Sayfa 259/998 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 7979 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Ne bu ya herkes sattim satiyoruma baslamis. Avrupa kapaniormus vs.Alemin enayisi biz miyiz tasiyoruz hisseyi.beyler ayip oluyor lutfen yani.

Yatirim tavsiyesi degildir.

2. Sene sonuna kadar süren bi düşüş bekliyorum. Sene sonunda da yılbaşında Onelle'yi meze yapıcam. Ahahaahah
    Zaten 400 cü Dudu fazla dillenince bu olacakları tahmin etmiştim. Ahahahaha. Sat sinyalidir kendisi... 2019 da yine dudu 200 olcak diye dillenince, sat sinyali gelmişti ama anlamamıştık...

3. Koçlar bile çok pişman...

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Sene sonuna kadar süren bi düşüş bekliyorum. Sene sonunda da yılbaşında Onelle'yi meze yapıcam. Ahahaahah
    Zaten 400 cü Dudu fazla dillenince bu olacakları tahmin etmiştim. Ahahahaha. Sat sinyalidir kendisi... 2019 da yine dudu 200 olcak diye dillenince, sat sinyali gelmişti ama anlamamıştık...
    Dudu konusunda haklisin, dede bu isten cakmiyor veya bilerek bazi zamanlarda gundem yaratiyor, cozmek zor dedeyi; ama Onelle’ye saygili olmak lazim, ustad cuk oturttu, ben seni de anliyorum gidisatin kotu oldugunu analiz edip Tupras’a bel baglamamak gerektigini savundun, sen iyi temelci olabilirsin ama Onelle baska bir boyut

5. beklemek bedava ama para kazanmak isterseniz, bence viopta kontrat açabilirsiniz. eminseniz durmayınız. 😇
    onelle üstad, yılbaşında burada olacak, sizi de bekleriz. 😁
    bu arada dudu bey’e de selam olsun,
    “400 hareketi engellenemez. HHGC”

Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Sene sonuna kadar süren bi düşüş bekliyorum. Sene sonunda da yılbaşında Onelle'yi meze yapıcam. Ahahaahah

6. pasta rica edebilir miyim.

7.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    pasta rica edebilir miyim.

8. Pardon özür dilerim, sen miydin

Alıntı yaptıktan sonra fark ettim ismini.

Sayfa 259/998 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •