Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 346/1004 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    Beyin nakli veya kafa naklinin gerçekleşmesine az bir zaman kaldı.
    Beyni chiplere aktarıp başka bir vücutta yaşatmak mümkün olabilir.
    Olabilir tabii, ama asıl mevzuu şu
    gerçekleştirilen beyin naklinde yada kafa naklinde, alınan beyin sahibinin beyin ölümü gerçekleşmesi lazım yani bir başka vücuda nakledildiği zaman vücut yeni sahibine mi itaat edecek yoksa eski sahibine mi diye bir kavram olmadığı için, organ naklinde dokular uyuşursa çalışma devam eder. biraz karışık oldu ama demek istediğim ölen öldüğüyle kalır, başka bir vücuda beyin değil kafayı komple nakletseler iki kişiden biri ölmüş olucak sonucunu değiştirmez.
    her nefis ölümü tadacaktır

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    gerçekleştirilen beyin naklinde yada kafa naklinde, alınan beyin sahibinin beyin ölümü gerçekleşmesi lazım yani bir başka vücuda nakledildiği zaman vücut yeni sahibine mi itaat edecek yoksa eski sahibine mi diye bir kavram olmadığı için, organ naklinde dokular uyuşursa çalışma devam eder. biraz karışık oldu ama demek istediğim ölen öldüğüyle kalır, başka bir vücuda beyin değil kafayı komple nakletseler iki kişiden biri ölmüş olucak sonucunu değiştirmez.

Kolonlama ile kendini çoğaltabilirsin.
    Son düzenleme : KAPICI; 14-09-2021 saat: 23:55.

3.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Yanlış anlamayın da şu yazınızdan felsefeye kült insan anlayışından çok uzak ve sığ anlayış..
    Sizi eleştirmek için değil..
    Tek başına insan aklıyla yapılan felsefe de hiç bir şey karıştırmadan bakarsanız durum budur..
    Yani insan kendi kurduğu toplumda ilk önce insanlar arası ahlakı oluşturur..
    Aslında anlamıyorsunuz ama adam felsefe yapıyor..
    Şimdi bunu da yazdık ta yemeyecegimiz laf yok..
    Soyut saf sade insan aklı felsefesi..
    Mesela sanat bir oyalamadır aslında değerini bis veririz diyecemde tutacaksın evu Cehil diyeceksiniz

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok Sayın oyunagelenadam, Evu Cehil demiyecem, demagoji yapıyorsunuz diyecem. Saçma sapan fikirlerin adı felsefe yapmak olmuş. Herkes felsefeci olmuş da kendini bi Aristo sanıyor. Çenede top sakal bırakıp anlamsız cümleler kurmak bunun için yeterli. Bi de aralarında dışarıya karşı bi dayanışma olur ki birine birşey söylemeye kalksan diğeri hemen yardıma gelir. Siz de hoş gelmişsiniz, ne diyelim!

4. Keriz ot gibidir. Biçtikçe yenisi biter. Kimse alınmasın darılmasın masaya ilk oturan hep kerizdir biz de keriz başladık. Hala keriz gidiyoruz, ona canım çok sıkılıyor işte.
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İnvestingde bakıyorum para kazanan %1. Hepsi speke patrona orijinal küfürler ediyor. Benim spotta takıldığım kağıtlar da bofa ve yspikredi robotu vardı yeni gördüğüm iş Bankasının da robotu var. Şuana kadar Bofanin hiç zarar ettiğini görmedim. Tavana 10 kademeden eksiye geçiriyor ve buna hiç kimse dur demiyor. Birçoğu ana parasını kurtarsın Benjamin yada altından başka bir şey almaz. Ama bir çoğu ana paradan baya feragat edecek gibi gözüküyor.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Yani euro/usd longlayalım mı.
    çok çok longlayalım mı
    hangi vade longlayalım.
    yada usd/ try shortlasak mı
    sen hangi vade ne kadar shortladın.
    Bu kadar eminsin sen pozunu yazarmısın
    NOT Benim pozisyonum aralık vade euro/usd short iki tutam
    Öneri vermek alabileceğim bir sorumluluk değil bu nedenle turev piyasalardaki fiyatlamaların gerçek değeri yatsıtmadığını ve global çetenin FED i yönettiğini net inanıyorum.
    Bu nedenle orta vadede (6 ay ile 3 yıl içinde) Dx 80 altina dusmesini bekliyorum.

Ben spot hisse senedi, fiziki altın ve sterlin ve CHF tutuyorum. EUR usd long pozisyonum var. Banka hisselerinin bazılarının bedava olduğunu düşünüyorum. Kamunun veya kayyumun yonettigi hic bir senette 1 kurusluk risk almam. Thy bu enflasyonla bence bedava fakat prensip olarak almam.
    Bence piyasa 2022 de seçim olacak ve onu fiyatlayacak ve sonuç belli, 10 yiilik ayi doneminden sonra hisseleri ky dan almak nerden baksanız eb az bir 6 ay alir.
    Ben orta vade yatirimcisiyim, spotta %200 varanttlarda %500 alti kesmez.
    Yatirim tarzi farklilik arz eder herkese saygim var.
    Turev piyasalar kumarhanedeki masa gibidir yonu tamamen ky cogunluk pozisyonlari belirler.
    Turevciler icin, dol şanslar, spottakiler icinde mali alip yillandirna zamani ayni sarap gibi.

Bazı arkadaşlar mesajlarima alintilayarak alay eder gibi yapnalariba karsilik, seviye dusurerek mesaj yazmak zorunda kaldin, saygiyi kaybetmemek en degerli varligimiz unutmayalim.
    Sevgiyle kalin
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

6. Ben sizi ilgiyle oluyorum temel olarak inşallah beklentiniz gerçekleşir benim de spot malım var çok ucuz kagitlar var gerçekten de ralli olsa niye oldu demem çok da para kazanırım. Ama belli olmuyor borsa bu türev ile ilgili tespitiniz de çok doğru bugünkü hareketleri mesela tamamen sistemci sayısının artmasına bağlıyorum. Pala bunları sırtından atıyor. Çok büyük ihtimalle büyük oyuncular bilerek art arda ladder hareketler ve sert alımlar / satışlar yaptılar bugün zarar etmeyen sistem çok azdır. Sonuçta bu insanlar para kazanmak istiyor gelip de macd rsi deyip ekmeğine kan dograyamazsin sen ne yapuyorsan o tersini yapar alır paranı gider.
     Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Öneri vermek alabileceğim bir sorumluluk değil bu nedenle turev piyasalardaki fiyatlamaların gerçek değeri yatsıtmadığını ve global çetenin FED i yönettiğini net inanıyorum.
    Bu nedenle orta vadede (6 ay ile 3 yıl içinde) Dx 80 altina dusmesini bekliyorum.

Ben spot hisse senedi, fiziki altın ve sterlin ve CHF tutuyorum. EUR usd long pozisyonum var. Banka hisselerinin bazılarının bedava olduğunu düşünüyorum. Kamunun veya kayyumun yonettigi hic bir senette 1 kurusluk risk almam. Thy bu enflasyonla bence bedava fakat prensip olarak almam.
    Bence piyasa 2022 de seçim olacak ve onu fiyatlayacak ve sonuç belli, 10 yiilik ayi doneminden sonra hisseleri ky dan almak nerden baksanız eb az bir 6 ay alir.
    Ben orta vade yatirimcisiyim, spotta %200 varanttlarda %500 alti kesmez.
    Yatirim tarzi farklilik arz eder herkese saygim var.
    Turev piyasalar kumarhanedeki masa gibidir yonu tamamen ky cogunluk pozisyonlari belirler.
    Turevciler icin, dol şanslar, spottakiler icinde mali alip yillandirna zamani ayni sarap gibi.

Bazı arkadaşlar mesajlarima alintilayarak alay eder gibi yapnalariba karsilik, seviye dusurerek mesaj yazmak zorunda kaldin, saygiyi kaybetmemek en degerli varligimiz unutmayalim.
    Sevgiyle kalin
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Konuya bi açıklık getirelim arkadaşlar, ister inanın ister inanmayın, bunla mesul sizsiniz, herkes kendi hür iradesince hesabını kitabını verecek.mantığın almadığı aklımızın yetmediği konularda balatayı yakmak yerine düz mantıkla hareket edelim derim.
    Hızla çoğalıyoruz, özellikle son düzlükte (son yüzyıl) dünya nüfusu iki katına çıktı yada üç emin değilim
    ya üçüncü dünya savaşı çıkmak zorunda yada virüsler varyant değiştirip öldürücü etkisini çoğaltmak zorunda yada ne biliyim büyük deprem yada büyük yangınlar falan olmak zorunda diye düşünüyorum yada uzaydan bi meteor bi yerlere çarpıp insan sayısını azaltmalı yoksa gidişat iyi değil

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sizlere aynen katiliyorum.
    Vucudu olusturan molekulerin urettiği enerjiyi kullanan beynin parça değişiminde başka bir insana donusuyor. Bu nedenle beyin değiştiği anda geçmiş olsun. Fakat gelecek zamanda beyin hucrelerinin belirli bir yaştan sonra onarimini saglayacak ve yeniden bolunmesine olanak verecek bir teknolojinin gelmesini bekliyorum.
    Sanirim bize yetismez. Elf olma şansımız mevcut konjekturde gozukmuyor.

Sayfa 346/1004 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •