Sayfa 869/997 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. TÜPRAŞTA HİSSESİ OLAN KÜÇÜK YATIRIMCI ARKADAŞLARDAN HELALLİK DİLİYORUM.23 bin lot çocuklara miras kalsın diye tüpraş hissesi aldım hisseyi bu nedenle baskıladılar. merak etmesinler satmıyacam. ben ölünce çocuklar satar yerler temettüsü bana yeter. yıl sonu en az 30 milyar kar bekliyorum.koç holdinge sırtımı dayadım.türkiyenin bir numaralı şirketine azda olsa ortağım. buda bana yeter. bu günkü düşüşün nedeni olduğum için hakkınızı helal edin.

2. Tüpraş birşeyler oldu. Bölünmeden sonra toparlayamadı. Hala baskı baskı... Bofa milyon milyon çıkıyor. Bu şartlarda gitmesi imkansız. Çok fena bir kıskaç var. Bofa dursa bu defa unlu satıyor, olmadı tera, ak yatırım, yfas... Alan ky ve garanti, iş... Ykredi ise sabahtan akşama kadar tahtanın içine düşmüş, çökmüş.. alım satım akşama kadar havanda su dövüyor. Lanet olsun. Son 6 aydır çok geri bıraktı. Dolar, enflasyon, endeks, petrol, marjlar hepsi uçtu. Bir tek bu pslik kaldı gitmeyen. Olması gereken yer 140 kar. Daha 100 ün üzerinde tutunma derdindeyiz oysa..

3. suakar yolunu bulur para bütün planları bozar. bir oyun olduğu kesin.bu iğrenç kapitalist oyunu şirket sahip ve yöneticileride görüyor biliyor.yatırımcıyı koruma duygusu asil ve namuslu şerefli insanların işidir inşallah sayın ömer KOÇ bu oyunları bozar ,gerçekten türkiyenin bir numaralı şirketi çok ucuz kaldı.küçük yatırımcı için bu böyleyse patron içinde öyledir.yılsonuna kadar herşey yoluna girer diye düşünürüm.140-150 tl olması gereken tüpraşı bir babayiğir alır yukarı taşır inşallah. patronun bir küçük açıklaması herşeyi çözer.

Araba benzin gaz yakıyor diye tüpraş aldım.
    Zamlı akaryakıt zoruma gidiyor diye.
    Yoksa alınacak hisse değil bozoklu abi.
    Yerli yabancı paslaşması bitmiyor

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Bu kağıttan ümidimi yitirdim. sadece başka kağıt almaya elim gitmediği için (hepsinin uçtuğunu düşünerek) bekliyorum. Yoksa ilk 120-130 görsün bu lanetlenmiş kağıtta bir gün bile durmayacağım. Artık sinir katsayımı zorluyor, yıpratıcı olmaya başladı. Koçların çok da umrunda olmayan bir tahta. onlar günlük elde ettikleri 100-150 milyon TL civarı para (kar) ile ilgileniyorlar daha çok. sadece 1 haftalık karları ile hisse geri alımı yapsa hisse zaten 200 TL bulacak ama yok. patates vs. uçarken bunun geri basması ayrıca sininr bozucu.. Hava güneşli iken her an yağmur yağacak gibi yağmurluk, şemsiye ve çizme ile plajda yürümek gibi bir duygu bu..

Bu öyle uyuz bir kağıttır ki 60 tan 600 e gitti, oradan %600 bölünüp 100 e gitti bu süreçte toplasan 2,5 kere tavan gördü.O tavanlarda da 12 kez tavan bozduğunu bilirim.Geçen sene 3 milyar dolar favök yazdı, borcu harcı çıktığında bile kasada ciddi netteydi ona rağmen 8 milyar dolar ederi zor gördü.Velhasıl ömür törpüsü ama insan bir süre sonra alışıyor pammık gibi oluyor.
    Her şey çok güzel olacak

7.  Alıntı Originally Posted by eLbrayn Yazıyı Oku
    Bu öyle uyuz bir kağıttır ki 60 tan 600 e gitti, oradan %600 bölünüp 100 e gitti bu süreçte toplasan 2,5 kere tavan gördü.O tavanlarda da 12 kez tavan bozduğunu bilirim.Geçen sene 3 milyar dolar favök yazdı, borcu harcı çıktığında bile kasada ciddi netteydi ona rağmen 8 milyar dolar ederi zor gördü.Velhasıl ömür törpüsü ama insan bir süre sonra alışıyor pammık gibi oluyor.
    sadece kasadaki paranın çeyreklik finansman geliri bile hisse geri alımına gitse fk 5 x e, hatta 10x e çıkar 2 haftada. ama gel gör ki HSBC, BOFa, YKREDI boşlukta at oynatıyorlar. YKREDI yi ayrı tutuyorum. patronun bankası.. Belki de sorunun müsebbibi bizzat patron : )

8.  Alıntı Originally Posted by django Yazıyı Oku
    Bu kağıttan ümidimi yitirdim. sadece başka kağıt almaya elim gitmediği için (hepsinin uçtuğunu düşünerek) bekliyorum. Yoksa ilk 120-130 görsün bu lanetlenmiş kağıtta bir gün bile durmayacağım. Artık sinir katsayımı zorluyor, yıpratıcı olmaya başladı. Koçların çok da umrunda olmayan bir tahta. onlar günlük elde ettikleri 100-150 milyon TL civarı para (kar) ile ilgileniyorlar daha çok. sadece 1 haftalık karları ile hisse geri alımı yapsa hisse zaten 200 TL bulacak ama yok. patates vs. uçarken bunun geri basması ayrıca sininr bozucu.. Hava güneşli iken her an yağmur yağacak gibi yağmurluk, şemsiye ve çizme ile plajda yürümek gibi bir duygu bu..
    beklemek geckalmaktir.bunlarin zaman mevhumu yok senin acelen var...

Sayfa 869/997 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •