Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 53/1004 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Bizde görebilecek miyiz bu grafikleri sayın sindoma
    Paylaşım yapıcamda okulunda okuyan yandan çarklı hocalar var KUŞ da gözleri burada buralardan harmanlayıp takipçilerine kendi teknik analizimiş gibi anlatıyorlar.Alıntı yazıp paylaşmaları daha doğru olur ama emek hırsızlığını adamlar adet haline getirmişler.
    Benim için şuanda sıkıntı değil 9.28 maliyetle yonca 14.50 maliyetle eregl taşıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Paylaşım yapıcamda okulunda okuyan yandan çarklı hocalar var KUŞ da gözleri burada buralardan harmanlayıp takipçilerine kendi teknik analizimiş gibi anlatıyorlar.Alıntı yazıp paylaşmaları daha doğru olur ama emek hırsızlığını adamlar adet haline getirmişler.
    Benim için şuanda sıkıntı değil 9.28 maliyetle yonca 14.50 maliyetle eregl taşıyorum.
    garan maliyetin bomba sayın sindoma..eregl bende vadeli de sabırla pekliyorum.!!
    başka hisse yok mu thy gibi

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    garan maliyetin bomba sayın sindoma..eregl bende vadeli de sabırla pekliyorum.!!
    başka hisse yok mu thy gibi
    Yoncada aşağıdan treda ederek geldik , endekse göre al yat yaptık şuanda stratejim bu yönde.

4. Yonca daki info hanginizin makinası

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yoncada aşağıdan treda ederek geldik , endekse göre al yat yaptık şuanda stratejim bu yönde.
    hocam bende trade için enka almıştım güzel yatırımcı olduk..
    tebrikler hep böyle denk gelse

6. garan da eşlik etse güzel olacak.!!

7. Patlat faiz indirim beklentisi yapıştır gelsin. Bu ne yav hahahahh

8. Vade bitimine 3 gün kala nedense hep satış geliyor bu gün saat 15 ten sonra satış gelirse sasirmam. Salı vade kapanış tahminim 1501 ytd.

Sayfa 53/1004 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •