Sayfa 745/997 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Sosyopat
    80 lerde düşsün diye bekliyordun
    Düşünce alacaktın aklınca

Şimdi de düşer mi acaba diye ellerini ovuşturup, kedinin ciğeri beklediği gibi bekliyorsun
    Yazık senin haline
    Ben o zaman da satmadım.
    Şimdi de satmayacağım. Karın %30 nu dağıtıyor bu bile neredeyse 1 milyar dolar brüt ediyor
    Kalan nakit ile finansal rahatlık ile ve özsermayeden ciddi yatırım yaparak büyüme fırsatlarını kollayacak. Ben eski Tüpraş değilim diyor, yenileniyorum, büyüyorum diyor. Yani ben böyle yorumluyorum.

Sana hayatta başarılar dilerim.
    Bunları yazdım seni tanımayanlar bilsin diye 4/5 yıldır koçlar bile pişman goygoyculuğu yapıyorsun burada.
    Küçük Spek seni
    Yoksa sana cevap vermeyeceğim, tartışmaya da açık filan değilim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Siz olayı farklı anlıyorsunuz herhalde... Mesele Istanbuldaki KY degil....
    Depremde 10 ilde ailesi, kendisi enkaz altında kalmış vatandaş Pazartesi ne satış emri verecek?

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yapılan açıklamaya göre iptalin sebebi o değil. Açıklamada "pazarlarda sağlıklı fiyat oluşumuna imkan sağlamayan düşük işlem hacmi de dikkate alınarak işlemlerin iptali" diyor... Yani birileri işlem yapamadı diye seans iptali olmaz. Saçmalık..

3.  Alıntı Originally Posted by ozgurs Yazıyı Oku
    Sosyopat
    80 lerde düşsün diye bekliyordun
    Düşünce alacaktın aklınca

Şimdi de düşer mi acaba diye ellerini ovuşturup, kedinin ciğeri beklediği gibi bekliyorsun
    Yazık senin haline
    Ben o zaman da satmadım.
    Şimdi de satmayacağım. Karın %30 nu dağıtıyor bu bile neredeyse 1 milyar dolar brüt ediyor
    Kalan nakit ile finansal rahatlık ile ve özsermayeden ciddi yatırım yaparak büyüme fırsatlarını kollayacak. Ben eski Tüpraş değilim diyor, yenileniyorum, büyüyorum diyor. Yani ben böyle yorumluyorum.

Sana hayatta başarılar dilerim.
    Bunları yazdım seni tanımayanlar bilsin diye 4/5 yıldır koçlar bile pişman goygoyculuğu yapıyorsun burada.
    Küçük Spek seni
    Yoksa sana cevap vermeyeceğim, tartışmaya da açık filan değilim.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
    Koçlar bile pişman....

4. Bu sırada deprem sonrası yapılan işlemler iptal edilsin veya edilmesin demiyorum. Bu konuda yorum yapmıyorum.
    Düzenleyiciler yapar.
    Zira ben 1 lot almadım, 1’lot satmadım.
    Şimdi borsadan para kazanma planı yapılacak bir dönem değil ki
    Halen insanların cenazeleri kalkmadı.

Borsa bu düşer de
    Çıkar da yazmak
    Böyle bir dönemde
    Yani işte düşsün diye beklemek
    Bence çok çirkin
    Ölse de kolundaki bileziği çalsak filan gibi
    Çirkin

Çoğu zaman susmak lazım
    Konuşmak zor çünkü

5. Sn Sosyopat

Borsanın bazı kuralları vardır o şartlar yerine getirilemiyorsa borsa anında kapatılır...99 Depremi ve HSBC Bank saldırıları buna örnek.... Şuanda yargıya intikal eden dava var.... Bu iş o kadar basit degil...
    Hayırlısı olsun... Bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Yapılan açıklamaya göre iptalin sebebi o değil. Açıklamada "pazarlarda sağlıklı fiyat oluşumuna imkan sağlamayan düşük işlem hacmi de dikkate alınarak işlemlerin iptali" diyor... Yani birileri işlem yapamadı diye seans iptali olmaz. Saçmalık..
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Bu ülkenin insanları, her ne kadar medeniyete, hakka ve hukuka uygun olmasa da, işlerine gelen şekilde gelişmiş olayları pek sever, arkasında durur... Maalesef... Tüm gün yapılmış işlemlerin iptali normal geliyor adama... Daha da fazlasını istiyor. Tüm düşen günler iptal olsun istiyor... Bu kafalarla yabancıların borsadan kaçışı hızlanır. Haklı da adamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Sn Sosyopat

Borsanın bazı kuralları vardır o şartlar yerine getirilemiyorsa borsa anında kapatılır...99 Depremi ve HSBC Bank saldırıları buna örnek.... Şuanda yargıya intikal eden dava var.... Bu iş o kadar basit degil...
    Hayırlısı olsun... Bol kazançlar

Kapatmak ayrı, yapılan işlemlerin toptan iptali ayrı şey. Kapatırsın hiç işlem olmaz... Ama olan şey geri silinmez yahu... Muz cumhuriyeti.

8. Ben iptal kelimesi kullanmadım...
    Geç kapatildi diyorum. Bu yüzden sorumlular yargılanmalı.
     Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Kapatmak ayrı, yapılan işlemlerin toptan iptali ayrı şey. Kapatırsın hiç işlem olmaz... Ama olan şey geri silinmez yahu... Muz cumhuriyeti.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 745/997 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •