Sayfa 300/1002 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Medyanın büyük bölümü ellerinde.!!
    Algı yönetimle bunlara inanan milyonlar var.!!

Her Millet Layık Olduğu Şekilde Yönetilir.!!!

joseph de maistre, Churchill, Hegel
    almanya gibi bir ülke hitler tipinde ghötten bacağın ideallerine inanabiliyorsa..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    Yılbaşından bugüne net asgari ücret 380$dan 303$a düşmüş(2826/9,30TL=303). Sanırım perşembe sonrası 300 altı görülür...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    yedire yeride veriyor namıssızlar. gün sonunda 2 liraya iner mi?
    Tam Reha kaya lık soru!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Slm Ayhan Başkanım.!!
    Saygılar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Afrika gezisi ne zaman bitecek. Malum ben burada yoktum merkez başkanı laf dinlemedi diyebilir. Yurt dışı gezileri böyle kullanılıyor bazen bu ülkede.

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Afrika gezisi ne zaman bitecek. Malum ben burada yoktum merkez başkanı laf dinlemedi diyebilir. Yurt dışı gezileri böyle kullanılıyor bazen bu ülkede.
    Cumhurbaşkanı Erdoğan Angola, Togo ve Nijerya'yı kapsayan Afrika turuna çıktı. 17-20 Ekim tarihlerini kapsayacak turda ikili ilişkiler, ticaret hacimlerinin artırılması ve FETÖ'yle mücadele masada olacak.

Euro/TL rekor üstüne rekora koşuyor.!!
    Arkasına almış Euro/dolar paritesini.!!
    Akşama doğru Dolar/ TL ralliye devam eder.!!

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    eskiden günde 1 yada 2 kişi ölürdü sela verilirdi artık günde 6-8 kez sela veriliyor burda höpörlör ile ökeni belediye duyuruyor neden ölüypf bilmiyorum ama sanırım cenazeye giden virüs alıyor kana karışıyor eve geliyor yaşlı olana bulaşıyor zincir reaksiyon gibi oldu köyde yaşlı nugüd azaldı ölenler hep 80 üzeri yada 90 üzeri genç olmuyor iiçinde
    Slm Macit ağabey.!!
    Saygılar.!!

Sayfa 300/1002 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •