Sayfa 5/997 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Şu lafım size değil, Koç lar da pişman geyiğime inananlar da hala var. Yok şu kadardan almış da değeri bu olmuş.
    Aynı mantık o zaman Demirören grubunun medya alımında var. Demirören de mi pişman şu an? Deli gibi zarar var.
    Dönemin şartlarında arka planda nasıl alındığını bilmeden konuşuyoruz. Şu an Koç grubu zamanda geriye gitse bu Tüpraş ı gene alırlar emin olun.
    Koçları boşverelim de kendi cebimize bakalım. Ayranımız yok içmeye tahterevalli ile gidiyoz Koç lara.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bence böyle olacağını bilseler almazlardı... Ayrıca bize ne zaten koçlardan, adamlar aşırı zengin takmazlar pişmanlıklarını... 10 yıldır Tüpraş alan herkes pişman bu yeterli... Dolar bazında bakın anlarsınız. Boşa kürek çekmiş 10 yıldır. Bu sene veya seneye neden farklı olsun ki?

2. Satışlar ve marjlar arttığı için fiyat da çok aşırı ucuz olduğu için bu sene ve seneye farklı olacak. Sen de short gir koy ekstreni keyfimiz gelsin sabah akşam boş boş B.k atmayla olmuyor.

Borsada zamanlama her şeydir. 140 dan alan için 200 bile zararını karşılamaz, 70 den alana ise 200 servet anlamına gelir. Herkes kendi hesabına.
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Bence böyle olacağını bilseler almazlardı... Ayrıca bize ne zaten koçlardan, adamlar aşırı zengin takmazlar pişmanlıklarını... 10 yıldır Tüpraş alan herkes pişman bu yeterli... Dolar bazında bakın anlarsınız. Boşa kürek çekmiş 10 yıldır. Bu sene veya seneye neden farklı olsun ki?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yabancı oranı tekrar yükselmeden 2019 rakamları bana göre uzak ihtimal ki o rakamların üstüne 2 yıllık enflasyonu da koymak lazım.
    Kısa da grafiğime bakıp nacizane fikrim 105 liradaki fibo direnci üstüne atmazsa 96 liraya gelmesini beklerim. Oradan alım yaparım. Eğer 105 üstüne atarsa da ilk parti malımı oradan alırım. Nacizane acemi çizgilerim bana bunu söylüyor

Marjlar iyi, kapanma olması zor.

Yarın güzel olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Yabancı oranı tekrar yükselmeden 2019 rakamları bana göre uzak ihtimal ki o rakamların üstüne 2 yıllık enflasyonu da koymak lazım.
    Kısa da grafiğime bakıp nacizane fikrim 105 liradaki fibo direnci üstüne atmazsa 96 liraya gelmesini beklerim. Oradan alım yaparım. Eğer 105 üstüne atarsa da ilk parti malımı oradan alırım. Nacizane acemi çizgilerim bana bunu söylüyor

Onelll in hayal çizgilerine bak birde roket maşallah sene sonu 200 sonraki sene ucu açık 😂

6.  Alıntı Originally Posted by balbatros Yazıyı Oku
    Marjlar iyi, kapanma olması zor.

Yarın güzel olacak.
    İnşallah iyi olur tabi. Ama Tüpraş günlük bakılacak bir hisse değil.
    Marjlar 2019 da 10 dolardı
    Şu an 5 dolar civarı.
    Ben 200 diyene de 500 diyene de yorum yapmam. Herkesin aklı kendine sonuçta.
    Sadece endeks kısada kar satışına gidecek gibi duruyor. Dikkat etmek lazım.

Atak başladı

8. HSBC biseyler deneyecek gibi.

Sayfa 5/997 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •