Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 472/1004 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: Viop XXXV

sepet yapan biri hiçkaybetmiyor bana göre.

faizde bunlardan biri.

zamanında karayolları genel müdürlüğüne arsamızı kiraya vermiştik iş bittikten sonra yüklenici firmanın tüm yerleşim için ve konaklama için yapılan bahçe konteyner vb gibi malzemelerde arsa sahiplerine verilecek diye sözleşme imzaladık. yüklenci firma kazık atmaya çalıştı.

dava açıldı.

yüklenici firmayı muhattap bile kabul etmeyip karayolları genel müdürlüğüne dava açtık. tüm paramızı söke söke aldık faizi ile birikte.

oldukça yüklü bir miktar tutmuştu faizi bile ev aldıracak cinsten

dünyanın en gelişmiş firmaları bile senelik % 20 büyümeyi ( kazancı) büyük başarı kabul eder. evrensel bazda böyledir. düzenli ise.

oysa ülkemiz senelerdir. dıj mihrahkları besliyor hemde bilmem kaç kere amorte edecek şekilde.

düzeni iyi bilinki.

kim düzdüdemeyin.

faizde sepet bana göre şart

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    LPG'ye 15 kuruş zam geldi.
    özetle ne bekliyorsun akçay ?

vatanı milleti için çalışan bir yönetim mi ?

çaykurun varlık fonuna geçeli ne kadar süre oldu yahu bu kadar mı hafızalar ???? kötü

bim neden çaykur tiryaki çay satmaz bir düşün. ??

4. Erdoğan: "Ben, oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyem"

İnceden bir sitem var sanırım...
    Kaç tane başkan geldi geçti....

Randevu alamamış olmak sinirlendirmiş sanırım, ipler biraz daha gerilecek gibi gözüküyor...
    Cumhurbaşkanının diğer açıklamaları da bunu gösteriyor..

Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Ben, oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyem"

abd ye gittidiğinde bir tek çavuşoğlu karşıladı. o da zaten abd ye giderken yolcuydu uçakta.

neyse esen kalın..

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    abd ye gittidiğinde bir tek çavuşoğlu karşıladı. o da zaten abd ye giderken yolcuydu uçakta.
    Türk Evinde de beraber gittikleri Destici'yle biraraya gelip görüşmüşler diye, sanırım TRT haber yapmış diye sosyal medyada insanlar dalga geçiyordu, doğru mudur bilemem tabi....Doğru olduğuna şahsen inanmak istemem açıkcası...

8. Bak kaç tane başkan değişmiş vardir herhalde bunun bir hikmeti... Anlamak gerek
     Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Ben, oğul Bush ile iyi çalıştım, Sayın Obama ile iyi çalıştım, Sayın Trump ile iyi çalıştım ama Sayın Biden ile iyi başladık diyem"

Randevu alamamış olmak sinirlendirmiş sanırım, ipler biraz daha gerilecek gibi gözüküyor...
    Cumhurbaşkanının diğer açıklamaları da bunu gösteriyor..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 472/1004 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •