Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 351/1004 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Bu kadar baskıya rağmen, bademspor banka hisselerini ele geçiremedi. Hedefleri banka hisselerini ele geçirmek ve bu yöntemle baskıyı arttırıp hisse senedi yatırımcısını kaçırtmak.
    KY paladan akıllı, biraz daha akıllanıp birlik olsa sırasıyla hepsini patlatabilecek gücü var.

Bu arada biraz daha banka hissesi kaptım. 5 yıl sonra 10 katına rahatlıkla satarım..

Bol şanslar )
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Dövize ödenecek faizin düşmesi ve döviz tevdiat hesaplarının çözülmesi hedefleniyor.
    Bir de elinde piyasaya müdahale edeceğin nakit cephane artıyor.
    Bir şeye hazırlık mı acaba?
    fayizi aşağı çekecekler mi diyosun madem 200 baz puan indirsinler 17 iyidir
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

3.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Bu kadar baskıya rağmen, bademspor banka hisselerini ele geçiremedi. Hedefleri banka hisselerini ele geçirmek ve bu yöntemle baskıyı arttırıp hisse senedi yatırımcısını kaçırtmak.
    KY paladan akıllı, biraz daha akıllanıp birlik olsa sırasıyla hepsini patlatabilecek gücü var.

Bu arada biraz daha banka hissesi kaptım. 5 yıl sonra 10 katına rahatlıkla satarım..

Bol şanslar )
    Fed faizleri artırmaya baslasın şöyle 2002 seviyelerine %6 civarına cıkarsın içeride %80 100 faizleri görünce mecalin kalırsa devam edersin. Kendınden çok eminsin zaten en cokta bu tipler kaybeder.

Abd de saatliği 15 dolara kimse gidip calısmıyor. Pandemi dönemınde herkes bol paraya kavustu kolay para kazanmanın yoluna baktı btc gibi borsalar gibi. İşçi yok garson yok amele yok. Yolda 10 dolar görse almıyorlar.

Bu fakirlerin amelelerin işe nasıl döndürecekler elindekileri alarak paraya kıymet katarak kolay para kazandıgı yolları bitirerek

4.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    O değilde tekniğe uyan toaso da short ise gene stop oldu

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beni de bulaştırdınız toasaya. Şhort açmıştım sabah neyse ki 15 tl ye kapandım.

Zor kağıt Ak alıp duruyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5. 10-15 sene bolluk 10-15 sene kıtlık olurmuş şimdi bolluk bittiyse kıtlık ele birden olmaz 10-15 sene yayılır 15 sene sonra kalan sağlar bizimdir
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Fed faizleri artırmaya baslasın şöyle 2002 seviyelerine %6 civarına cıkarsın içeride %80 100 faizleri görünce mecalin kalırsa devam edersin. Kendınden çok eminsin zaten en cokta bu tipler kaybeder.

Abd de saatliği 15 dolara kimse gidip calısmıyor. Pandemi dönemınde herkes bol paraya kavustu kolay para kazanmanın yoluna baktı btc gibi borsalar gibi. İşçi yok garson yok amele yok. Yolda 10 dolar görse almıyorlar.

Bu fakirlerin amelelerin işe nasıl döndürecekler elindekileri alarak paraya kıymet katarak kolay para kazandıgı yolları bitirerek
    FED faiz arttırsa ne olur, zaten bizim bankalar yaklaşık %8 usd faiziyle borçlanıyor.

Halkspor ile beraber ülkeye güven gelince 3 yıl içinde bu banka hisselerini 10 kat fazlasına sizin gibilere satacağım..
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

7. Son bir somut ötnek vereyim sonra bu konuyu kapatacağım.

İBB 3 yılönceki borçlanma faizi ileşimdikiborçlanma faizini kıyaslayın, aradaki farkı görürsünüz. Tek yapılan açıktaki hortumları kesmek .. bu kadar basit....

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    fayizi aşağı çekecekler mi diyosun madem 200 baz puan indirsinler 17 iyidir
    Yok dostum ben Memed abinin vereceği cevabı bekliyorum...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Sayfa 351/1004 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •