Sayfa 505/996 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 7964 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    ... Forumda 2016 pegasus başlığında yazarken ani bi kararla memleketim lüleburgaza gitmem gerekti. Babamın rahatsızlandığını ve görmeye gideceğimi yazmıştım. Memlekete gittim ve Babam yaklaşık 20 gün hastanede mucadele etti ben de onu banyo yaptırmaktan tut tuvalete çıkarmaya kadar her şeyiyle birebir ilgilenme fırsatı yakaladım. Başından hiç ayrılmadım Allah'a hep yalvardım ama maalesef Babamı 29 Şubat 2016 kaybettim. İzmir'e geri döndüğümde perişan durumdaydım. Hala öyleyim... Yanılmıyosam 3-4 hafta pegasus başlığına ve foruma hiç bi şey yazamadım. Döndükten ve 1-2 şey yazmaya başladıktan sonra o başlıkta babamın rahatsızlandığını ve benim bu sebeple memlekete gittimiği hatırlayan ilk ve tek insan sendin.Nooldu abi diye sormuştun... Bana forumda ilk baş sağlığını dileyen insansın. Senin babamı hatırlaman ve başsağlığı mesajından sonra bu forumdan babamın cenazesine katılan arkadaş dost akrabadan fazla baş sağlığı mesajı aldım. Ömrüm boyunca unutmayacağım. O yüzden yüz yüze hiç tanışmasakta benim için çok kıymetli ve çok özel bi insansın. Sağol varol...
    Sayın önelle çok sağlam bir karakteriniz var. Sizi takip edeli 1 seneyi geçti. İnsanlarla ilişkileriniz çok gerçekçi. Yalan dolan popülizm falan değil. Birbirini tanıyan 2 arkadaş samimiyeti şeklinde tavırlarınız. Sizinle hiç tanışma fırsatım olmadı. Ama çok nadir bulunabilecek kendini korumuş bir karakteriniz var. Sizden yaşça küçüğüm bunları söylemeyi hadsizlik olarak algılamayın. Kusuruma bakmayın. Son zamanlarda yakın çevremde bile sizin gibi samimi ve içten hissettiren sayısı 1-2 yi geçmez. O yüzden çok şaşkın ve mutluyum. En yakın zamanda tanışmak umuduyla.

Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

2.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Sayın önelle çok sağlam bir karakteriniz var. Sizi takip edeli 1 seneyi geçti. İnsanlarla ilişkileriniz çok gerçekçi. Yalan dolan popülizm falan değil. Birbirini tanıyan 2 arkadaş samimiyeti şeklinde tavırlarınız. Sizinle hiç tanışma fırsatım olmadı. Ama çok nadir bulunabilecek kendini korumuş bir karakteriniz var. Sizden yaşça küçüğüm bunları söylemeyi hadsizlik olarak algılamayın. Kusuruma bakmayın. Son zamanlarda yakın çevremde bile sizin gibi samimi ve içten hissettiren sayısı 1-2 yi geçmez. O yüzden çok şaşkın ve mutluyum. En yakın zamanda tanışmak umuduyla.

Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sevgiler...saygılar... çok teşekkürler...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    sevgiler...saygılar... çok teşekkürler...
    Hoş geldin. Tüpraş için bu seviyelerde hala olumlu musun?

4.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Hoş geldin. Tüpraş için bu seviyelerde hala olumlu musun?
    Hoş bulduk Sosyo ... Benim orta-uzun vade öngörüm aşağıdaki gibi... Benim teknik bakışıma göre şu an orta-uzun vade için dipten alınabilecek daha iyi alternatifler var... Sonuç olarak Tüpü 80-90tl den getirmiştik buralara... Sevgiler...Saygılar... Bol kazançlar... CR7

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,927
    #TUPRS #matriks http://share.matriksdata.com/shareMa...05131909170051

400 hareketi engellenemez..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Hoş bulduk Sosyo ... Benim orta-uzun vade öngörüm aşağıdaki gibi... Benim teknik bakışıma göre şu an orta-uzun vade için dipten alınabilecek daha iyi alternatifler var... Sonuç olarak Tüpü 80-90tl den getirmiştik buralara... Sevgiler...Saygılar... Bol kazançlar... CR7

Sn onello
    Temel olarak birkac cumle ile dusuncenizi merak ettim.nasil bir resim goruyorsunuz orta vadede?
    Syg ytd

7. En sevdiğim hisseler endeks kirmiziyken yeşil yakan hisselerdir. Elinizi inanılmaz rahatlatır. Tüpraş geçen hafta çarşamba perşembe cuma hep yukarı gitmek istedi, gün içlerinde endekse sert satışlar geldikçe saldı ama yine toparladı. Bu hafta Amerika borsalari tepki verirse tuprastan güzel şeyler beklerim.

8.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    En sevdiğim hisseler endeks kirmiziyken yeşil yakan hisselerdir. Elinizi inanılmaz rahatlatır. Tüpraş geçen hafta çarşamba perşembe cuma hep yukarı gitmek istedi, gün içlerinde endekse sert satışlar geldikçe saldı ama yine toparladı. Bu hafta Amerika borsalari tepki verirse tuprastan güzel şeyler beklerim.
    Yine bofa alıcı, 260 üstüne çıktiktan sonra endeks satışıyla aşağı saldı yine, bakalım toparlanacak mi geçen hafta gibi.

Sayfa 505/996 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •