Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 64/1004 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Sn. Verge birde arclk var bu aralar baya umutsuz vaka.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Dostum ARCLK gerçekten olmaması gereken yerlerde, şirket geri alım açıkladıktan 1-2 gün sonra bir daha yükseliş yüzü görmedi, o gün bu gündür de kağıt satış yiyiyor, ama satışlar YKB üzerinden geri alımla karşılanıyor şimdilik...

Şirket geri alım yaptıkça satıcılar daha da iştahlı satmaya başlıyor, ben böyle bir şey görmedim...

Teknik olarak saatlikte bariz bir form. var, 31.00 hedefli, oraya kadar gelmişken 30.00' daki gapı da alır herhalde, çünkü gap bölgesine girdi bugün...

Ama 30.00 altında halen satacaklarsa gerçekten ayıp ederler ...

Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Dostum ARCLK gerçekten olmaması gereken yerlerde, şirket geri alım açıkladıktan 1-2 gün sonra bir daha yükseliş yüzü görmedi, o gün bu gündür de kağıt satış yiyiyor, ama satışlar YKB üzerinden geri alımla karşılıyorlar şimdilik...

Şirket geri alım yaptıkça satıcılar daha da iştahlı satmaya başlıyor, ben böyle bir şey görmedim...

Teknik olarak saatlikte bariz bir form. var, 31.00 hedefli, oraya kadar gelmişken 30.00' daki gapı da alır herhalde, çünkü gap bölgesine girdi bugün...

nasıl olsa şirket geri alacak diyen ky'nın kucağına öyle boşaltırlar ki 28 bile olur.

bu hafta yarın son iş günü. devletlü reisimiz elbet 30 ağustos konuşması yapacaktır. pazartesi.

31 ağustos günü vadenin son günü.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Evet benim yaptıgım gibi fikirleriniz İcin tesekkürler sn. Verge ve el turco
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    nasıl olsa şirket geri alacak diyen ky'nın kucağına öyle boşaltırlar ki 28 bile olur.

bu hafta yarın son iş günü. devletlü reisimiz elbet 30 ağustos konuşması yapacaktır. pazartesi.

31 ağustos günü vadenin son günü.

5.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Dostum ARCLK gerçekten olmaması gereken yerlerde, şirket geri alım açıkladıktan 1-2 gün sonra bir daha yükseliş yüzü görmedi, o gün bu gündür de kağıt satış yiyiyor, ama satışlar YKB üzerinden geri alımla karşılanıyor şimdilik...

Yorumların için çok teşekkürler dostum...
    Arçelik ; bahsedilen geri alım tutarı çok yüksek ve adamlar alıyor...
    Bugün de 1.2 M adet almışlar...
    Benim gözümde geleceğin 1 numaralı kağıdı...
    Büyüme stratejisi, ihracat odaklı oluşu, yönetilişi vb Türkiye’nin en global en büyük markası/olacak...
    Temettü verimi gayet iyi, önümüzdeki yıllarda oluşturduğu müthiş ağla ve satınalmalarla muazzam karlar getirmeye aday...
    Hep gözümün önünde ve umarım GAP a gider...
    Şu an hammadde fiyatları marjları baskılıyor ve satış yiyor...
    Umarım biraz daha yer ��

6. Temmuz ayında beyaz esya sektörü ic satıslarda yüzde 31 ihracatta yüzde 16 gerilemiş. Belkide baskı bu yüzdendir 3.ceyrek verilerinin sıkıntılı geleceğini fiyatlıyordur umarım gapı kapatmaz kapatırsa benim gibi vadeli tasıyanlara gecmis olsun.
     Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Yorumların için çok teşekkürler dostum...
    Arçelik ; bahsedilen geri alım tutarı çok yüksek ve adamlar alıyor...
    Bugün de 1.2 M adet almışlar...
    Benim gözümde geleceğin 1 numaralı kağıdı...
    Büyüme stratejisi, ihracat odaklı oluşu, yönetilişi vb Türkiyeâ��nin en global en büyük markası/olacak...
    Temettü verimi gayet iyi, önümüzdeki yıllarda oluşturduğu müthiş ağla ve satınalmalarla muazzam karlar getirmeye aday...
    Hep gözümün önünde ve umarım GAP a gider...
    Şu an hammadde fiyatları marjları baskılıyor ve satış yiyor...
    Umarım biraz daha yer ��

7. En büyük hüsranımdır ..
    Neden
    Temel vasıfta temel? Ederi bu kadar düşük hisse var mı..??
    Potansiyel olan var mı..
    O zaman ki bir iddia ve ivmesi vardı..
    Ama şu unutulmasın bu hisse den hiç kazanmadım..
    Şahsen zindremed bilir sahol vs kovaladim ama.bunu kovalamadım gel gör ki rezil etti bizi..
    Aslında o zaman ki iddiam adam akıllı gitmeyen kchol ve dohol de bunun gitmesi bir ivme yakalaması idi gel gör ki temel veriyi adam gibi hisse fiyatına yansitamayn nadir hisselerden..
    Keşke gedza deseydim
     Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Bu arada U30 kağıtlarından EKGYO ve DOHOL ü umutsuz vaka olarak görüyorum...

EKGYO 1.60, DOHOL 2.20 de görürsem şaşırmam...

Kulakları çınlasın oga DOHOL 3.80 lerde iken iki katı olacak diye hedef vermişti...

İki kat olamadı da yarısına inmesine ramak kaldı ...
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Baskı kesinlikle bu yüzden vesbe daha iyi hafif olarak ancak bedelsiz onu vurmuş gibi..
    Bu hisselere anlık bakılmaz..
    Bir de zindremed inanıyor ise gider
     Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    Temmuz ayında beyaz esya sektörü ic satıslarda yüzde 31 ihracatta yüzde 16 gerilemiş. Belkide baskı bu yüzdendir 3.ceyrek verilerinin sıkıntılı geleceğini fiyatlıyordur umarım gapı kapatmaz kapatırsa benim gibi vadeli tasıyanlara gecmis olsun.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 64/1004 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •