Sayfa 139/999 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Sosyoooo.... Sesimi duyan yok mu ???

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sosyoooo.... Sesimi duyan yok mu ???
    Diplerde yazdı, moral bozdu, milleti korkuttu. Gitti. Amacı neydi? Kendi taşıyor morali mi bozuktu? Yoksa başka mıydı? Kim bilir abey.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Diplerde yazdı, moral bozdu, milleti korkuttu. Gitti. Amacı neydi? Kendi taşıyor morali mi bozuktu? Yoksa başka mıydı? Kim bilir abey.
    Mal taşıyan mı ? ... Mal taşıyan benim ... Mal taşıyan Dudu Abi, Mal taşıyan uzunvade87 , mal taşıyan KNUCK ... Mal taşıyan hdikilitas ... mal taşıyan MKELES... Mal taşıyan Crushing... Mal taşıyan adam kaliteli olur Çağrı ... Kalitesini her kelimesinden anlarsın... Kalitesi üzerinden akar... Şeref yoksunu hırsızları ise gözünden tanırım ben...
    Son düzenleme : onelle; 27-10-2021 saat: 23:57.

4.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Mal taşıyan mı ? ... Mal taşıyan benim ... Mal taşıyan Dudu Abi, Mal taşıyan uzunvade87 , mal taşıyan KNUCK ... Mal taşıyan hdikilitas ... mal taşıyan MKELES... Mal taşıyan adam kaliteli olur Çağrı ... Kalitesini her kelimesinden anlarsın... Kalitesi üzerinden akar... Şeref yoksunu hırsızları ise gözünden tanırım ben...
    Beni yazmamışsın 😀

5.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Beni yazmamışsın ��
    Abi ayıp etmişim o yüzden ilave ettim ... Sevgiler...Saygılar...

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Mal taşıyan mı ? ... Mal taşıyan benim ... Mal taşıyan Dudu Abi, Mal taşıyan uzunvade87 , mal taşıyan KNUCK ... Mal taşıyan hdikilitas ... mal taşıyan MKELES... Mal taşıyan Crushing... Mal taşıyan adam kaliteli olur Çağrı ... Kalitesini her kelimesinden anlarsın... Kalitesi üzerinden akar... Şeref yoksunu hırsızları ise gözünden tanırım ben...
    Tesekkur ederim sn onelle...
    İnsallah hepimiz kâr eder daha cok keyifle harcariz.
    Bu yil sonu faaliyet raporunu dikkatle okuyacagim.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

7.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Burda yazmıyorum ve uzun zamandır da forumu takip etmiyorum ama tam 2 yıldır mal taşıyorum ben de.

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Abi ayıp etmişim o yüzden ilave ettim ... Sevgiler...Saygılar...
    Sanada saygılar kardeşim
    Peki bir alım fırsatı verir mi ne diyor senin çizgiler...

Sayfa 139/999 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •