Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 882/1004 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,049 - 7,056 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Sec, usdt gibi stabil koinleri en büyük risk olarak görmüyor mu?
    1 usdt için karşılık olarak 1 dolar yok bilanço da. Özel şirket tahvilleri dahil sayısız enstrüman.

Evergrande batışı da bu yüzden soru işareti olmamış mıydı?

Kripto şifrelemeyi çözen kuantum bilgisayar haberi ile piyasa yerle bir olamaz mı sizce?

Allah göstermesin kaza ölüm gibi elim bir olay olursa ailenizin ulaşabileceği şekilde tedbirlerinizi aldınız mı bu yatırımlarda?

Ülkemizin durumu, olası sermaye kontrolleri vs. vs. zaten bıktık yorulduk konuşmak faydasız bu siyasi iklimde.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

2.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Güzel bir tespit daha vereyim size..
    Coin borsasında bir borsacı takılan olarak düşüşler bana hiç bir zaman hayret uyandırmıyor..
    Neden..
    Ulen bilmiyorum ki değerini ederini neyi kastettiğini..
    İşte bu yüzden burda ki çoğu vopcular orada başarılı olur..
    Yani garan 18 den 6 düşecek dendiğinde ha skktr lan diyen birileri olduğu için kör kalır algı içinde olursunuz short tutamazsın kazanamazsın. orada öyle bir durum yok işte..
    Herşeye açık o yüzden önünde ki grafiğe mecburen uyarsın..
    Yani şişe 8 den 3 e düşmüş bu kabul edilemez durumunu orada yaşamazsınız..Temel olarak ucuz bedava sonuç 1 yılını yer vs

Ama düşer..
    Dumur olursun..
    Orada öyle birşey yok..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok teşekkür ederim harika bir analiz. teknik analizden başka elinde hiç birşey yok . Sanki bizim borsada ucuz diyoruzda ne oluyor her gün yeni dip yapıyor. Bende ucuz gördüğüm hisseleri topluyordum maşallah topladıkça düşüyorlar. En iyisi yanıp sönen lambalara yatırım en azından hareket var ve ederini bilmediğimiz icin teknik analize mutlak itaat var. Pazartesiden itibaren borsa hayatımı akp gidene kadar kesin olarak sonlandırıyorum. Daha fazla zaman israfına gerek yok. Dünyanın en saçma borsasında yatırım yapıyoruz bence coinler bizim borsadan daha mantıklı.

coinlerde herkes kazaniyo demekki para kaynagida fed dolarlari basiyo coine girene aktariyo.
    bedava peynir fare kapaninda olur..oynayamayan gelinde yerim dar dermis bizim borsadaki hareket fx piyasasinda bile yok gunluk net vadeli islemlerde yuzde 10 ustu var..

coinmi mis fx mis borsaymis oymus buymus hepsi ayni sonuc 3 kagit ekonomisi karsinizdada profesyonel insanlar var ya cebindeki parayi verecek, ya cebinizden alacak..

not arkadasim bu coin isinde 250 bin kaybetti o izole likit falan bisiler diyor anlamadigim icin ani hareketlerde in cikta batirmislar yani kolay para yok..
    bana da mantikli gelmiyor coin isi simdilik bi furyadir gidiyor surekli coin ureten cogaliyor piyasaya adam arz etmis 1.000.000.000 coin fiyat 0.00....kac
    furya bitsin cogunun fisini cekerler

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Hocam bi de şunu sorayim. mesela 10 bin tl attik. 10x kaldirac bastik . %20 terste kaldik. ana para kadar bir yere borclaniyor muyuz ? Yoksa %10 terste kalinca para otomatikman sifirlaniyor mu ? Vioptaki gibi borclandin falan yok dimi. Para bitti oyun bitti gibi mi ?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kaldıraç sıfırlar. hisse (coin) elinde kaldığı sürece kâr/zararda anlık işlem fiyatı geçerli.

5. Yani vioptaki veya borsada kredilideki gibi yasal olarak borclanma yok. Dogru anliyorum heralde ... cevaplariniz icin tesekkur ediyorum

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

bu coin bu kadar piyasaya coin vermis simdi ben bunun mantigini anlayamiyorum neye gore iner cikar
    coinden baska bir gelir getoren faaliyeti varmi kurulu duzen para kazana bir sirkettmi uretim yapiyormu yok diyelim aldik uzun yatirim yaptik binlercesi ayni sekilde arz yapmislar bu coinleri nerde kullanacagiz markete gidince gecerlimi veya bankaya yatirilirmi
    hayali isler furya bittiginde millet birbirini ezer satmak icin dursa nerde kullanacaksin sadece bi kac borsa kurulmus orda gecerli
    ben mantigini anlamadim anlayadigim icinde girmedim bizim borsa en iyisi yine gun gelir her sey ederini bulur oryada somut elle tutulur gozle gorulur sirket var uretim yapiyor..sadece zaman zarariniz olur sartlar degisiri bi bakmisiniz hisseper 3 5 katlar zarar cikar karli hale gelirsiniz uzun vadede sadeceevcit iktidar donemi zararli oldu buda gecer zamanla

7. yatırımım yok."
    piyasa tamamen arz talep, sürü psikolojisi ve haber ile hareket ediyor. ortada bir pazar var. mal var. alıcı satıcı dengesi var. gerisini kurcalamak anlamsız.
    bir de bu borsa öyle varlık yatırılacak bir yer değil. insanlar en fazla bin dolar yatırıyorlar. 300 400 bin basanlar arada çıksada sağlıklı değiller.

8. Coin piyasası sadece alt sat değil.
    Kredi çekebilir, faiz alabilir Nft ile digital copyright elde edebilirsiniz.
    Akıllı kontratlarla x, y uçağına yetişemedi ise z kadar parayı omega hesabına yatır şeklinde akıllı sözleşmeler de kullanıma giriyor dünyada.
    Oracle kahin İnternet de değişik kaynakları sorgulayıp neden-sonuç ilişkilerini kontrol ediyor.
    Uncharted keşfedilmemiş bir dünya
    Ancak devletler haz etmiyorlar bu evrenden.
    Para basıp enflasyon yaratacak millet hooop arzı sınırlı bu ürünlere kaçmış.
    O zaman enflasyon yoluyla vatandaşın cebinden parasını 'çalamıyor' ve hedeflerine ulaşamıyor Merkez bankaları
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 882/1004 İlkİlk ... 382782832872880881882883884892932982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •