Sayfa 135/519 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 4151 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Herkesin yeni yılını kutlar; sağlık ve huzur dolu bir yıl dilerim. İnşallah her bekleyenin, beklediği hayallerine kavuşması umuduyla...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ee ne oldu şimdi. Yeniden değerleme yapılıp yapılmadığını bilançoda görebileceğiz heralde. Borsadaki hiçbir şirket açıklama yapmadı. İlginç gerçekten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Ee ne oldu şimdi. Yeniden değerleme yapılıp yapılmadığını bilançoda görebileceğiz heralde. Borsadaki hiçbir şirket açıklama yapmadı. İlginç gerçekten

Neden değerleme yapıpta değerleme değerinin % 2 ni vergi olarak ödesin.
    Eğer yeni bir kanun çıkmaz ise şirketler bu sene enflasyon muhasebesini uygulamaları gerekecek.
    Buda bedava yeniden değerleme demek diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by hoca1998 Yazıyı Oku
    Neden değerleme yapıpta değerleme değerinin % 2 ni vergi olarak ödesin.
    Eğer yeni bir kanun çıkmaz ise şirketler bu sene enflasyon muhasebesini uygulamaları gerekecek.
    Buda bedava yeniden değerleme demek diye düşünüyorum.

Bedava olursa yaparlar aynen katılıyorum.Yüzde 2 vergi çok üstelik bundan şirkete bir karlılık açısından katkı olmaz.
    Borsa değerini etkiler.. ASIL beklenti liman büyümesi ve kalılığa bunun etkisi ..Şirket için milat bu olur..

5.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Ee ne oldu şimdi. Yeniden değerleme yapılıp yapılmadığını bilançoda görebileceğiz heralde. Borsadaki hiçbir şirket açıklama yapmadı. İlginç gerçekten

sevgili hocam yeniden degerleme felan olmaz bu ülkede kim kime dum duma tabiri iyi bir tabir balık baştan kokar bu yüzden al hisseni yat bir gölgeye gerisi hikaye vuran vuruyor kaçan kaçıyor belki seçimlerden sonra bir hükümet gelir ve bazı yasalar çıkartır o zamanı bekliyorum bu iktidardan zarar vermesin karı onun olsun ve çekip gitsin diye bekler olduk hele bu zamlar ve bu eflasyon ortamında artık gemileri yakmış gibi inat eden bir iktidarla bu ülke de toparlanamaz eskileri gömelim yenisi gelsin bakalım neyleyecekler onlar da bir şey yapmazsa vur kıçına tekmeyi gitsin takım tutmadan.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Kumport, malport ,asyaport liman hizmet bedellerinde yeni yılda ciddi artışlar yapmışlar(dolar bazında)

Başka bir forumda gecen hafta satılan malın yarısını ky ler almis diye yazıyor.
    Bu yüzden yine süründürecekler diye yazmışlar.
    Ky ler kadar başlarına taş düşsün diyorum.
    Ky nin olmadığı tahta mı var.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 135/519 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •