Sayfa 737/1002 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Satmasam daha karlı neden sarsın .

Süt bile 4 adet veriyor market .

Süt ula bu süt
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ham madde tedarikçi toptancılar bugün satışları durdurmuş doların yükselişi yüzünden daha alamam diye

2. 11.11 iken dilek tutmayı unutmayın
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ham madde tedarikçi toptancılar bugün satışları durdurmuş doların yükselişi yüzünden daha alamam diye
    Dolarla satsınlar, sadece maaşını dolarla alanlar alabilsin...
    ---------------------

Geçen biri çıktı TV ye, geçen sene şirkete kilit vursaydım hiç çalışmasaydım, depodaki sermayem bugünün 3 katı olacaktı dedi. MDF ci miydi, aluminyum doğramacı mıydı neydi..Geçiş dönemini algılayamayınca piyasa bunlar oluyor, marketlerse uyanık hemen adapte oldular.

Marketlerin geçenki ceza muhabbetinde bir Whatsapp dökümü vardı, herhalde kamuyoyu oluştursun diye soruşturma aşamasında bu tür şeyleri basına 'kazara' sızdırıyorlar, rakip gibi görünen bütün zincir marketler anlaşmalı hepsi, kartel oluşturmuşlar.

Bir de bu zincir marketler ucuz değil, bilmem ne Gross marketlerle aralarında uçurumlar var, gerçi onda da farklı oyunlar var da, 100 gr Nescafe nin, ne biliyim 1 lt Coca Cola nın fiyatı ne kadar fark edebilir diyorsunuz, ediyor ama bayağı ilginç bir durum. Eskiden, bunu izah ederken bazı ürünleri dampingli satıp müşteri çekiyorlar derdim, şimdi kafam karışık, fiyatlar arası uçurum var.

Uzun zamandır büyük markete gitmiyorduk, şu eve getir muhabbetine geçtik iyice, geçen birine gittim, fiyatlar dikkatimi çekti, markasına bakıyorum mesela bildik marka, fiyatı farklı, özel siparişle üretim yaptırıyor diyenler de var, Cumhuriyet sucuğu misal şu fiyattan alacam ona göre üret diyorlarmış...karışık

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    5-10 yıllıklar devamlı 20 üstünde
    Bankalar da %12 faiz ile TL mevduat beklesin. Damadın deyimi ile, çoookkkkkk beklersiniz. Hoş, nasıl olsa MB tarafından ucuza fonlanıp, tüm zararları bu ülke insanına kitliyorsunuz ve birisi de buna çanak tutuyor.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öngörülü ve büyük adamdı, kıymetini bilemedik.

Hedefleri o zamandan vermişti, bir sonraki hedef 15 gayme arkadaşlar, sonra duymadım görmedim demeyin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Dikkat dikkat bir haber yorumu.
    Avarel'in ekonomi bilgisi 10 ülkeyi daha batıracak düzeyde. Daha iyi bir eğitimle tüm dünya ekonomisini dize getirirdi. Buda benim eklemem

7. Gece cokunce buralarda sakinlemis.

8. Yönetime sesleniyorum bu topiği hemen kapatın .

Gaye abiyi de banlayın dış minnak bu aramıza sızmış birde 5 tl diyor imzasında tam trol kolpacı bozguncu

Yarın geç olur bu gece hemen kapatın

Sayfa 737/1002 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •