Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 965/1004 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Kılıçdaroğlunun merkez ziyaretinden sonra faiz inmeme ihtimali bence sıfır...

ama diyelim kırmızı kar yağdı balık kavağa çıktı vs vs ve bir şekilde değişmedi... o zaman da en geç haftasonu reisten kararname gelir... bence daha kötü bir senaryo bu TL varlıklar için...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Kılıçdaroğlunun merkez ziyaretinden sonra faiz inmeme ihtimali bence sıfır...

ama diyelim kırmızı kar yağdı balık kavağa çıktı vs vs ve bir şekilde değişmedi... o zaman da en geç haftasonu reisten kararname gelir... bence daha kötü bir senaryo bu TL varlıklar için...
    Kılıçtaroglu olayı bana da mantıklı geldi. %0,50 bile olsa indirim olur. Yoksa Kılıçdaroğlu bu işi düzeltti güven verdi vs olur. Saat 14 de hisse bulundurmam zaten Viob dan anlamam.

3. Dolar düşmüş bize vurur mu
    Herkese günaydın

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Günaydın bol kazançlar volatil bir gün olabilir.

Memedabime memedabi nickinin isim babası da benim bu arada gözlerden kaçmasın. Obo yok diyo gene herkes dikkat etsin.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Günaydın bol kazançlar volatil bir gün olabilir.

Memedabime memedabi nickinin isim babası da benim bu arada gözlerden kaçmasın. Obo yok diyo gene herkes dikkat etsin.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O dingilin isim babası sensin ha güzelmiş.
    biz geçen söyledik teknik olayına bok atması ile ilgili,
    isim babası olarak birde sen söyle boş muhabbetleri burada yapmasın kendi işine bakarak yazsın çizsin.

6. MB bugün ya pas geçer ya da beklentinin altı 0.50 bir faiz indirimi yapar diye düşünüyorum. Bu ters köşeleri yıllardır yapıyorlar zira.

TÜFE den de birşey beklemiyorum. Bir ucu tutup bir ucu bırakmak olmaz. TÜFE Kasım ayıyla beraber düşüş trendine girer. Kasım ve Aralıkta da 100 er baz puan faiz iner. Sonuçta TUVİK bey diyeceğiz ama değil mi.

MB enflasyon beklenti anketi de bugün sanırım. Görürüz orada hayali beklentiyi.

7. memedabi her daim yazmıyor ki zaten...
    yazınca bi poh oluyor ama ...
    en son ben dokiye giriyom dedi taksit yatırmaya gitti... attık hafızaya izliyoz.

8. sayın şahapın faizi düşürmeyeceğini düşünüyorum düşürürse bu operasyonu kim adına çektiniz dememek lazım belli zaten ayıcıklarım bol kazançlı bir gün diliyorum
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 965/1004 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •