Sayfa 967/997 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Endekste beklenen düzeltme gelmiş oldu. Sürpriz değil, böylesi hisseler için daha sağlıklı.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

2. Geçen yıl depremden dolayı temkinli davranmışlardı, bu yıl umarım tek seferde verirler temettüyü, bol bereketli olsun inşaallah.

3.  Alıntı Originally Posted by Fatih34 Yazıyı Oku
    Geçen yıl depremden dolayı temkinli davranmışlardı, bu yıl umarım tek seferde verirler temettüyü, bol bereketli olsun inşaallah.
    inşallah tek seferde verirler enflasyon karşısında tüpraşın değeri çok zayıf kaldı.yatırımcılar olarak çoğumuz tüpraşta zarardayız.2023 te kullandığım bir ilaç bu yıl tam üçe katladı.şimdide hükümet pahalı diye ilacı vermiyor bahane olarakta üretici firmada sorun var denilerek geçiştiriliyor.hayat pahalılığı ve enflasyona göre tüpraşın en az 250 tl üstü olması gerek.

4.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    2 taksit olayı biraz da Amerikanvari bir yaklaşım gibi pazarlanıyor ama enflasyonun olduğu ülkelerde bu işin kurnazlığı oluyor. Koç grubu bugüne kadar yatırımcısını üzmedi, buna da tenezzül etmezler diye ümit etmek istiyorum.

Kârlar yeni yatırımlarla orta vadede kalıcı olmanın ötesinde katlamalı olarak artması muhtemel. Kendi adıma %80 temettü kısa vadede hoşuma gitse de orta - uzun vadede dev kazançlar için keskin bir şekilde devasa yatırımlar için temettünün %20'sine kesik atıp %60 verseler olur diyorum. Ama neticede herkesin kendi fikridir.
    Karların artması en büyük beklentimiz tabi
    Ama yatırımların gerçekleşmesinden sonra belli olur
    Şirketin temettü beklentisi 2 dolardı dönüşüm sunumunda
    Şu an bunun 2 katı bir rakam ödemesi bekleniyor ve bunun sürekliliği olursa süper olur...

5.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Karların artması en büyük beklentimiz tabi
    Ama yatırımların gerçekleşmesinden sonra belli olur
    Şirketin temettü beklentisi 2 dolardı dönüşüm sunumunda
    Şu an bunun 2 katı bir rakam ödemesi bekleniyor ve bunun sürekliliği olursa süper olur...
    O bölünmeden önceki orandı yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi 0.30 sent olarak ifade etmek daha doğru olur. Ama yatırımlar verimli olursa dolarlar dolarlar…
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

6. https://twitter.com/fibonacinew/stat...6240008/photo/

bankof 4milyon alış yapmış. ilk kez tüm hisselerimi 170 ten satışa verdim.satılırsa ereğliye geçecem. hayırlısı neyse o olsun.

7. TUPRS gün sonu aracı kurum dağılımı.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    https://twitter.com/fibonacinew/stat...6240008/photo/

bankof 4milyon alış yapmış. ilk kez tüm hisselerimi 170 ten satışa verdim.satılırsa ereğliye geçecem. hayırlısı neyse o olsun.
    Neden Ereğli, Uzun vade daha mı avantajlı..
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Sayfa 967/997 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •