Sayfa 303/999 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 7991 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,117
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    elinizde varken bunları yazmayıp. satınca yazmanız da enteresan.
    8 yildir surekli yaziyorum.
    Herkes ne zaman aldigimdan tut, maliyetime, beklentilerime kadar her seyi biliyor.
    Daha ne yazayim?
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,117
    Bundan sonra Hekts Froto ve Eregl ile yola devam.
    Belki ileride tekrar yollarimiz kesisir.
    Tuprs hic bir zaman gozardi edilecek bir sirket olmadi ve olamaz.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Tuprs kotu degil.
    Yanlis anlamayin ancak daha iyisi varken tutmanin da bir alemi yok.
    Ben sattim simdi kotu demiyorum.
    8 yil tuttum.
    Beklentimi karsilamadi.
    Bundan sonra ne yapar bilemeyiz tabii.
    2010-2013 arasi 3.5 yil da Eregl ve Petkm tasimistim ve krs para kazanamamistim.
    Her sey kismet.
    Syg,
    Dudu Abi kusura bakma ama kağıttan çıktıktan sonra attığın bu yorumlar bana tamamen tutarsız geldi. Sadece sattım güle güle deyip çekip gitmek varken dönüp daha iyisi varken niye bu kağıtta durayım demek bu başlıkta geride bıraktığın yatırımcı için tutarlı yorumlar değil. 3-4 hafta önce söylediğinle bugün söylediğin aynı kapıyı göstermemiş oluyor ki kağıttan çıktıktan sonra yazman gerçekten ilginç. Ben de şunu söylüyorum tekrar 2018 yılından itibaren bu kağıtta ister temettü ister prim için bekleyenler kağıdı doğru analiz edemeyenlerdir ve boşuna beklemişlerdir ama 2021 de kağıdı 80-90tl den alanlar tamamıyla doğru hareket edip doğru analiz eden yatırımcıdır. Yanlış yapılan analizin suçunun şu an kağıdın üzerine yıkılması bana göre çok yanlış. Mart Nisanda bu başlığa girip sağdaki soldaki trollere laf yetiştirmemin tek sebebi senin bu başlıkta olman ve senin lafının üzerine laf söylemeleriydi. Şimdi ısrarla senin yazdıklarını görünce yanlış mantık yürütmüşüm keşke hiç girip yazmasaymışım dedim. Ama diğer taraftan insanlara hiç olmazsa
    zararına mal sattırmadığımı düşünüp teselli buluyorum. Ama özetle keşke bu başlığa gelip hiç bi analiz ve mesaj atmasaymışım. Sevgiler...Saygılar...CR7...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4. Bu bir yatırım ve kendi kararımız,
    Önce bu başlığı okuyup sonra hisse almadık
    Önce hisse aldık sonra neler konuşuluyor diye geldik

Çıkarken de aynı durum olacak,
    Neden satıyorlar kim niye satmış diye değil önce karar verip satacaz sonra Allaha emanet olun deyip kaçacaz

2007-2011 arası eregl de
    2011-2013 arası froto da
    2013-2018 arası otkar da yazdım
    2018den beri buradayım

Dönüp oraya bir şey yazmayı etik bulmadım kimse etkilenmesin diye

Doğrusu da bu olmalı

Ha aklıma gelmişken oralet Osman ile cemal abiye mübarek olsuna gideyim tekfene tavan olmuş bugün

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yas kac hocam??

Beni heyecanlandirdi bu plan...

Satmaktan vazgectim..

Nasilsa artik cocuklar icin tutuyorum/biriktiriyorum..

Syg,
    Aradan geçen 15 günde sizin heyecanızıı ne bitirdi.?

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Dudu Abi kusura bakma ama kağıttan çıktıktan sonra attığın bu yorumlar bana tamamen tutarsız geldi. Sadece sattım güle güle deyip çekip gitmek varken dönüp daha iyisi varken niye bu kağıtta durayım demek bu başlıkta geride bıraktığın yatırımcı için tutarlı yorumlar değil. 3-4 hafta önce söylediğinle bugün söylediğin aynı kapıyı göstermemiş oluyor ki kağıttan çıktıktan sonra yazman gerçekten ilginç. Ben de şunu söylüyorum tekrar 2018 yılından itibaren bu kağıtta ister temettü ister prim için bekleyenler kağıdı doğru analiz edemeyenlerdir ve boşuna beklemişlerdir ama 2021 de kağıdı 80-90tl den alanlar tamamıyla doğru hareket edip doğru analiz eden yatırımcıdır. Yanlış yapılan analizin suçunun şu an kağıdın üzerine yıkılması bana göre çok yanlış. Mart Nisanda bu başlığa girip sağdaki soldaki trollere laf yetiştirmemin tek sebebi senin bu başlıkta olman ve senin lafının üzerine laf söylemeleriydi. Şimdi ısrarla senin yazdıklarını görünce yanlış mantık yürütmüşüm keşke hiç girip yazmasaymışım dedim. Ama diğer taraftan insanlara hiç olmazsa
    zararına mal sattırmadığımı düşünüp teselli buluyorum. Ama özetle keşke bu başlığa gelip hiç bi analiz ve mesaj atmasaymışım. Sevgiler...Saygılar...CR7...
    Katiliyorum...
    İs yatirimin raportörlerine benzedi dudu hocanin yaklasimi...
    Kendi kararidir.
    2011 lerden beri tutuyorum 80 lerden eklemesigime pismanim.Ama tutmaya da devam edecegim.
    Ytd syg

7.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    abicim boşversene neden bu kadar üzüldün. Dudu bey özelinde söylemiyorum ama bugun satan, 3 ay sonra gelir alır gene hedef 400-500 der bu devran döner.

tahmin ettiğinizden daha çok KY var bu hissede

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben de tüm pozları kapattım hem e 200 üstünde ( vadeli kontratlar ) yani onelle abeyim kazandı bana göre. Allah bereket versin alan hayrını görsün.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence beraberlik. TL de Onelle kazandı , dolarda sosyopat...

dolar bazlı bakınca hisse o günlerin 100 lirasında geziniyor.

Maliyetim 78 lira hala sevinemiyorum. Kazandım gibi görünen miktarın gerçek hayatta karşılığı yok .

Bu sebepten dolayı hisse henüz çıkmaya başlamadı bana göre. Pandemi dibi 10 dolar desem daha geçen hafta 12 dolardı... abartı olacak ama bence hala dip çalışması yapıyor.

Bencesi, bana göresi..

Sayfa 303/999 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •