Sayfa 26/999 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 201 - 208 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. 17.09.2021 09:23:49 - foreks
    *garanti yatırım, erdemir'i model portföyünden çıkarırken, tüpraş'ı model portföyüne ekledi

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    2 gün önceki GAP i doldurup giderse daha güzel olur. 105.x üstünde kapanışlar yaptıkça bana göre sıkıntı yok. 105 üstüne atarsa alırım demiştim geçen hafta, alım da yaptım. Endeks de sıkıntılı duruyor buna rağmen fena değil görüntüsü. Bakalım...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    amann ona GAP bile denmez ondan olsa olsa GAPcık olur ne hisseler ne boşluklar bıraktı uzaya çıktılar biz hala çoook gerideyiz boşluklarla kaybedecek zamanımız yok tam yol ileri
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bende bu gap olayını anlamıyorum, sanki arada hava var da boşluk alıyoruz.

1- Çok bekletti yetti galli yürü şöylel 120 ye doğru
    2- Çed de olsa pozitif haber geldi en azından yatırım kararı fiyatlamaya etkisi olacak
    3- Pandemi sonrası zararlar giderilmeye başlandı, Son çeyrekte pozitif çıkmazsa koçun muhasebecilerini kovması lazım.
    4- Kurun çarpan etkisi var geçmişte tl olarak borçlandı.
    5- yabancı yatırımcı hafif geliyor.

yani haber çok ama gitmiyor. Şimdi endekse ve faiz kararlarına göre hareket ederse yine 100 ü görür.

haberin taleple karşılanması lazım. ky ve yabancı satın alması lazım. yoksa yürümez.

4. yani aslında tüpraş sen aslansın kaplansın deyip piyasa ki nakit akışını tüpe akıtmak lazım. Salak saçma halka arzlar piyasa da ki parayı emiyor birde koçunda el atması lazım hisse al koç.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,088
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,088
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yok. Benim kusurum başka. Erken veriyorum malları.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Demek sende de erken bosalma problemi var, yas kac acaba mahzuru yoksa?

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7. Bak şimdi abey yaş genç, yolun yarısını geçen sene geçtik ama neler dion neler
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Demek sende de erken bosalma problemi var, yas kac acaba mahzuru yoksa?

Syg,
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Fitch'in yorumunu da ekleyelim o zaman Rafineri marjları 3. çeyrekte son 5 yılın ortalamasına %80 oranda yaklaşmış.

Umarım başka variantlar artık olmaz ve kapanma görmeyiz.

"The financial performance of PKN Orlen, MOL, Tupras, CEPSA and Repsol benefits the most from this margin recovery due to their large refining capacity. However, all oil and gas issuers in our rated European portfolio, both integrated and independent, are positively affected by the sector’s current strong pricing environment."

https://www.fitchratings.com/researc...cks-16-09-2021

Sayfa 26/999 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •