Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 974/1004 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Viop XXXV

verin kardeşinize 24 kasımda yetkiyi..

güzel bi .....

https://www.youtube.com/watch?v=wDbBvW85po0

2. Arkadaşlar genelde iki yönlü poz taşıyorum
    ve endeks 30 başta olmak üzere önemli bir yükseliş bekliyorum
    MB kararına belki sadece şhort yönlü poz ile girerim
    henüz karar veremedim

yükseliş beklerken şhort yönlü girebilirim dememin sebebi

endekse ağırlığı olan 6 şirketin bir haftalik takaslarına baktım
    (MB görevden almalar da bir hafta oldu )
    Takaslar da yabancılar çok satmış durumdalar
    22 mart haftası garanda yüklü satış yapılmış idi
    sonra dönem içerisinde almışlardı
    şimdi çok yüklü satış var
    akbank da öyle
    bu ikisine çok takılmadım
    fakat
    koç holding
    bim
    ereğlide de ciddi satış var
    en çok koç holding rahatsiz etti beni

3.  Alıntı Originally Posted by Memedabi Yazıyı Oku
    Ben ne bilim dayı. Teknik analiz ne diyir şimdi ne olacak kapanış yarın felan. Ne diyi ne diyi
    Teknikcilernen ne alıp veremediğin var bilmiyorum memedabi ama yannış yapıyon. sen inanmayabilürsün ama inançlara saygılı olmak lazım. herkes inandığı şeyler uğruna çabalar bu dünyada herşey büüüle sistem bu şekil işliyor.
    bence fazla gurcalama derim, nacizane olarak
    bak mesela bende teknik temel bilimum hiç bişey inanmayanlardanım ama ikide bir teknikcilere laf sokmuyorum.
    Çok dert etme, bu arenada herkes nasibi kadar zopa yer

16.96 Since 27 Aralık 2023

anlamadığım faiz lobisinden ses yok. dıjmihraklar zaten türkiyeye bakmıyor bile artık.

bu faizler neden hala % 19 -17 falan

% 1 olması lazm değil mi.

enflasyon desen zaten olmaması lazım.

eeee

herşey şuan normal şartlar altında. tek adam yönetiyor.

chp yi tv de araki bulaki. bakayımda diğer parti liderlerdi ne demiş diye arasan tv de bulamazsın.

eee ?

eeee derken burda mandaya sesleniyom.

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Bunu geçen hafta yazmıştım, KCHOL 22.30' larda iken...

Şu an 21.30' larda kağıt, satışlar hız kesmeden devam ediyor...

Akıl sır ermiyor gerçekten bunların yaptıklarına, FROTO, TOASO, TUPRS bunlar uçarken, bunların çatı kuruluşu KCHOL sürekli satış yiyiyor...

Kağıt teknik olarak 21' leri istiyor demiştim, zaten oraya pek birşey kalmadı, şimdilik 20.70 altı pek yok gibi...

Bir de benim gördüğüm başka bir ayrıntı; KCHOL' den çıkan para FROTO' ya giriyor(muhtemel diğer KCHOL iştiraklerine)...

Piyasa yapıcının çulsuzu da ancak bize denk gelir zaten, adamda tahta yapacak para yok, ordan alıp oraya aktarıyor, öbüründen çıkıp, berikine giriyor, ama şuna çok eminim ki adamlarda para yok...

Ulan paranız yoksa ne diye piyasa yapıcılığına soyunuyorsunuz, ondan sonra yaptığınız piyasa ancak bu kadar olur...
    Bir tahta ile piyasa kontrol edene kadar 3 tahta ile piyasaya yön verim hacim yaptırmak daha iyi değilmi.
    sonuçta kasa aynı .benim beklentim 20 ler kchol de , tofas-fort ikilisi , önümüzdeki zaman içinde touprs-kchol olarak hareket edebilir benim gördüğüm.
    kolay gelsin

6.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Bunu geçen hafta yazmıştım, KCHOL 22.30' larda iken...

Şu an 21.30' larda kağıt, satışlar hız kesmeden devam ediyor...

Akıl sır ermiyor gerçekten bunların yaptıklarına, FROTO, TOASO, TUPRS bunlar uçarken, bunların çatı kuruluşu KCHOL sürekli satış yiyiyor...

Kağıt teknik olarak 21' leri istiyor demiştim, zaten oraya pek birşey kalmadı, şimdilik 20.70 altı pek yok gibi...

Bir de benim gördüğüm başka bir ayrıntı; KCHOL' den çıkan para FROTO' ya giriyor(muhtemel diğer KCHOL iştiraklerine)...

Piyasa yapıcının çulsuzu da ancak bize denk gelir zaten, adamda tahta yapacak para yok, ordan alıp oraya aktarıyor, öbüründen çıkıp, berikine giriyor, ama şuna çok eminim ki adamlarda para yok...

Ulan paranız yoksa ne diye piyasa yapıcılığına soyunuyorsunuz, ondan sonra yaptığınız piyasa ancak bu kadar olur...

froto toasoya göre çok ucuz kalmıştı... sene başında 7 olan froto/toaso oranı 3'e kadar düşmüştü... ha 7 abartıydı elbette ama 3 de ciddi alım ve pair trade fırsatı bu kadar düşüşten sonra... çok normal aslında frotoya giriş o açıdan; bence geç bile kaldılar...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7. Uzmanın biri çıkmış merkez bankası bu kurdan rahatsız değil 9.50 olsa faiz indiremezdi diyor şimdi eli rahat en az 50 puan indirir diyor. Tepeden 10 kuruş düşünce elimi rahatlıyor merkezin. Hadi reis bas zılgıtı yap 200 puan indirimi. Keyfimiz yerine gelsin.

8.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Bu arada yeni halka arz olan kağıtlar bu sefer tavan olmadı ,dolayısla bu borsada normalleşmesinin ilk adımları olabilir mi? Mesela gitmeyen 30 veya 50 kağıtlarına bir giriş olabilir mi?
    TCMB kararının olduğu gün, 2 halka arz birlikte işleme başlarsa tavan açmaması normal. 14:00ten sonra ya tavan ya taban. Tam kumar

Sayfa 974/1004 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •