Sayfa 305/1002 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Şu sosyal medyada konuşulan, 'İşe gitmeden maaş alanlar tarikatı' na nasıl ve nereden girilir, ben de girmek istiyorum, söz akşama kadar bloombergin karşısında tesbih çekecem...Adnancılara girmek nasip olmadı, yalan olup gittiler, bu furyayı kaçırmamam lazım

2.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Şu sosyal medyada konuşulan, 'İşe gitmeden maaş alanlar tarikatı' na nasıl ve nereden girilir, ben de girmek istiyorum, söz akşama kadar bloombergin karşısında tesbih çekecem...Adnancılara girmek nasip olmadı, yalan olup gittiler, bu furyayı kaçırmamam lazım
    Bize ekmek yedirmezler oradan. Liseyi doğru yerde okumuş olmalıydınız, doğru zamanda doğru organizasyon ve cemaatte saf tutmalıydınız.
    Bunları yapmamışsınız yani çokk geç kaldınız Yeni oluşumları izleyip onlarda yer almanız lazım.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bize ekmek yedirmezler oradan. Liseyi doğru yerde okumuş olmalıydınız, doğru zamanda doğru organizasyon ve cemaatte saf tutmalıydınız.
    Bunları yapmamışsınız yani çokk geç kaldınız Yeni oluşumları izleyip onlarda yer almanız lazım.

yeni olusumlar nedir mesela?

4.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    yeni olusumlar nedir mesela?
    Bilsek burada ne işimiz var Maaşımı alırdım oturduğum yerden.
    Türkiye de her zaman birileri kaymağı yer. Adı bugün şudur ,yarın budur. Onun önemi yok. Benim gibi düz yolda birşeye karışmadan gidenlerde bu çemberin dışında ve kendi kendine didinirler.

5. Vaktiyle birine, 'Daha da yükselmek için ne lazım yaw' diye sormuştum,

O da; 'Hayalarını ve hayanı aldırman lazım' demişti.

Şöyle bi yokladım çaktırmadan hayalarımı ve hayamı, onları çok sevdiğimi fark ettim, bana artık müsaade dedim.

Vasiyet yazacam, beni dik gömün diyecem...

6.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Vaktiyle birine, 'Daha da yükselmek için ne lazım yaw' diye sormuştum,

O da; 'Hayalarını ve hayanı aldırman lazım' demişti.

Şöyle bi yokladım çaktırmadan hayalarımı ve hayamı, onları çok sevdiğimi fark ettim, bana artık müsaade dedim.

Vasiyet yazacam, beni dik gömün diyecem...
    Hayatta dik durmak daha kıymetli. En azından kimseye minnetin de olmuyor. Kimsenin karşısında 2 büklüm olmuyorsun.
    Haya konusu önemli

Behzat C'nin en güzel sahnelerinden biri benim icin.

Iyi bir adam olamadim ama kimsenin de adami olmadim.
    ...
    Tabak iyi, cekin .....

https://www.youtube.com/watch?v=Fx3r8VffLt8

Haya deyince hemen alt takımı aklınıza getirmeyin yahu, maşallah onların da iki tane taşağı var, ellemedikleri ne çocuğu kalıyor, ne karı dinliyorlar ne de adam, hepsini beceriyorlar.

Onların "haya" dedikleri ar, namus, edep, utanma duygularınızdan tertemiz olmanız demek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 305/1002 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •