşünüyordum ama anladım ki sebebi cehalet finansal olur yazar olmayan piyasa Eggub iskontolunu görmeyip halka arz peşinde koşan kitle suçlu hiç ar ge raporu yayınlamayan aracı kurumlar bu limanı analiz edemeyen analistler suçlu bu enflasyon da böyle geride kalan inanılmaz blr alıl tutulması süreç hani spek baskı kuruyor deniyor ama bu gizli kalmış değeri keşfedip yatırm yapmak suç mu çok garip bir durum başka hiçbir hissede böyle baskı tam saha pres yok

Sayfa 521/521 İlkİlk ... 21421471511519520521

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •