Sayfa 3/78 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 620 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Neden temettü ödeyen sanayi şirketlerine ortak olmalıyız

1.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Bu konuda eski forumda sn. aLLoFFs tarafindan acilmis cok faydali bilgiler iceren bir baslik vardi. Sirket secme, alim fiyati hesaplanmasi vs. konulariyla ilgilenenlerin bir bakmalarini tavsiye ederim.
    Ben göremedim başlığı

SM-N750 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetim123 Yazıyı Oku
    Ben göremedim başlığı

SM-N750 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başlık özel sebeplerden dolayı kaldırıldı çünkü.

YTD
    YTD

3. Hayırlı olsun Kurti35
    Bende 2014 yılından buyana sadece brisa var. Hala da ufak ufak alım yapıyorum bana önümüzdeki on yıla kadar gerekli olmayan para ile yatırımda bulundum acaba doğrumu yapıyorum mesela al sat yapanlar var bazen kafa karıştırıyorlar ama brisa nın temettü vermesi sadece bı sene es geçti. Ne düşünüyorsun

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu temettü olayına pek aklım yatmıyor. temettü veren şirketlerin bi kısmına baktığımda borçlu olmasına rağmen temettü veriyor. verme temettüyü . boşa niye finansal gider oluşturuyorlar hala çözemedim. Ayrıca temettü vereceğine arada bedelsiz verse daha iyi olmaz mı. hem vergiden avantajlı olunur hem hisse derinliği artar . Cüzii de olsa bir diğer dezavantajı aracı kurumlar temettüyü 2 haftaya kadar bekletebiliyor o paranın 2 haftalık gelirinden de oluyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Bu temettü olayına pek aklım yatmıyor. temettü veren şirketlerin bi kısmına baktığımda borçlu olmasına rağmen temettü veriyor. verme temettüyü . boşa niye finansal gider oluşturuyorlar hala çözemedim. Ayrıca temettü vereceğine arada bedelsiz verse daha iyi olmaz mı. hem vergiden avantajlı olunur hem hisse derinliği artar . Cüzii de olsa bir diğer dezavantajı aracı kurumlar temettüyü 2 haftaya kadar bekletebiliyor o paranın 2 haftalık gelirinden de oluyorsunuz.
    eğer ki herhangı bır aracı kurum temettünüzü t2 sonrası oderse faızıyle gerı gerı alırısınız ...

netturko Guest
    oldu şirkette gel karımı seninle paylaşıcam die bekliyordu saholl soda noldu beklenti üzeri kar açıklayıp ?4

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bende yıllardır asuzu var.hep kazandım.yine epey zamandır akmgyo var.bu tür hisselere yatırım yapıyorum.yıllarca bekliyorum.beni takip edenlerede hep bunu söylüyorum.Temettü vermeyen hisselerde niçin yıllarca bekleyeyim.Çok faydalı olmuş bu link.Sağlam temettü veren şirketler uzun vadede hiç kaybettirmez.Y.T.D.

8. Ben temettü veren firmaları ve tarihlerini bulamıyorum olanlar hep geçmiş yıllar bulabileceğim bir link var mı?

E6553 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 3/78 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •