Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 80/1004 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    bu kadar olum suz fed başkanı konuşmalarına rağmen endex düşmuyorsa salıdan itibaren ralli mode on derimsizce*?
    Ben de olumsuz anladım ama yurtdışına bakınca orası da iplemedi gibi. Biz mi yanlış yorumluyoruz acaba?
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    iplenicek kişinin konuşmasına az kaldı
    birazdan..
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

her ay vade sonu borsa cekilmez oluyo.su vade bitsede hareket gelse

4. SP500 fırladı
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5. https://www.youtube.com/watch?v=XkF99-AicIA

Hikaye anlatıyor ama canlı dinlemek isteyen olursa diye. Adamı dinlerken benim fonda resmen erik dalı çalıyor "Öyle mi diyon, böyle mi diyon, derdin nedir söylemiyon" Yurtdışı endekslere bakıp anlamaya çalışıyorum resmen iyi mi diyor kötü mü diyor anlamak için, ne dediği belli değil

6. mıllet malda olunca boyle oluyor bende haftaya sakat bı durum olabılır mal cax mak için anladım
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

pala serefsizligin kitabinda bos kalan yerleri yaziyo bugun..dunyada o kadat harekete tepkisiz birde eksiye suruyo..

8.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    pala serefsizligin kitabinda bos kalan yerleri yaziyo bugun..dunyada o kadat harekete tepkisiz birde eksiye suruyo..
    vade sonu pala eğer terste birilerini kıstırmadıkça, sakin seyrediyor...en azından bu yıl böyle oldu hep.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 80/1004 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •