Sayfa 744/997 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Değerli ortaklar hissedarlar yatırımcılar koç grubu her zaman yatırımcı dostu olduğunu kanıtlamıştır ortak olmak istemem diyenler piyasa açıldığında satar cikar ama spekülasyon için alip terste kaldığınizi düşünüyorsanız o sizin sorununuz şirketi karalamayin iyi ki koç ailesi var koç grubu var koç şirketleri vara Allah razı olsun bu aileden yönetenden çalışanlardan.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Geçmiş yıllara bakın ne vermiş, hayale gerek yok.

3. Tskler bilgilendirme için.
    Panik olanın malını alttan bir güzel alırlar... Gelişmelere göre 2. Temettü verirlerse çifte kavrulmuş olur.
     Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Şirketimizin yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda ortaklarımızın onayına sunulmasına, finansal piyasalardaki gelişmelere ve şirketimiz likidite durumunun gelişimine göre yılın ikinci yarısında uygun koşullar oluşması halinde olağanüstü genel kurul kararı ile ilave kâr payı dağıtım imkanlarının ayrıca değerlendirilmesine karar verilmiştir.

Temettüde de 1. Ödeme olarak belirtilmiş.
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Tskler bilgilendirme için.
    Panik olanın malını alttan bir güzel alırlar... Gelişmelere göre 2. Temettü verirlerse çifte kavrulmuş olur.

Gerçekçi bir yaklaşımla beklentilerin altında bir temettü.
    Ben de 2.bir temettü bekliyorum ama yine de en azından 70-90 arası olmalıydı diye düşünüyorum.
    Deprem ile birlikte ihtiyatlı bir yaklaşım olmuş.
    Şu an marjların toparlanması gerek.
    1. Çeyrek dahil Fk düşerek devam edecek.
    Temettü ve fena geçmeyecek bir ilk çeyrekle şu anki fiyata göre 2.5 civarı bir fk olacak ilk çeyrek sonucunda.
    Birde entek etkisi bu çeyrek ile ciddi görülebilir olmuş, o alandaki haberlerde katalizör olacaktır.
    Bı dönemde bu tip bilgi paylaşırken dahi utanıyorum.
    Allah o bölgedeki herkesin yardımcısı olsun.

5. Haklısınız Sn Zinedrimed.
    Önceligimiz depremzede kardeşlerimizin yaralarının sarılması. Buda ancak güçlü bir ekonomi ile olur... Inaniyorum ki bu temettünün bır kısmı ky tarafından gerekli dernek kurum kuruluşlara bağış olarak gidecektir...
     Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Gerçekçi bir yaklaşımla beklentilerin altında bir temettü.
    Ben de 2.bir temettü bekliyorum ama yine de en azından 70-90 arası olmalıydı diye düşünüyorum.
    Deprem ile birlikte ihtiyatlı bir yaklaşım olmuş.
    Şu an marjların toparlanması gerek.
    1. Çeyrek dahil Fk düşerek devam edecek.
    Temettü ve fena geçmeyecek bir ilk çeyrekle şu anki fiyata göre 2.5 civarı bir fk olacak ilk çeyrek sonucunda.
    Birde entek etkisi bu çeyrek ile ciddi görülebilir olmuş, o alandaki haberlerde katalizör olacaktır.
    Bı dönemde bu tip bilgi paylaşırken dahi utanıyorum.
    Allah o bölgedeki herkesin yardımcısı olsun.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    ben ilk gün konusunda tamamen farklı düşünüyorum. eğer deprem sabahı borsa kapatılsa ve bir hafta 15 gün kapalı kalsaydı ilk gün gong çalar çalmaz yüzde 10 düser muhtemelen bir iki gün daha aynı olay yaşanırdı.

ama ilk gün neredeyse artıya gecip sadece yüzde 1 eksi ile kapandı. ikinci gün biraz daha kötüydü ama çıkmak isteyene her kademeden satış şansı verdi.

gece viop 5-6 bin puan yukardaydı salı gecesi isteyen endeks satıp kendini garantiye alırdı.

borsa riskdir her zaman. burası arsa- mevduat-altın-dolar gibi olmadı hiçbir zaman. pozisyonu ayarlayamayıp terse düşen birkaç speğin gazıyla yapılan bu itirazlar komik geliyor bana 1995'den beri burada yatırım yapan ve 2008'den beri viop piyasasında var olan biri olan benim için.

borsa kapansaydı açıldığında Antepli de dipten tek lot satamayacaktı, Maraşlı'da, Ankaralı da Çorum'lu da. en azından olayı gören küçük yatırımcı çıkma şansını buldu ya da viop üzerinden kendini korumaya aldı.

hayal görmesin kimse kapalı tutulup açılsaydı topyekün dibi boylayacaktı herkes. ha tüpras gibi düzgün hissen vardır ilk toparlanmada kara bile geçersin panik yapıp satan kaybeder iyi hisseleri.

artık terste kalan kimse arkasına partı başkanları, yazarlar da dahil borsanın b'sinden bile anlamayan kişileri arkasına takmış kuru gürültü yapıyorlar...yazık...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    ben ilk gün konusunda tamamen farklı düşünüyorum. eğer deprem sabahı borsa kapatılsa ve bir hafta 15 gün kapalı kalsaydı ilk gün gong çalar çalmaz yüzde 10 düser muhtemelen bir iki gün daha aynı olay yaşanırdı.

ama ilk gün neredeyse artıya gecip sadece yüzde 1 eksi ile kapandı. ikinci gün biraz daha kötüydü ama çıkmak isteyene her kademeden satış şansı verdi.

gece viop 5-6 bin puan yukardaydı salı gecesi isteyen endeks satıp kendini garantiye alırdı.

borsa riskdir her zaman. burası arsa- mevduat-altın-dolar gibi olmadı hiçbir zaman. pozisyonu ayarlayamayıp terse düşen birkaç speğin gazıyla yapılan bu itirazlar komik geliyor bana 1995'den beri burada yatırım yapan ve 2008'den beri viop piyasasında var olan biri olan benim için.

borsa kapansaydı açıldığında Antepli de dipten tek lot satamayacaktı, Maraşlı'da, Ankaralı da Çorum'lu da. en azından olayı gören küçük yatırımcı çıkma şansını buldu ya da viop üzerinden kendini korumaya aldı.

hayal görmesin kimse kapalı tutulup açılsaydı topyekün dibi boylayacaktı herkes. ha tüpras gibi düzgün hissen vardır ilk toparlanmada kara bile geçersin panik yapıp satan kaybeder iyi hisseleri.

artık terste kalan kimse arkasına partı başkanları, yazarlar da dahil borsanın b'sinden bile anlamayan kişileri arkasına takmış kuru gürültü yapıyorlar...yazık...
    Katılıyorum, ayrıca top yekün seans iptali çok saçma bir şey... Ülkenin her organını işlerine geldiği şekilde yönlendiriyorlar. Hacimsiz yükselirken ses yok ama hacimsiz düştü diye iptal... Saçmalığa bak... Borsa bu iner de çıkar da, hep kazandıran vadeli mevduat değil... Borsayı hallaç pamuğu gibi atanlara müdahale edemiyorlar ama onun yerine seans iptal ediliyor. Acizlik resmen.

8. Siz olayı farklı anlıyorsunuz herhalde... Mesele Istanbuldaki KY degil....
    Depremde 10 ilde ailesi, kendisi enkaz altında kalmış vatandaş Pazartesi ne satış emri verecek?
     Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku

Sayfa 744/997 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •