Sayfa 532/997 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    sosyopat sen var ya, hastasın, gerçekten bir doktora görünmen lazım. Hangi hisselere mesaj yazmışsın diye baktım, sadece Tüpraşa yazmışsın. Artadaş 200 tane hisseden kafana uygun bi tane bulamadın mı, Tüpraşa dadandın.
    Tüpraş ile ilgili bir tane pozitif yazın da yok. Hep menfi ..
    Yahu beğenmiyorsun bas git, başka hisseye niye gitmiyorsun. gerçekten hastasın..Burada 70 liradaykende sen 50 liraya düşecek falan diyordun. insan utanır.
    Adama 80 lirada 40 diodum iyorum. 250 lirada çıktım çıkarken de buraya yazdım içinden geçtim senin diyorum.

Cevap olarak gidecek yolu aşağı demi diyor :D

Değişik bi profil.

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    bu birleşmede tüpraş kazıklanmış gibi. tüpraş tahmini kar 8 milyar, % 10 umuza değer biçilen entek inde 800 milyon karı olmalı. oysa 200 milyon karı var gibi. niçin acele ediliyor, karlı olduğumuz çok açık olan bu senenin bitmesi gerekirdi.
    Sıfır karbon, enerji devi, stratejik dönüşüm zart zurt süsleyip püsleyip öyle sapladılar birde üstüne reklam yapmış oldular

Yediklerimize bir çentik daha atıp önümüzdeki maçlara bakacağız
    Her şey çok güzel olacak

3.  Alıntı Originally Posted by eLbrayn Yazıyı Oku
    Sıfır karbon, enerji devi, stratejik dönüşüm zart zurt süsleyip püsleyip öyle sapladılar birde üstüne reklam yapmış oldular

Yediklerimize bir çentik daha atıp önümüzdeki maçlara bakacağız
    Hahahaha hakkaten Entek'i tüpraşa iyi sapladılar. Artık hiçbi şey olmaz bundan.

Brent yine dayak yiyor. Yarın ola hayrola

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

5. https://twitter.com/JavierBlas/statu...iTuIYnU1gBsB-A

Petrolde fiziki piyasa ve finansal piyasa birbirinden farklılaşmış. Brent petrol %8 civarı $100'ın altına düşmüşken fiziki bir trader Brent+$5,85 fiyat vermiş ve karşısında satıcı bulamamış. Kaliteli kuzey denizi petrolü...
    Bu arada kömür fiyatları tarihi zirvelerinde olmasına rağmen hala yükseliyor, gaz konusu da malum, fiyat bir yana akış duraksamaları söz konusu. Enerji, ulaşım ve ısınma hala büyük oranda fosil yakıtlara dayalıyken ne olacak göreceğiz.

Efsane olmamız gerekirken kestane olduk büyük başarı
    Her şey çok güzel olacak

7. Ülkenin ekonomisi ancak günlük hesaplar yapmaya elverecek seviyelere düştü. Faiz haram diyenlerin Kur Korumalı Mevduat sistemi garantili şekilde faiz ödeyip kur farkını da hesaplara yatırıyor. Hiç dövizini bozmayanlar bile borsadan daha iyi performans gösteriyor. Çok yerli ve milli bir anlayış

8. Rus Petrolü

Profesyonel değilim.Kendi çapımda sallıyorum.Söylediklerimi ciddiye almayın.

Sayfa 532/997 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •