Sayfa 893/997 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Sn. Burak13 benim 15 tl net temettü beklentim tamamen hissi sizin ki daha bilimsel bir yaklaşım olmuş . Froto dan sonra tuprs da çift temettü alışkanlığı yaparsa çok güzel olur.
    Syg.
     Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    40,2 milyar TL(Tacirler Yatırım tahmini) x 0,6 = 24,12 milyar TL / 1.926.795.598 = 12,5 TL brüt temettü verebilir. Malum faizler yüksek giderse yine elini sıkı tutabilir.

Ortalama %80 temettü vereceğiz dediler ama yatırımcı sunumundaki tarih aralığı 2025-2035.

Benim hesaplamam da iyimser belki de yine net karın %30'unu 1. taksit, %30'unu 2.taksit (Bu sene gibi) verebilirler. YTD.
    SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

O kadar da değil.
    Ama yatırımcının iyisi ölü yatırımcıdır.
     Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Hisse %40 gidince günde 100 mesaj atılmaya başlanmış. 1 ay önce incin top oynuyordu burada
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2024 Ekim ayında 700 milyon dolarlık tahvilin itfası var.Ayrıca 630 mw lık lisans başvurusu reddedildi bunun yerine şirket satınalması yapılacağını düşünüyorum.Yüksek temettü ödemesi yapamayabilir.Kişisel görüşümdür.
    Her şey çok güzel olacak

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    çok değerli kardeşim ben maksadımı aşan bir yorum yapmış olabilirim.yaptığım hata olursa özür de dilemesini bilirim bir hukukçu olarak ömrümde böylesine iğrenç insanlık dışı bir sataşmaya ve ithama maruz kalmadım.yaşlı bir insana sen pisliksin demek çok ağır bir suçtur. neden bu kişinin ağır ithamlarını küfürlerini ayıplamıyorsunuzda benim hep yanlış anladığımı söylüyorsunuz?.dışardan bu sayfaları okuyup tüpraş i
    le ilgili yatırım yapmak isteyen bir kişi bu zatın o yazısını okuyunca inanının tüpraşın semtine uğramaz yok karlar geçiçiymiş yok marjlar geçiciymiş yok şirketin ömrü tükeniyormuş muşta muş.... bu sözler bir topiğe yazılşır mı? ben şirket görevlisi olsam dava açardım. olayları tek yönlü değerlendiriyor olmak çok kötü birşey. ne demek yaşlı bir hukukçuya sen pisliksin demek? bunu içine sindiren birisi insan bile olamazz..... sayın sahna kardeşim şahsiyetlere saygılı olmayı ima ettiği için ona çok teşekkür ederim.

bilmenizi isterimki sayın kardeşim bir kişiye pislik demenin cezası tam 2 yıl hapis cezasısıdır.. hiçkimsenin hakaret etme hakkı yoktur.. bu kişi başka birisine pislik demeyi kendisinde bir hak olarak görüyor neden bu kişiyi arkadaş sen böyle hakaret edemezssin diye ayıplamıyorsunuz da benim yanlış anladığımı bahane ediyorsunuz.?** neden??? bu topik herkese açık herkes gelir okur fikir edinir. eğer bir kişi şirketi beğenmiytorsa çekip gider .karı geçici olan marjları düşecek olan ve fosil yakıtın ömrü bittiği için geleceği olmayan bir şirkette ne işin varda burada yazarak mide bulandırıyorsun neden ?neden. insanlar ironi yapayımda bana kahkahalarla gülsün diye mi?. bu çok anlamsız akıl dışı birşey olmaz mı????
    Ne oldu kaçırdım mesajlarda silinmiş zaten

Ama tabi bu tür şeylere gerek yok ama oluyor bazen

Hakaret cezası da biliyorsunuz genelde hagb ile son buluyor pek yaptırımı yok yani...

5.  Alıntı Originally Posted by eLbrayn Yazıyı Oku
    2024 Ekim ayında 700 milyon dolarlık tahvilin itfası var.Ayrıca 630 mw lık lisans başvurusu reddedildi bunun yerine şirket satınalması yapılacağını düşünüyorum.Yüksek temettü ödemesi yapamayabilir.Kişisel görüşümdür.
    entek enerjinin 302 MW lık bir kurulum güçü vardı ikisi orta ölçekli biri küçük ölçekli doğalgaz çevrim santrali vardı. bunu 630 mW LIK GÜCE ÇIKARMA BAŞVURUSUNUN RET EDİLMESİ nedeni bilinmiyor.çok üzücü.ülkemizde herşey ülke menfeatinden çok siyasi saiklerle yapıldığı için anlamak pek mümkün değil yazık.... eğer şirket satın alması olursa şirkete çok büyük bir sinerji katkısı sağlar.hayırlısı olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    müthiş haber...daha çok şeyler olacak.....

8. bofa 92,8 milyon liralık bu hafta tüpraş alımı yapmış.eylülün ilk haftası 160 tl leri inşallah göreceğiz.yılda 360 milyon dolar ve 2035 e kadar 5milyar dolarlık yatırımla tüpraş tam gaz ileriye doğru yol alıyor.2035 yılında yaşarsam göreceğiz birlikte .tüpraşsız yaşadığım yılların acısını çıkarmayı RABBİM nasip eylesin.ALLAH GÖNLÜ GÜZEL SEVGİ VE SAYGI dolu kalbe sahip insanlara bol kazançlar nasip etsin inşallah.

Sayfa 893/997 İlkİlk ... 393793843883891892893894895903943993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •