Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Hız sorunu

1. Hız sorunu

Sitedeki üyelerimizin yarısı kadar bir kısmı hız sorunundan şikayet etmekte. Diğer yarısı hiçbir sıkıntı yok demekte. Bunu araştırmak için benim de aynı şekilde hisse.net in yavaş çalıştığı bir arkadaşım var. Onun evine gidip orada belli testler yapacağım. Pazartesi piyasalar açılmadan düzelmiş olacaktır emin olabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz. Çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

2. Herhalde internet sağlayıcısı ile alakalı ... vodafone mobilde ciddi yavaşlama söz konusu.. türk telekom wifi üzerinden ışık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
    turk telekom cep ve fiber, kağnı gibi

yeni sayfayı aç dediğimde 15 sn de açılıyor
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Herhalde internet sağlayıcısı ile alakalı ... vodafone mobilde ciddi yavaşlama söz konusu.. türk telekom wifi üzerinden ışık
    Enterasan bir durum söz konusu, ben telli internetten foruma giremezken telsiz internette 4.5G hiç sorun yoktu.

Daha da ilginci ev internetim Vodafone, 4.5G internetim de Vodafone mobil hattı.

Yani, sorun nerede belli değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Yurt dışı internet cıkkışları cık cık cık...

Tavşanlı'da fiber internet yok, belki de o sebepledir?

Tahminimce forum kullanıcılarının % 90'nı fiber internet kullanıyordur.

Araştırmak lazım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tavşanlı'da fiber internet yok, belki de o sebepledir?

Tahminimce forum kullanıcılarının % 90'nı fiber internet kullanıyordur.

Araştırmak lazım.
    Fiber de yemez. DNS ayarlarını kurcalamak lazım gelir usta...

Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Fiber de yemez. DNS ayarlarını kurcalamak lazım gelir usta...
    Ben DNS ayarlarımı hiç değiştirmedim, sorun yok ben de.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •