Sayfa 940/1002 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Saglik ocagi degilse gorev yeri Evet bencede zor
    Ameliyat yapiyorsanki dogumda bi ameliyat Daha da zor
    Aneliyatin her turu zordur
    Gecmis te Ben de cok ameliyatlar yaptim
    Bicaksiz)))
    Bicak ne ya
    Kan man iyyy
    aynen , ellerimizi defne sabunu ile steril eder parmakla dalardık hastalara ... dalak böbrek mide safra el yordamı göz kararı ... bi seferinde mide zarında delik vardı hastanın , uhuyu biraz fazla kaçırmışım içeri gitmiş ... hasta , hocam eskisi gibi çok yemek yiyemiyorum , arada da ağzıma aseton kokusu geliyor dedi... sarımsak ile soğan yazdım reçeteye ...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. Sen cok degerli bi zatsin her konuda ama ademoglu salak

Dogum

Rahatlikla tum surec

Robotize makinelerle halledilebilcek bisey ki

Buna el atmadi

Japon cerrah robotcular

Yemin ederim dr un ebe nin elinden bin kat daha hassas ceker cikarir bebegi ordan o an

Dogum Robotu

Galiba ana yuregi hassasiyeti felan o sebep o ise girismiyolar

Kutsiyet vs Kuddusi aaabiii

Ah ah moruk.Keşke aktif çalıştığım dönem olsaydı da seni bir doğuma sokabilseydim.Emin ol robotlardan en az korkacak meslek grubu biziz.Hiç bir robot o işi beceremez.Loparoskopi her işi halletti,tıpta bulaşamadığı tek alan doğum.Ebelik her zaman insanların yapacağı meslekler arasında.

Ama hayali bile güzel,hastaların bir robotu dava ettiklerini düşünüyorum da))))))))

5. Sen tabi konu uzmanisin
    Bi iddiam hic olmaz
    Hatali gorusten dolayi
    Sorry

6. Hakem Abi
    Ozel soru
    Dogutturduklarindan herhangi birini
    Yillar sonra
    Gordun mu?
    Yani Bebe
    Geyik muhabbeti degil
    Yani
    Iste bunu anasindan Ben cekmistim gibi sebepten sormuyom

Olmaz mı moruk.Ben 1993 de uzman oldum.Asistanlık kısmını geçelim.İlk doğurttuğum hastalardan yıllar sonra annesi ve babasından benim numaramı bulup arayanlar bile oldu.Fiziken gördüklerim de.Elbet çok güzel bir şey,bizim için rutin bir şey oluyor ,ama o gebe ve çocuğu için çok özel bir durum oluyor,hatırlanıyorsun.Aslında çok güzel bir meslekti ama ........İşte o amadan sonrasını ne sen sor ne ben anlatayım,artık bence normal akıllı bir insanın yapmaması gereken meslekler arasına girdi.

Sayfa 940/1002 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •