Sayfa 65/1002 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. 1 -Aşının koruyuculuğu ile ilgili relative risk reduction değil absolute risk reduction yapılmalı bu durumda koruyuculuğu yüzde 0.5
    2- -70 dercede saklanması gereken biontek neden nasil pazarda otogarda yapılır hale geldi
    3- her yıl yenilenen grip aşıları boşuna mı yenilendi , bu aşı 10 tane mutasyon oldu hale yüzde 95 nasıl koruyor
    4 aşıdan dolayı oluşan anaflaksi vakaları var ve sağlık bakanlığı bu hastaların ilaçlarını ödemiyor you tube Dan adı saniyla var olan kişileri izleyiniz
    5 aşıdan ölümlerde var ama ses soluk çıkmıyor var mı yokmu biraz arastirin
    6 miyokardit yapabilen bir aşının yaptığı miyorkardit I basite alıp dalga geçen doktorlar miyokarditten sonra kalbin çalışmasının asla eskisi gibi olmayacağını bilmeden mi prof oluyor
    7 bilim kurulu içinde kendi ve cekidek ailesinden aşı olmayan var mı
    8 aşı olduysan ve seni koruyorsa neden asisizlardan korkuyosun sen zaten virüsten korunmuyor musun ???

2. ulan benim yakınım kanser tedavisi için doktor bulamıyor hastaneler kovidli dolu. sizin bilimsellikle alakası olmayan covid aşısı kem küm zırvalıklarınız yüzünden bu sıra bekleyen, yatak bekleytenlerde ölecek. Ben ortopedi, de bile doktora ulaşamıyorum, adamı covid vardiyasına yazmışlar. Bu ne biçim bir bencilliktir ki hiçbir bilimsel geçerliliği olmayan sağdan soldan uydurma ifadelerle aşı karşıtlığı yapıyorsunuz. Şua nda gecen ay 7500 üzerinde insan öldü covid den yüzde kaçı 2 doz biontechli var mı bir bilginiz yok.Ama sallar herif gelip aşı işe yaramıyor.Sen çok yarıyorsan o ölen 7500 kişiyi kurtar.

Asiyi eleştiren bir enfeksiyoncu olmadığından mehmet ceyhan tartışmıyor.hoca prensip olarak dalı alakasız adamlarlasalgin tartışmıyor.iyi de yapıyor.degerli forumdaslar asi karşıtı doktorların branşlarına dikkat etsinler.

Adam onkolog adam fizyolog veya kardiyolog yıllardır enfeksiyon hastalarına konsültasyon istemiş geçmiş konuyla alakası yok tv de atıp tutuyor yahu sen en son ne zaman bir enfeksiyon hastasıntedavi ettin madem konuyu biliyorsun sana güvenen bir covidliyi yatır kliniğine tedavi et di mi.
    I

5. Ben sağlık Bakanlığı'nın verdiği aşılı veya aşisiz larin ölümlerine dair hiç bir veriye inanmıyorum aslında verdiği ne hasta sayısına ne vaka sayısına az veya çok hiçbir verdiği bilgiye inanmıyorum.

Ben bir aşı kafiriyim aşıya asla iman etmem ama sadece covid 19 için üretilen asilara .

Önemli not dötüyle okumayanlar için , ben covid olursam hastaneye gitmeyecem sağlık bakanlığı sisteminden para kaybı olacak hiç bir ilaç kullanmayacagim , kendi imkanlarımla izole olup gerekirse öleceğim , bakanlık isterse yazılı belge imzalarım

Sn desidero son zamanlarda kaybettigimiz doktor arkadaşlar var.koca klinikte tek asisiz adam o ve o oluyor böyle en az üç dört örneği buraya alıntılayabilirim.size tavsiyem asla dediginizi yapmayın asi kısmını bilemem ama evde otur bekle tedaviyi reddet cidden ölümcül bir hata olur.gene de karar sizin

Muhittin böceği mezardan çıkardılar o aslında olmuştu nerdeyse dirilttiler

8. bu desidero mudur nedir amacı insanlık filan değil diğer insanların gebermesini bu kadar içten dileyen biri sizce toplum sağlıgına faydalı ne paylaşabilir. insanlıgımızdan utanıyoruz artık bu ülkede.

Sayfa 65/1002 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •