Sayfa 64/1002 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kışa giriyoruz, aha şuraya çiziktiriyorum ki vaka sayısı artınca, aşısızları AVM'lere dahi almayacaklar, belki yiyecek içecek sektörüne dahi gider bu iş.
    aşızısı neden avm ye almayacaklar. hatta neden okullarda, otobüslerde pcr testi isteniyor. bir tane mantıklı açıklama yok. metrobüs, minibüste yapışık ikiz gibi. nefes almak zor. kolunu kaldıran aşağıya indiremiyor. o derece kalabalık...

aşı denilen şey çok düşük dozlu hastalık değil mi. bir nevi antreman. aşı olan kendine olmayan da kendine. aşı konusunda uygulanan dayatma...
    halk arasında gördüğüm komik bir durum, aşı koruyucu kalkan zannediliyor. aşı oldum bana bir şey olmaz, hastalık kapmam, bulaştırmam... aşı olmayanlar ölecekse kendine.

"İndirirse Ekim'e kadar , indirmezse kamaşullaha kadar" seçeneğini unutmuşsun. O nedenle oy kullanamadım.

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku

3. 8,7166 ... millet çayını içmeden dolar almaya başlamış

4. Sıkı tutunun şahlanıyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dolar 8.53,borsa çakılıyor 3 gündür,merkezin karar aşamasında hep bu yaşanıyor...Tradeciler içini bilir
    Üstüne 20 krş daha eklenmiş olmuş 8.70.Naci çok kötü intikam aldı,artık sıkıysa indirin bakalım faizi,öyle gazete köşelerinde yazmaya benzemez bu iş,ayrıca bunun ABD ayağıda var daha.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Üstüne 20 krş daha eklenmiş olmuş 8.70.Naci çok kötü intikam aldı,artık sıkıysa indirin bakalım faizi,öyle gazete köşelerinde yazmaya benzemez bu iş,ayrıca bunun ABD ayağıda var daha.
    Doların fiyatına bakınca kesin faiz inecek görüntüsü var...Bakalım gazeteci Başkan ne yapacak!!!!

7. Canlar gider heyyyy

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Doların fiyatına bakınca kesin faiz inecek görüntüsü var...Bakalım gazeteci Başkan ne yapacak!!!!
    Pas geçecek. El mecbur.

Sayfa 64/1002 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •