Sayfa 581/997 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 7969 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

Eskiye döndüm dediğin kürkçü dükkanı mı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. 5 milyon lot işlem ve 331 ortalamaya göre 493 bin lot pozitif kapattı...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    komik çocuk ... toplumunu yesinler senin... CR7
    insanların arkasından konuşma terbiyesizliğine değil yüzlerine cevap vermeye cesaret olsun... gerçi yunanda ne cesareti olsun ... kıçını kurtarmak için şeettikçe şeeder... CR7
    bi daha benimle ilgili yazdığını görmeyim... görürsem...........CR7
    E aha yazdım, ne edecen aslan parçası. 70 liralık senet 10 dolardı. 200 lira dedin . 30 dolar hedef verdin. Dolar 18 olup 200 e gelin e aha bildim dedin .

Kripto fenomenleri gibi dolar rallisinde şansın yaver gitti.

Sen ve senin gibiler yüzünden kaç tane polis, asker intihar etti. Bir bok bilmeden attınız tuttu , attınız tuttu . Arabası değerlerinde para kazandım sanan cahilin birisin işte.

Klavyeden racon kesme , herkes aynı tuşlara sahip.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yeni başlayan arkadaşlar kimsenin lafına sözüne bakmayın. Kendinize hüstad aramayın. Yeni başlayanlarla hüstadlar arasında bilgi olarak fark yok.

Hüstadlar ekip olarak gelir sayfaya unutmayın. Sosyal medyada zibilyon tane aracı kurum elemanı var, hele kuşlu siteye hiç bakmayın, orada herkes hüstad.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    insanların arkasından konuşma terbiyesizliğine değil yüzlerine cevap vermeye cesaret olsun... gerçi yunanda ne cesareti olsun ... kıçını kurtarmak için şeettikçe şeeder... CR7
    Yıllardır bu sitede yazarım. Kimi g.t etsem hemen yunan teranesine başlar. Sen filmdeki karakterleri de gerçek sanıyorsundur şimdi.

Yüzünü sevdirme şimdi, karşında dünkü çocuk yok.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    E aha yazdım, ne edecen aslan parçası. 70 liralık senet 10 dolardı. 200 lira dedin . 30 dolar hedef verdin. Dolar 18 olup 200 e gelin e aha bildim dedin .

Kripto fenomenleri gibi dolar rallisinde şansın yaver gitti.

Sen ve senin gibiler yüzünden kaç tane polis, asker intihar etti. Bir bok bilmeden attınız tuttu , attınız tuttu . Arabası değerlerinde para kazandım sanan cahilin birisin işte.

Klavyeden racon kesme , herkes aynı tuşlara sahip.
    nası zoruna gitmiş nası zoruna gitmiş zurnanın ... o gün de gelip yazmıştı dayanamayıp ... benimle muhattap olma dedik laann... bak dalgana...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yıllardır bu sitede yazarım. Kimi g.t etsem hemen yunan teranesine başlar. Sen filmdeki karakterleri de gerçek sanıyorsundur şimdi.

Yüzünü sevdirme şimdi, karşında dünkü çocuk yok.
    Eğer yönetim bu zurnanın başlattığı tanımadığı insanlara hakaret , iftira ve küfür içeren mesajlarını silmezse ve bu zurnaya bu mesajda yazdığının misliyle küfür edicem... YÖNETİM ??? Sitede isteyen istediğine durup dururken iftira atabilir hakaret edebilir küfür edebilir diyosanız yazacam bu lavuğa bi kaç söz... CR7

8. şu forumdan şu tip pislikler temizlenemedi gitti anasını satiiim... çürüttüler forumu... herif kendisi trollük yapıyo sonra millete iftira atıyo küfür ediyo.. bi sikim yapabileceği yok sözde artistik yapıyo ..avşak ... bakıyosun 7bin tane saçma salak mesaj atmasına müsaade edilmiş...

Sayfa 581/997 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •