Sayfa 508/520 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Liman halka arz edilebilir mi bilmiyorum ama halka arz edilirse, biz nasıl kar edeceğiz
    Halka arz edilirse değeri ortaya çıkar. Fiyatlaması olumlu olur. eggube ait olacak gene halka arz kısmı yüzDe 20 olsa 80 gene eggubun . Gerçi ederler mi etmezler mi artık şu p. Değeri ile eggub tutulur.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Recep gencer ve holdinge ait paylardan veremezler mi?
    Böylece şirketin degeri ortaya çıkar.
    Sayın narklovy nin yukarda dediği gibi bunlardan herşey beklenir.
    Her olumluyu olumsuza çevirmekte, bunlar çok mahirdirler.
    Zarar yazan gübreden koca liman yapmıslar.
    Ustaca

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gencer ve holding dolaylı yoldan limana ortaklar, ege gübre %100 paya sahip.

Sevgili Ege Gübrezede arkadaşlarım

Hepinize mutlu, sağlıklı bayramlar diliyorum.

Takıldık kaldık bu hisseye
    Neşemizi aldı yok etti

Hep bir ümit besliyoruz ama yıllardır bi halt ettiği yok bu hissenin.

Gizli değeri bir gün ortaya çıkar sanıyoruz ama bu gidişle bi halt olacağı yok.

Neşemizi alan bu hisseden her yükselişinde ufak ufak çıkıyorum.

Bir kısmını oğluma bırakacağım çünkü bu kadar bekleyip 3-4 kat yapacağı zamanı kaçırmak istemiyorum.

Ama açıkçası bunu %10 eggub ile bekleyeceğim.

Beni borsadan soğutan bu hissenin tahta yapıcıları ve patronları Allah’larından bulsunlar.

Hayattaki neden sonuç ilişkisine inancımı bile sarsmayı başardılar.

Neyse sonuçta bir hisse.

Bu kadar bağlanmamak gerektiğini biliyorduk aslında.

Ailenin miras paylaşımı yakında devreye girer.
    Liman uzatma işi de devreye girer.

Liman uzatma en başta karın yok olması anlamına gelecek haberiniz olsun.

Zarar eder hale gelecek

O nedenle işler karışık bence

Ben artık umursamıyorum

Her yükselişte kıyabildiğim kadarını satıyorum

Haa düşüşlerde de 2 katını alıyorum o ayrı.

O kadar da salak değiliz.

Böyle düşüren tahtacı ve patron olduğu müddetçe

Yükselişten değil düşüşlerden para kazanma yolu bulmuş olduk.

Mal mal baskılamaları
    Bizim mallanmamıza yol açıyor
    Haberleri yok

Çok güzel bayramlar

Sevgiler

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Sevgili Ege Gübrezede arkadaşlarım

Hepinize mutlu, sağlıklı bayramlar diliyorum.

Takıldık kaldık bu hisseye
    Neşemizi aldı yok etti

Hep bir ümit besliyoruz ama yıllardır bi halt ettiği yok bu hissenin.

Gizli değeri bir gün ortaya çıkar sanıyoruz ama bu gidişle bi halt olacağı yok.

Neşemizi alan bu hisseden her yükselişinde ufak ufak çıkıyorum.

Bir kısmını oğluma bırakacağım çünkü bu kadar bekleyip 3-4 kat yapacağı zamanı kaçırmak istemiyorum.

Ama açıkçası bunu %10 eggub ile bekleyeceğim.

Beni borsadan soğutan bu hissenin tahta yapıcıları ve patronları Allah’larından bulsunlar.

Hayattaki neden sonuç ilişkisine inancımı bile sarsmayı başardılar.

Neyse sonuçta bir hisse.

Bu kadar bağlanmamak gerektiğini biliyorduk aslında.

Ailenin miras paylaşımı yakında devreye girer.
    Liman uzatma işi de devreye girer.

Liman uzatma en başta karın yok olması anlamına gelecek haberiniz olsun.

Zarar eder hale gelecek

O nedenle işler karışık bence

Ben artık umursamıyorum

Her yükselişte kıyabildiğim kadarını satıyorum

Haa düşüşlerde de 2 katını alıyorum o ayrı.

O kadar da salak değiliz.

Böyle düşüren tahtacı ve patron olduğu müddetçe

Yükselişten değil düşüşlerden para kazanma yolu bulmuş olduk.

Mal mal baskılamaları
    Bizim mallanmamıza yol açıyor
    Haberleri yok

Çok güzel bayramlar

Sevgiler

Asla ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Altı üstü liman 100 mt. uzatılacak, nasıl zarar edecek anlamadım, sıfırdan fabrika kurmayacak ki. Finansal verileri de gayet iyi durumda. Öyle olmasa nakit kar payını ya hiç dağıtmazlardı yada cüzi bir miktar dağıtırlardı.

5.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Liman halka arz edilebilir mi bilmiyorum ama halka arz edilirse, biz nasıl kar edeceğiz
    kasaya para girer hem de gerçek değeri ortaya cıkar....

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Altı üstü liman 100 mt. uzatılacak, nasıl zarar edecek anlamadım, sıfırdan fabrika kurmayacak ki. Finansal verileri de gayet iyi durumda. Öyle olmasa nakit kar payını ya hiç dağıtmazlardı yada cüzi bir miktar dağıtırlardı.

çed raporunda 20 milyon dolardı sanırım tahmini maliyeti.....bence onun için vardır bir planları...

6.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    kasaya para girer hem de gerçek değeri ortaya cıkar....

çed raporunda 20 milyon dolardı sanırım tahmini maliyeti.....bence onun için vardır bir planları...
    https://www.egedesonsoz.com/haber/Iz...tirimi/1089367

29 Aralık 2021 itibari ile 75 milyon TL olarak belirtiliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Halka arz edilirse değeri ortaya çıkar. Fiyatlaması olumlu olur. eggube ait olacak gene halka arz kısmı yüzDe 20 olsa 80 gene eggubun . Gerçi ederler mi etmezler mi artık şu p. Değeri ile eggub tutulur.

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Halka arz edilecek olsa ipuçları var mesela patron bir genel kurulda hemen karşıda yüzme mesafesinde Petkim limanı var inşaat halinde goldman sachs 1 milyar dolar değer üzerinden ortak oldu ama biz niye yerlerde diye sorulan soruya borsa fiyatlamıyor ama en az Alsancak limanından daha değerli demişti şimdi en az diyor ve Alsancak limanı 2007 de kiralık 1.275 milyar dolara ihale edilmişti siz düşünün artık sene 2024 emsaller ortada halka arz için bir çalışma yapılsa Expertiz vs bence 3-4 milyar dolar bile olası diye düşünüyorum limanlar çok değerli stratejik hem İpekyolu hattı düşünsenize bir halka arz reklam filmi yayınlansa Tv de halka arz a rekor talep gelir YouTube ta eski bir video var onu bile koysalar çok eski ama hem olaya bakın bırakın limanı mevcut borsa değeri gübre fabrikası nı bile temsil etmekten çok uzak bırakın limanı arsayı hani hiç liman olmasa bile bu bonkör piyasada sırf gübre fabrikası için bile kimbilit kaç katı olurdu çok mantıksız bu bu kadar sağır blr piyasa limanı görmeli artık görmesi için halka arz a gerek yok böyle blr değer var emsallerin veya olası halka arz değeri nin belki 15-20 kat altında ki bir de firmalar halka arz dan sonra pirim yapıyor yani şimdi bu tablo ama an itibari ile 120 milyon dolar bu akıl tutulması ve gizli kalmış zenginlik potansiyeli böyle bu değer de başka hisse kalmadı hep 1-2 milyar dolar firmalar böyle liman 100 milyon dolarlarda arsa değeri bile değil hem o arsa tam anlamı ile güncellenmiş değil öyle enflasyon muhasebesi yeterrsiz diğer bazı şirketler arsasını gayrimenkul Expertiz frimasıma yaptırıyor ama neyse bu halde bile defter değeri pd/dd 1 bu rasyo ile halka arz edecek hayırsever bir profil yok borsada pd dd 5-10-22-50-100 ler var bu eksik değerlemeye rağmen pd dd 1 halka arz da 10 katına bile arz etmez çünkü en az Alsancak limanından daha değerli dediği noktada böyle mevcut borsa değerinin 10 katına bile halka arz etmez yani hayır kurumu değil patron ama artık yatırımcı dostu olduğunu göstermeli bu aklı tutulması tablo patrona inanan güvenen insanları mutlu edecek şekilde gerçek olası değeri bulması için patron tarafından desteklenmesi gerekir o noktada genel kurul bu hafta herkes katılması gerekiyor ve önceden mail ile dilek temenniler iletelim mesela temettü 1080 tl az burda bari vicdan 2000 tl ye revlze edilmeli bunu talep edelim lütfen herkes temettü revlze istesin bu önemli kabul ederse patron yatırımcı dostu demek olacak ama ret ederse zaten yaşananlar ortada ama talep edelim niyeti test edelim

8. https://youtu.be/orpgwAfF-Eo?si=vZK45Xp9MX2k6Bbj

Halka arz da böyle bir video Tv de dönse sizce kaç milyar dolar üzerinden halka arz fiyatı belirlenir ve bu video rekor yatırmcı çekmez mi ve imaj değişikliği herkes gübre zannediyor ama içinde ki bu emsalleri milyar dolar eden gizli kalmış limanı keşfetse düşünsenize ve rekor talep ile halka arz akabinde patron en az Alsancak limanı kadar değerli demişti hakka arz sonrası piyasa bunu en az 2-3 Alsancak limanı fiyatına çekmez miydi bu reklam ne kadar önemli imaj
    Son düzenleme : dadaş3525; 15-04-2024 saat: 11:43.

Sayfa 508/520 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •