Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 335/1004 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Geçen hafta coinlerde balinaları patlattılar, Sıra bistte oyuncak gibi oynayan palayı patlatmaya geldi. )

Bu dönemde bunu göreceğimi hayal bile edemezdim. her şeyin başı olduğu gibi sonu da varmış, )
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben hiç anlamıyorum, tahmin işini hiç beceremiyorum hocam. Şimdi sana bişey derim 5 dakika sonra tam tersine işlem açarım, vebal almayayım. Benim takip ettiğim isabetli tahminleri olan Cauti abey, deniz43, burada Sn. Akcay, Sindoma53, aklıma gelmeyen pek çok kişi, indikatörlerimiz paragöz abe, memedabi vs..

Toaso da oyunagelen ve Başkara da bizi soydu. Burada hepimizin eli birbirinin cebinde, bu işler böyle.
    Sindoma abi deyince aklıma hep yonca geliyor, sırf garan alıp satsaydık köşeydik

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Geçen hafta coinlerde balinaları patlattılar, Sıra bistte oyuncak gibi oynayan palayı patlatmaya geldi. )

Bu dönemde bunu göreceğimi hayal bile edemezdim. her şeyin başı olduğu gibi sonu da varmış, )
    Bu arkadaşı alın çok akıllı ileride lazım olur.

Doları 5 lira yapıp ihracatı baltalıyacak firmalar %50 kar silecek bunarada asgari ücret de 300 dolardan 600 dolara cıkmıs olacak aç fakir millet zevk içinde yasarken patronlar batacak

Bist de 300 bın olacak.

Çok zeki bu ileride lazım olur alın bunu

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku

Doları 5 lira yapıp ihracatı baltalıyacak firmalar %50 kar silecek bunarada asgari ücret de 300 dolardan 600 dolara cıkmıs olacak aç fakir millet zevk içinde yasarken patronlar batacak

Bist de 300 bın olacak.

Sende çizik atıp hedef belirleyenlerdensin. Çizikle hedef belirleyenlerin devri bitti, Temel analiz yapıp, vizyon sahibi kişilerin devri başladı....
    sanırım yeterli ....
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku

Bist de 300 bın olacak.

:D :D :D

Arkadaş geleceği görüyor. Tarihin en büyük QE' sinde 78 e düşmeyen DX'i 78 e düşer didi

6. Bu önümüzdeki3yıldı çizikle iş yapanların neslini kurutacaklar, benden söylemesi....

Sevgiyle kalın, sağlık her şeyden önemlisi..

Otaya balık tutanlara Rastgele derler ...

7.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    30 dk içinde
    1547 ye gelirse
    bir miktar şhort kapamış olacağım
    Tam dediğim zaman diliminde bu fiyat gelmedi
    daha sonra yaklaştı isede kapama yapamadım

15,30 sonrası yükselirken
    1560 üzeri biraz şhort azalttım
    şimdi artık
    1572 üzeri kapayacak olursa
    biraz daha kapamam lazım

8.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Sende çizik atıp hedef belirleyenlerdensin. Çizikle hedef belirleyenlerin devri bitti, Temel analiz yapıp, vizyon sahibi kişilerin devri başladı....
    sanırım yeterli ....
    Vizyon sahibiysen zaten yazdıgım yazıyı iyi anlarsan birşeyler değişir.

Bist de dönemsel ralliler olur yarımyamalak işte badem tarzı.

Uzun soluklu yabancının aktıgı 8 10 yıl gitmediği bir ralli için önce asgarin ücretin 150 dolara çökmesi lazım. Bu düşüşle yeni bir dönemin acılması lazım.

Uzun soluklu stabil dolar ve yabancının yıllarca aktıgı piyasa görebilirsin.

Bu sürede üretimin zaten rekor kıracagı ıcın katma değer yaratmaya bakacaksın. Ve turizm altın sezonlarını yasayacagı ıcın döviz problemın olmayacak.

2001 de fed faizi %6 iken asgari ücret 100 dolara düşüp akp dört ayak üzerine düşerek gelmişti. Yapamadıkları katma değer üretim oldu. Şimdi aynı şeyleri yasayıp gitmeli.

Sayfa 335/1004 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •