Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 830/1004 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    1522.0 LONG açılışta... 1540 beklentim var
    güzel trade hamlesi, ben olsam satışı 1539,5 yapardım...düz rakamlar genelde herkesin tercihi olunca, kademe görülse bile senin emir gerçekleşmeyebiliyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ekim 200 yapsa kasımda 300 yapsa aralikta aralıkta 400 yapsa politika faizi hop tek hanelere gelir. Reisgillerin uzmanlık alanı ekonomi ve Avrupa zaten.
    bir önceki hızlı döngüyle indirmek isteyecekler.. yine böyle olmuştu iki üç toplantıda 700-800 baz puan inmişti mr Uysal döneminde..

aslında başlamışken neden sıfır yapmıyorlar o da enteresan hadi sıfır yapın görelim..bence çok kolay..hahahaha..

yalnız bir sonraki artış muhtemelen %25-30 bandıyla başlayacak..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. dolar bazlıda yeni dip yaptıkmı göremiyorum ben...

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    dolar bazlıda yeni dip yaptıkmı göremiyorum ben...
    mart ayından beri küsuratları saymazsan dipteyiz usd bazlı.. en düşük ise geçen haftaki düşüşte olmuş.. ama hem geçen hafta hem bugün aşağı yukarı mart ayı dibindeyiz xu030'da..çok yakınlar birbirlerine..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by spectrum Yazıyı Oku
    büyük resim. euro bazlı. fikir verebilir.
    Buna kızan biri vardı ..

6. Sermaye kontrolleri, belirli bir bölgeden, örneğin bir ülkeden sermaye girişini ve çıkışını kontrol etmeye yönelik yasal veya düzenleyici önlemler olarak biliniyor. Böylelikle yurtiçi ekonomiye giren ve çıkan yabancı sermaye akışını sınırlamış oluyor.

Bu önlemler genellikle, bir para biriminin döviz kurunu kontrol etmek adına veya sermaye kaçışını önlemek için alınıyor.

Bu kontroller vergileri, tarifeleri, mevzuatı, hacim kısıtlamalarını ve piyasaya dayalı kuvvetleri içeriyor. Sermaye kontrolleri, hisse senetlerini, tahvilleri, bonoları ve yabancı para cinsinden yapılan ticareti etkileyebiliyor.

Bir hükümet sermaye kontrolü ile yatırımcıların yabancı para cinsinden varlık edinmelerine engel getirilebileceği gibi yabancıların da yerel varlıkları almasının önüne geçilebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    122 gördü oradan tepki geldi kimden badem bofasından sattığı malı oradan aldı oratalama yapıyor , karşılığı vakıfffff.
    aynı oyun dün kuş ta döndü.
    Dünkü tuprs yorumlamam olmuştu takip edenler bilir,
    bugun bofa alıyor , vakıf satıyor geçen burada soran bir arkadaş vardı .
    yalnız deniz yatırımın 2 günlük satışı yabancı olabilir. 600.000 lota yakın sattı .
    bence takip edilmeli devamı var mı diye

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dünkü tuprs yorumlamam olmuştu takip edenler bilir,
    bugun bofa alıyor , vakıf satıyor geçen burada soran bir arkadaş vardı .
    yalnız deniz yatırımın 2 günlük satışı yabancı olabilir. 600.000 lota yakın sattı .
    bence takip edilmeli devamı var mı diye
    Deniz 150 bin satışta dediğiniz gibi yabancıysa sıkıntı olabilir mi?
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Sayfa 830/1004 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •