Alıntı Originally Posted by secretmen Yazıyı Oku
Arkadaşlar herkese selam güzel bir forum deneyimli Arkadaşlar var yeni keşfettim
Şimdi tüm arkadaşlara sorum şu
Uzunvade hisse biriktiricem belirlediğim bir kaç şirket var onları şimdi yazıcam ve deneyimli arkadaşlardan uzunvade bu hisseler mantıklımı diye yorum almak istiyorum belirlediğim şirketler şunlar
Alkim
Erbosan
Kordsa
Çemtaş
Egeen
Vadem uzunvade 10 yıl gibi
Yorumlar için şimdiden teşekkürler
https://www.youtube.com/watch?v=O7De4YyEKsw
şu video belki kendı analizini kendın yapmanı saglar. sağlamazsa da benim düşüncem şu

10 yıl sonrasını göremiyorum bu sebeple yorumlarım şu ankı son bılancodan bır sonrakı bılanco donemını kapsar. Çünkü alkım iyi hisse derim. Yarın fabrikanın üzerine göktaşı düşer. Hani alkım 10 yıllıgına uzun vadeli yatırım için iyiydi dersin. EN sağlıklı yontem dönem dönem bilacodakı gıdısata bakarak yatırım yapmaktır. ALKIM 10 yıl sonra pıyasada olurmu olmazmı sımdıden nasıl karar vereceksın yada verecegız. Bence kendıne şart koşma şu kadar yıl diye. Tanıdıgım bır kac sızın gıbı uzun vadecilerde şunu gördüm. Batmak üzere olan bir şirketi hala tutuyorlar sebepleri ise 10 yıllıgına almıştım satamam diyor. E yarın şirket iflasını açıklayacak. Ama kendıme söz verdım 10 yıllıgına almıştım diye cevaplıyor. GARİP

Alkim karlar kısmen artış trendınde öz kaynak artış trendınde pd/dd değerinde 4 yıldız veriyorum.
Erbosan karlar çok iyi artış trendinde öz kaynak yavaş artış trendınde pd/dd değerinde 3,5 yıldız veriyorum.
Kordsa karlar eh kısmen artış trendinde öz kaynak artış trendınde pd/dd birazcık pahalı 3 yıldız veriyorum.
Çemtaş karlar yataya sarmış öz kaynak çok çok iyi artıyor pd/dd hafif pahalı 4 yıldız veriyorum.
Egeen karlar süper artış trendınde öz kaynak hızla artış trendınde pd/dd ucuz 5 yıldız veriyorum. (FIRSAT HISSESI)