Sayfa 350/1002 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bu arada Rusya mb bugün politika faizini 75bp arttırmış...
    Bu Ruslarda iyicene faiz lobicileri ve dıjj güçlerin esiri oldu. Biraz bizi örnek almalılar

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    ...

Hal böyleyken Ne Arjantini... Hızla Venezuelaya doğru...
    Hep o Çavez yok mu, anasını ağlattı milletin...

Ne güzel bütüüün dünya güzelleri, bütün güzel aşk dizilerinin ülkesi Venezüella ne hale geldi?

Bi de gamyon şöförünü getirdi ya başa...

Yuh...

Benim anlamadığım bu eşkiya takımı neden Mustafa Kemal diyor da başka bi şey demiyor?

Oysa müttefiklerimiz, merkez bankalarının duayen başkanları Mustafa Kemal’e hala faşist der...

Allah allah?

Ayku sorunum var sanırsam...

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Rusya Devlet Başkanı Putin, Kuzey Akım 2 doğal gaz boru hattının faaliyete geçmesi için Almanya'nın onay vermesi halinde Rusya'nın Avrupa'ya bu boru hattı üzerinden gaz arzını artırabileceğini söyledi

Doğalgaz fiyatları arz sıkıntısı nedeniyle zirveye çıkmışken Almanya bu projeye neden onay vermiyor acaba?
    Merkel gibi kallavi bi “sağcı” lider bulamazlarsa

Sosyal Demokrat ve Yeşillerin ne kadar “solcu” olduklarına tüm dünya tanık olacak turali...

4. Gram altında çanak kulp denen zamazingodan oluyor ben bu fede pek güvenmiyorum. emtiaları tekrar patlatıp oluşacak olan kaosta yeni dünya düzeninin parası olan bitcoini tüm dünyaya yaymak istiyor bu küreselciler. O yüzden bu senaryoda Fed'in inatla faiz artırımlarına ayak sürümesi gerekiyor. hal böyle olunca da altına ucundan accık koklatmak zorundalar ama esas para yine kriptolarda dönecek gibime geliyor

------
    Kişisel görüşlerimdir-Yatırım tavsiyesi değildir tamamen kendi sallamasyonlarımdır.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

5. Çeyrek altın 885 TL olmuş.

Düğüne falan davet etmeseler bari.

6. Bi dahha bi dahha sayın mka ve turali
    Bilgi sahabı fikir sahabı hesabı
    O boru hattı konsorsiyum yöneticisi gerhard schröder Rokşiltin has adamı
    Merkel gitse hitler gelse
    Rus zenginleyemesin diye
    Almanya o boru hattından fazla gaz çekemez
    Çekerse çektirirler
    Gıdım gıdım gogluyucan gazı
    Derler Ya
    Gaz uçar da laz uçmaz mı
    O hesap
    Uçmuyun fazla ha
    O işler bura gibi sağlı sollu gitmez
    Paraya bahar
    Bakar yani
    Yani gaz ı buldun bu 1 adet nal
    Boru hattını da yaptın bu da 1 adet nal
    Geriye 2 adet nal ve 1 adet eşek bulması ilazım rutin reyisin
    İnşallak bulur Ne diyek
    Hadin hayırlı traşlar
    Bu arada Merkel CDU hristiyan demokrat = sol parti
    Son düzenleme : Moruk; 22-10-2021 saat: 22:21.

Halkbank : Bankamızın ABD'de devam eden ceza davasıyla ilgili olarak Yabancı Devlet Yargı Bağışıklığı Yasası (FSIA-Foreign Sovereign Immunities Act) uyarınca New York İkinci İstinaf Mahkemesi nezdinde yapmış olduğumuz itiraz Mahkeme tarafından reddedilmiştir.
    İkinci İstinaf Mahkemesi'nin ret kararının temyiz edilmesi için tüm yasal haklarımız kullanılacaktır.
    Kamuoyunun ve yatırımcıların bilgilerine sunarız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), TL cinsinden tesis edilen zorunlu karşılıklara uygulanan faiz/nema oranını yüzde 12,5’ten yüzde 10,5’e indirdi. Yabancı para mevduat/katılım fonundan, TL mevduat/katılım fonuna dönüşüm uygulaması kapsamında ise yüzde 18 olarak uygulanan oran yüzde 16’ya düşürüldü.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 350/1002 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •